آرسنال اگه به هدفش برسه قهرمانه

نویسنده: محمود

وبلاگ من
نویسنده: محمود
محمود
کل بازدید: 11,943 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

آرسنال اگه به هدفش برسه قهرمانه

به نظر من واقعیت اینه حالا قبولش اگه سخته خودتون می دونید.اگه ونگر به هدف امسالش برسه قهرمانهدوستان عزیز قبلا هم چند بارگفتم باز هم میگم ولی انگار شما واقعیت رو نمی خواهید قبول کنید.امسال این تیم برای قهرمانی  در لیگ برتر و یا لیگ اروپا نیست این رو عملکرد و حتی صحبت های مسئو لان  باشگاه بارها نشون داده .
این فصل ونگر فقط هدفش موندن بین چهار تیم اول لیگ  هستش . پس با این دید و توقع بحث کنید . چون اصل برنامه و هزینه و هدف تعیین شده اینگونه بوده ، اگه قرار باشه هر تیمی با این هدف گزاری بیاد خلافشو ثابت کنه و قهرمان بشه پس بقه که کلی هزینه و برنامه ریزی کردن مثل بارسلون ، رئال و سیتی و.. اونا باید چکارکنن؟

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

hamed در 4/11/1390 | 15:52 گفت:

خدا کنه حداقل به جام باشگاههای سال آینده برسیم...........

محمود در 4/11/1390 | 13:01 گفت:

اگه همه می دونید پس جدولو اینطور نگاه کنید و بگید آرسنال در چه وضعیتیه ( این هدف آرسناله )

Chelsea 41
Arsenal 36
Newcastle United 36
Liverpool 35
Stoke City 30
اگه میدونید پس چرا از خزید های ونگر حمایت می کنید یا از بازیکنایی که نگه داشته راضی هستید . ونگر مربی خوبیه تفکراتش هم خوبه اما برای قهرمانی کمی باید در خودش تغییر ایجاد بکنه و بازیکنای بهتری بگیره بازکن جوان و استعداد رو کردن خیلی عالیه اما بازیکن جوان با پول خوب مثل دی ماریا و اوزیل و... کم نیستن بخره خوب ،و بازیکن های خوبشو هم نگه داره . اینکه هانری رو بهترین موقع بدی بره بارسلون حالا مگه بازیکن قحطیه باز برگردوندش.

Hossein Y در 4/11/1390 | 12:17 گفت:

خوب يعني چي آرسنال الن 10 فصله كه هدفش بين 4 تيم شدنه اما هوادارا اينو نميخوان حالا قهرماني هم نه حد اقل بازي قشنگ كه ميخوان ببينن؟
بعدشم اين اسكلي مسئولان تيمه كه تيم رو براي قهرماني نميبندند چون تحمل هواداران رو ميبينند و به پول پرستي خودشون ادامه ميدن

davood در 4/11/1390 | 12:04 گفت:

سیتی یونایتد و تاتنهام که هیچی ولی چلسی ارسنال و لیور برا سهمیه بازی میکنن و بنظر من رقابت سر این نیست که کدوم قوی تره بلکه رقابت سر اینه که کدوم کمتر ضعیفه چون هر 3 افتضاح بازی میکنن
ولی در کل بنظر من در نهایت ارسنال چهارم میشه

توپچی جنوب در 4/11/1390 | 11:10 گفت:

با برگشتن مصدومامون وبازی های پیش رو ما تو لیگ 3میشیم.........

saeed در 4/11/1390 | 02:11 گفت:

الان 6 ساله که ونگر فقط حرف از قهرمانی رو می زنه ولی در عمل نشون داه که فقط به فکر 4 شدن تولیگ آخه کی می خوایید این رو بفهمید
ای لعنت به ونگر حرومزاذه بی شرف بی همه چیز پول پرست آشغال خود شیفته لجباز

♥Arsenal♥ در 4/11/1390 | 01:29 گفت:

آره حمید درست میگه همونجوری کسی نمیومد به آرسنال حالا فکر کن چمپیونز هم نریم!!:((
واقعا ترسناکه..

hesam در 4/11/1390 | 01:27 گفت:

اصلن گرفتن سهميه بعيد نيست اولن چون با چلسي تو خونه داريم که ما تو اونجا برديم دومن چلسي خيلي متزلزله با غيرت توپچيا حتمن ميريم تو چهار تا

حمید فرازی در 4/11/1390 | 01:13 گفت:

اینو همه میدونن ولی امسال گرفتن سهمیه خیلی بعیده و این علاوه بر ضرر مالی میتونه دز نقل و انتقالات هم فوق العاده به ضررمون باشه

farhad soleymani در 4/11/1390 | 00:00 گفت:

ok