دربی/غیرت/آخرین فرصت

نویسنده: وحید

وبلاگ من
نویسنده: وحید
25ساله-دانشجو عمران-عاشق آرسنال و آرسن ونگر عاشق فیلم و سریال-عاشق والیبال و فوتسال
کل بازدید: 20,857 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

دربی/غیرت/آخرین فرصت

با سلام میخواستم از شما دوستان اطلاعاتی راجع به بازی با تاتنهام بگیرم.بعد از بازیهای گذشته و حذف از لیگ قهرمانان و جام حذفی دیگه دل ودماغ کامنت گذاشتن نداشتم و دیگه نا امیدی به اوج خودش رسیده بود ولی چه کنم که هنوز این تیم برام مهمه و میخواستم بدونم برا بازی دربی مصدوم و محرومای دوتا تیم کیان؟؟؟؟؟؟؟؟؟
برنامه خرید و بودجه تیم برا خرید تو چه وضعیه؟به نظرتون ونگر آخر کارشه؟گواردیولا گزینه خوبیه؟آیا ونگر میره یا تو قسمتای دیگه باشگاه فعلیت میکنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یکمی سوالام زیاد شد ببخشید ولی چند وقتی خبرای تیمو دنبال نمیکردم خواهش میکنم با دقت و صحت ج بدین.............................................................
......................................متشکرم..............................................
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

میلاد کشوری در 5/12/1390 | 19:17 گفت:

حمید جان من منظورم تیمی بود که یه level از بارسا و رئال از لحاظ بازیکن پایینتر باشه. مثلا تیمایی در حد اینتر یا چلسی، اسم هم بردم. حالا اگه به نظر تو چلسی و تاتنهام و اینتر کوچیکن و کلا ستاره ندارن که یه بحث جداست.
فرانسه و هلند هم اگرچه تیمی در حدو حدود قهرمانی اروپا نداره اما قهرمانی همون کشور و راهیابی به مراحل بالای اروپا هم میتونه افتخار آفرین باشه. کدوم مربی بدش میاد توی کشور های مختلف افتخار آفرینی کنه؟ توی همون فرانسه هم اگه بتونه هر دو جام رو بگیره و از مرحله اول لیگ قهرمانان صعود کنه جاودانه میشه. اینطوری فکر نمی کنی؟

احسان در 5/12/1390 | 14:33 گفت:

حداکثر کاری که ارسنال این فصل میتونه بکنه

1- جبران باخت میلان حتی در صورت حذف

2- چهارمی لیگ برتر

البته فک کنم اولی بشه ولی دومی؟؟؟

دانیال در 5/12/1390 | 13:29 گفت:

چه نا امید!

hamed در 5/12/1390 | 00:25 گفت:

به امید پیروزی

حمید فرازی در 4/12/1390 | 23:09 گفت:

میلاد خودش بهت گفته؟ :دی

به نظر من این که میگیم میخواد بره تیمای کوچیک تا خودشو ثابت کنه حرفای ما هست و این تفکر بچه گانه هست.اکثر مربیان بزرگ با تیمای بزرگ کار کردن و حداقل از تیمی کوچیک شروع کردن و بعد به تیمی بزرگ رفتن.کم تر مربیانی رو سراغ دارم که بعد از موفیت به تیمی کوچیک برن که کاملا هم طبیعیه.این که بره تیم ملی بحثش جداست و باید ببینیم بعد از یورو چه اتفاقاتی رخ میده ولی اعتقاد دارم به در یه تیم باشگاهی بزرگ کارشو ادامه میده که قطعا فرانسه و هلند تیمی خیلی بزرگی ندارن و آلمان هم احتمالش هست که البته در آلمانی ها زیاد با اسپانیایی ها همکاری نکردن که اینم میتونه احتمال این امرو کاهش بده و معتقدم اگه قرار باشه بارسا رو ترک کنه میاد انگلیس که باید ببینیم اونجا چه اتفاقتی رخ میده

البته همینطور که اشاره کردی ونگر در بین گزینه های بارسا نیست و من اعتقادم بر اینه که فصل آینده هم در آرسناله چون از همین الان دارن برنامه ریزی میکنن که این میتونه دلیلی برای موندنش باشه.

میلاد کشوری در 4/12/1390 | 22:05 گفت:

ونگرکه اصلا جزو مربیان احتمالی جانشین گواردیولا که بارسا دنبالشونه نیست.
گواردیولا هم بعیده که بیاد آرسنال، چون حتی اگه آرسنال فصل رو جزو 4 تیم بالای جدول تموم کنه و رابین بمونه و مدیریت هم به این نتیجه برسه که سیاستش شکست خورده و رقم بالایی رو برای خرید اختصاص بده، باز هم از اونجا که روحیه و اعتماد به نفس تیمی آرسنال در این سالها ضربه خورده و ممکنه بحران فعلی به سال بعد هم منتقل بشه، باعث میشه که گواردیولا رغبت چندانی برای مربیگری آرسنال نداشته باشه. من که فکر می کنم گواردیولا آخرش همونجا می مونه ولی حتی اگه بخاد بره به تیمی میره که با قهرمانی بتونه ثابت کنه که بدون ستاره های بارسا هم حرفی برای گفتن داره و افتخارات گذشتش ربط زیادی به مسی وژاوی و اینیستا و ... نداشته.
به شخصه فکر میکنم که اگه بارسا نمونه، احتمالا مقصدش مربیگری تیم ملی باشه (چون تعداد بازی کمتر و استرس کمتری داره) و بعد از یورو خیلی از تیم های اروپایی به مربی جدید نیاز دارن
اگر هم بخاد در عرصه ی باشگاهی به کارش ادامه بده، اسپانیا رو کلا ترک می کنه، توی انگلیس هم اگه بره اول تاتنهام بعد چلسی مد نظرشه. هرچند که احتمال مربیگری یه باشگاه فرانسوی، هلندی یا آلمانی براش بیشتر باشه.

توپچی جنوب در 4/12/1390 | 20:27 گفت:

حرف های من رو حمید فرازی زده میتونی بری پایین بخونی با تشکر

مهران کاظمی در 4/12/1390 | 16:52 گفت:

هیچ مربی حاضر نباشه، ببخشید

مهران کاظمی در 4/12/1390 | 16:28 گفت:

در ضمن فکر کنم هیچ مربی صاحب سبکی مثل آرسن ونگر عزیز و دوست داشتنی خودمون حاضر باشه ریسک رفتن به بارسا و جانشینی گواردیولا رو بپذیره، اگه بره و خراب کنه احتمالاً از لحاظ حرفه ای آبرویی براش نمی مونه

مهران کاظمی در 4/12/1390 | 16:18 گفت:

آقا جواد تا اونجا که من میدونم بچه های آرسنالی از بارسا دل خوشی ندارن نه رئال، من که طرفدار هیچ کدومشون نیستم ولی اون روزی که بارسا افت کنه به نفع همه فوتبال دنیاست، فکر می کنم الان همه یه جورایی قبول دارن که فوتبال اروپا یه جورایی بی مزه شده، از الان تا 80% میشه گفت بارسا قهرمانه، نمیدونم بازی بارسا با بایرلورکوزن رو دیدی یا نه ولی از طنزای بی مزه و خسته کننده 90 قسمتی خودمون هم بدتر بود، البته بیشتر نیمه اولش، واقعاً وجود همچین تیمی تو فوتبال اروپا نعمتیه ولی قبول کن اگه قرار باشه یه تیم همیشه اول باشه دیگه رقابت مزه ای نداره، فرض کن تیم آرسنال 2004 الانم بود، حتی خودمونم خسته می شدیم از بی رقیبی

جواد تی تی در 4/12/1390 | 16:09 گفت:

تو فوتبال امروز دنیا مربی 70 درصد یک تیمه مگه همین بارسلونا با فرانک رایکارد به بن بست نرسید که تیم 20 لالیگا رو هم نمیتونست ببره هون موقع هم این بازیکن ها بودند پس این که گواردیولا به خاطر بازیکن هاش موفقه یک لطیفه بزرگه
یک احتمال هم جابهجا شدن گواردیولا و ونگره ، گواردیولا که دنبال یک تجربه جدید هست و ونگر هم میتونه در هر تیمی به جز ارسنال موفق باشه . پس خدا کنه ونگر بره بارسلونا گواردیولا بیاد ارسنال ، هم برای ونگر خوبه هم ارسنال هم گواردیولا هم بارسلونا ، این وسط فقط سر رئال بی کلاه میمونه که چی از این بهتر !!!

مهران کاظمی در 4/12/1390 | 15:54 گفت:

در مورد موفق شدن گواردیولا تو آرسنال هم شک نکنید، مربی که بزرگه همه جا بزرگه، فوتبال اروپا که ایران نیست که، فوتبال اونا عین شطرنجه، برای همین وقتی آرسنال تو بازی با میلان هیچ برنامه ای نداشت شاخ درآوردم، درسته که تیمای بزرگ به ستاره هاشون خیلی متکی هستن ولی نقش اصلی رو مربی داره، حتی تو ایران یه وقتایی اینجوریه، مثل قلعه نوعی، به نظرم خیلی بی انصافیه که بگیم بارسا بیشتر موفقیتاش به خاطر بازیکناشه، حتی اگه باشه هم بازم همه اینا رو خود گواردیولا تو لاماسیا پرورش داده، خلاصه بازم می گم خدا کنه ونگر بره رئال گواردیولا بیاد آرسنال، هم برای ونگر خوبه هم آرسنال هم گواردیولا هم رئال، این وسط فقط بارسا ضرر می کنه که چی از این بهتر

مهران کاظمی در 4/12/1390 | 15:47 گفت:

من فقط بخش رفتن ونگر رو می دونم که مثل اینکه احتمالش زیاده، گواردیولا هم که 90% خیال تمدید قرارداد نداره(درصد همینجوری، کسی ایراد نگیره) حتی خود گواردیولا یه جورایی اعلام کرده می خواد تو پیدا کردن مربی جانشین کمک کنه به بارسا، اگه اون بره احتمال خیلی زیاد در صورت جدا شدن ونگر میاد آرسنال، خدا کنه، البته این وسط اینتر هم هست که احتمال داره با یه پول کلفت ببرتش

حمید فرازی در 4/12/1390 | 15:15 گفت:

مصدوم ها: مرته ساکر- ویلشر- سانتوس
مصدومان احتمالی:کوکلین-گیبس-رمسی

امروز روزنامه تلگراف نوشته کرونکه 100 میلیون پوند بودجه اختصاص میده که من زیاد به حرف این روزنامه ها اعتماد ندارم.
گورادیولا مربی خوبی نشون داده ولی نمیدونم به درد آرسنال بخوره یا نه.
هنروز روده که بگیم ونگره ویره یانه ولی هیئت مدیره اعلام کردن ونگر جایی نمیره و قطعا اگه قرار شد مربی نباشه دیگه اونقدر کوچیک نیست که بخواد تو بخش دیگه ای فعالیت کنه.

moeinem در 4/12/1390 | 15:03 گفت:

با سلام آقا وحید آیا شما آرسنال رو حذف شده ی لیگ قهرمانان میدونین؟وقتی طرفدارا چنین فکر میکنن پس نباید از تیم چنین انتظاری رو داشت.دقت کنید آث میلان تو سن سیرو به ما 4 تا زد حالا ما که همیشه شگفتی ساز هستیم نمیتونیم تو امیرتس 4تا بزنیم؟امید تون رو هیچ وقت از دست ندین!و شما فک میکنید که اگه گودزیلا بیاد تیمممون رو به راه میشه؟بازی بارسا و اساسونا تو ترکیب اصلیش از زاوی و اینیستا و سسک استفاده نکرد بجاشون چن تا جوون گذاشت تیمش باخت در حالی که مثلا بهترین بازیکن به اصطلاح جهان تو ترکیبش بود و ترکیبش همیشگی بود حالا این آقا میتونه بیاد به تیمی کمک کنه که کل ترکیبش جوونه!نه تو دنیا بهتر از ونگر نداریم.ونگری که باشگاه هایی مث رئال و پاریسن ژرمن و تیم ملی انگلیس و فرانسه دنبالشن.
البته این طبیعت خود انسان قدر داشته هاشو نمیدونه انقد به نداشته هاش افسوس میخوره تا داشته هاش رو هم از دست بده!

kimia ketabchi در 4/12/1390 | 15:03 گفت:

امیررضا چه دل خوشی داریا، حذف که نشدیم هیچ تازه صعود هم کردیم

جواد تی تی در 4/12/1390 | 15:02 گفت:

هنوز برا فصل بعد هیچ چیز مشخص نیست اگه ونگر بتونه چهارم بشه احتمالا میمونه ولی اگه نه شاید بره
گواردیولا که قطعا گزینه خوبیه ولی احتمال اومدنش کمه

جواد تی تی در 4/12/1390 | 14:59 گفت:

یک کلیپ زیبا از تیری هانری از سایت گل کلیپ با حجم 20 مگابایت حتما ببینید :

http://goalclip.ir/%D9%85%D9%87%D8%A7%D8%B1%D8%AA-%D8%AE%D8%A7%D9%86%D9%87-%D8%B4%D9%85%D8%A7%D8%B1%D9%87-8-%D8%AA%DB%8C%D8%B1%DB%8C-%D8%A2%D9%86%D8%B1%DB%8C/

امیررضا در 4/12/1390 | 14:59 گفت:

وحید جان هنوز که از چمپیونز حذف نشدیم...چه قدر نا امیدین