لمان: مرته ساكر در آرسنال موفق خواهد بود

نویسنده: توپچی جنوب

وبلاگ من
نویسنده: توپچی جنوب
شهرام عمویی ,لیسانسه بیولوژی هستم ازسال2000 عاشق ونگر وسبک بازی ارسنال شدم دوست دارم ارسنال هرچه زودتر جام لیگ قهرمانان اروپا رو به افتخاراتش اضافه کنه=>همیشه ارسنالی متعصب بودم وهستم وخواهم بود:عشق فقط ارسنال.............
کل بازدید: 98,368 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

لمان: مرته ساكر در آرسنال موفق خواهد بود

ينس لمان دروازه بان سابق آلمان معتقد است كه پرمرته ساكر ملي پوش هم وطنش درارسنال موفق خواهد بود.
اول بزارین خودم یه توضیح کوچیک بدم بعد میگم لمن چی گفته:

خوب همونطور که همه میدونید تیم آلمان اگر نگیم بهترین تیم جهانه یکی از بهترین تیم های جهان میباشه که با امدن مربی با سوادی همچون یو اخین لو باعث شده بازی ماشینی المان ها تبدیل به یک بازی شناور و زیبا بشه که حتی از اسپانیا و هلند هم بهتربشه((مخصوصا هلند)).!!!!!

 

دوم اینکه اکثر بازیکنان المان در بوندسلیگا بازی میکنند و کمتر به لیگ های خارجی ترنسفر میشوند و این یکی از نکات مثبتی است که باعث پیشرفت تیم ملی آلمان شده دقیقا برعکس (هلند) که بیشتر بازیکنانش برون از لیگشن!!!!!

 

سوم اینکه در این دوره زمانی بازیکنان مستعد و جوان زیادی در المان رو به ظهور هستند که میتوانند جایگزین بازیکنان بزرگ این تیم باشند و اینده درخشانی را برای تیم ملی المان رقم بزنند و چند تن از این بازیکن های جوان نیز نظر ارسن ونگر رو به خود جلب کرده اند مثل صمد یسیل و کاپیتان تیم امید المان و و و......!!!

 

 

 

 

 

لمان: مرته ساكر در آرسنال موفق خواهد بودبه گزارش فوتبال‌آنلاين به نقل از خبرگزاري آلمان، ينس لمان دروازه بان اسبق تيم ملي آلمان، براين باور است كه پرمرته ساكر مدافع هم وطنش درآرسنال دوران موفقي خواهد داشت.


بنابراين گزارش، لمان در اين خصوص گفت: چيزي كه از مرته ساكر مي دانم آنست كه وي بازيكن بسيار قدرتمندي است. اطمينان دارم كه وي برگ برنده باشگاه آرسنال خواهد بود.


لمان در خصوص تيم سابقش كه درسال 2005به فينال جام حذفي انگليس رسيد نيز گفت: آرسنال ستاره هاي مستعد بسيار دارد به نظرم اگرچه كسب نخست براي اين تيم كه هم اكنون در رده پنجم قرار دارد بيار بعيد است اما درجام حذفي، آرسنال مي تواند به عنوان برسد.


گفتني است، پرمرته ساكر در تابستان گذشته با مبلغي درحدود 12 ميليون يورو وردربرمن راهي آرسنال شد.


**************************************************************


نکات حاشیه ای این بلاگ:


1-متن اولیه این بلاگ((شو خی بود)) صرفا برای در آوردن لج سعید میلانی بود چون من میدونم طرفدار سر سخت هلند هستش و به گفته خودش خون هلندی تو رگاشه(علامت خنده)((:


2- عکس اواتارم هم به افتخار سعید میلانی تغییرش دادم و تا 2روز هینجور میمونه شاید هم بیشتر.


#من خودم خیلی از بازی و بازیکنان هلند خوشم میاد مخصوصا دنیس بزرگ و رابین اما طرفدار سر سخت المان هستم.


(ادم زنش رو عوض میکنه اما تیمش رو هرگز)


3-به نظر شما لمن درست گفته یا.....؟


4- الان ساعت یه ربع به 5 صبح هستش و من هنوز بدارم بابا مگه عشق به این تیم میزاره ادم بخوابه!!!!!!!!!!


5-امیدوارم خوشتون اومده باشه مخصوصا سعیدخان گل. 

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

T.Vermaelen در 11/11/1390 | 18:34 گفت:

مرتساکر خشونتش پایینه و خونسردیش بالا این یک برگ برنده بزرگه برا یه مدافع و هرتیمی...
زیر نظر ونگر زود هماهنگ میشه با لیگ جزیره.......

توپچی جنوب در 11/11/1390 | 15:25 گفت:

اوه اوه اوه علی وحمید شما طرفدار هلندین شرمنده نمیدونستم یعنی حتما اسم شما رو هم اون بالا کنار اسم سعید مینوشتم!!!!!!!!!!!(علامت خنده)
البته الان هم یکم لجتون در اومده خودش خوبه(3تا علامت خنده پشت سر هم)!!!!!!!((:

sepehr najafian در 11/11/1390 | 13:09 گفت:

سرزنيه مرته عاليه

sepehr najafian در 11/11/1390 | 13:09 گفت:

سرزنيه مرته عاليه

علی ارشدی در 11/11/1390 | 12:38 گفت:

:)))) این مال کامنت قبلی بود که جا موند

علی ارشدی در 11/11/1390 | 12:38 گفت:

مرتساکر مدافع خوبیه مطمئنم تا آخر فصل خیلی بهتر میشه ضمنا شهرام یه بار دیگه به هلند توهین کنی میام اونجا یک دست!!!! هدایتت می کنم

رضا عالم در 11/11/1390 | 10:13 گفت:

به نظر من هم مرته خیلی مذافع خوبی هست و انصافا تا حالا هم بد کار نکرده ...
یادتون نیست قبل از اومدنش وقتی ورما هم مصدوم بود به چه فضاحتی افتاده بودیم !!؟
من فکر میکنم مرته تو مخصوصا بازی هایی که نیاز به زدن ضربه های سر اول را داریم، خیلی خوب باشه !
البته تو بعضی بازی ها که نیاز به تحرک بیشتر و جنگندگی داره، زوج ورما و کوشلنی بهتره .

ضمنا مرته 2تا خصوصیت خیلی خوب داره :
*کم خطا میکنه و خیییییییلی کم کارت زرد میگیره (برعکس مدافعان دیگمون و مخصوصا استاد جورو!)
*بازیکن خونسرد و آرومی هست و بیخودی به هم نمیزیزه و در نتیجه زیاد سوتی نمیده !!!

به نظرم میآد اتفاقا میزان غیرتش هم به نسبت خیلی از بازیکنای آرسنال خوب باشه ...

حمید فرازی در 11/11/1390 | 09:47 گفت:

در مورد مرتساکر هم با لمن مخالفم چون بازیکنی که سرعت نداره تمیتونه در لیگ جزیره موفق باشه البته اگه بتونه قدرت بدنیشو تقویت کنه به مراتب موق تر میشه

حمید فرازی در 11/11/1390 | 09:45 گفت:

مرسی شهرام جان.در ضمن من و علی ارشد هم طرفدار هلندبم.بار آخرت باشه به لاله های نارنجی توهین میکنیا:)))) البته در حال حاضر آینده دار ترین تیم قطعا آلمان هست که هر سال با ظهور جوانان مستعدی اینو نشون میده که نکته خوشحال کننده اینه که آرسنالم امسال زوم کرده رو آلمان و اونجا داره استعدادیابیشو بیشتر میکنه.فعلا هم که یه بازیکن آلمانی خریدیم و دو بازیکن آلمانی دیگه که یکیش درکسلر بازیکن بسیار خوب شالکه هستو زیر نظر داریم ولی فوتبال هلند یه چیز دیگه هست چون مثل آرسنال آموزشی بازی میکنن

mohsen abbasi در 11/11/1390 | 08:59 گفت:

المان عالیه
هلندم همینطور
احتمالا امسال یورو یکی از این دو تا می بره

ali jamshidi در 11/11/1390 | 08:25 گفت:

متاسفانه مرته ساکر خیلی بی تفاوت داره بازی می کنه.
ولی امیدوارم پیش بینی لمان درست از آب دربیاد