حرکات جهان چهارمی

نویسنده: ali

وبلاگ من
نویسنده: ali
از وقتی که یادم میاد طرفدار ارسنال بودم
کل بازدید: 1,724 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

حرکات جهان چهارمی

باز هم هنری دیگر از ضرغامی


در ادامه مبارزه صدا و سیما با...
امروز در خبر 9:30 شبکه خبر بعد از اعلام نتایج لیگهای اسپانیا،ایتالیا و آلمان ادامه خبرها رو با اسکی پی گیری کردن!!!؟؟؟؟ انگار لیگ برتری وجود نداره آخه کم کردن روابط سیاسی چه ربطی به فوتبال داره؟ مگه فوتبال اونا هم مثل مال ما سیاسی!!؟؟ همین الان مفهوم جهان چهارم رو درک کردم
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

علی ارشدی در 27/9/1390 | 19:43 گفت:

پیش میاد حمید جون اگه از سوتی های خودم بگم ... نگم بهتره :دی

حمید فرازی در 27/9/1390 | 16:43 گفت:

علی جان ببخش اشتباه تایپی بوده واقعا منظوری نداشتم داداش.تقصیر این کیبورده

علی ارشدی در 27/9/1390 | 16:26 گفت:

سام؟؟ تو هم؟؟ دارم بحران هویتی میگیرم !!!!

pezhman در 27/9/1390 | 15:28 گفت:

کد فقط برای اسکای اسپورت 3 اومده....

sam baygan در 27/9/1390 | 15:14 گفت:

باید میگفتی علی قلدرشدی!!

رضاشاماخ چوک بندر در 27/9/1390 | 14:30 گفت:

سیدول کن باباخون مردم رونریز.گناه دارن.

علی ارشدی در 27/9/1390 | 14:30 گفت:

حمید جان ممنون که هویت منو عوض کردی :))

رضاشاماخ چوک بندر در 27/9/1390 | 14:29 گفت:

آقاپژمان کد.اسکای اسپورت یانوااسپورت روداری؟البته اسکای اسپورت1

سید امین هاشمی در 27/9/1390 | 14:25 گفت:

باید برم اون تانکه رو اجاره کنم بیفتم تو خیابونای تهران اون ساختمان صدا سیمارو خاک شیرش کنما

pezhman در 27/9/1390 | 14:02 گفت:

مدل رسیورتون استارست هست.......

والا مال خودم x95 هستش...........فکر کنم منو های دو تا رسیور یه شکل باشن. شما اول فرکانس رو می زنی و بعد می ری روی شبکه Sky Sport 3 بعد روی دکمه i (اینفو) + 0 می زنی. (یعنی اول دکمه اینفو و بلافاصله دکمه 0 رو می زنی) بعد منو کد میاد روی دکمه سبز کنترل بزنید تا بتونید کد رو وارد کنید که برای من 16 رقم بود شما فقط کد 790152CC3272AC50 رو وارد می کنی و بعد اوکی می زنی. کانال به همین راحتی باز میشه..... اگه سوالی بود در خدمتم.

pezhman در 27/9/1390 | 13:57 گفت:

کد رو اگه به صورت CW وارد کنی باید 32 رقم رو وارد کنی ، کد رو باید از چپ به راست بخونی. اگر به صورت Biss وارد میشه باید 16 رقم دوم رو بزنی. در مورد رسیورتون مدل شرکت سازنده چیه؟؟ (استرست ، استرانگ و...)

رضاشاماخ چوک بندر در 27/9/1390 | 13:55 گفت:

آقاپژمان من کداسکای اسپورت3روبازکردم.نوکرتم داداش

رضاشاماخ چوک بندر در 27/9/1390 | 13:50 گفت:

آقاپژمان کدروازکدوم طرف نوشتی؟

رضاشاماخ چوک بندر در 27/9/1390 | 13:43 گفت:

آقاپژمان روش کددهیx230چطوریه؟

mostafaa در 27/9/1390 | 13:26 گفت:

همین الان اخبار شبکه سه همه ی لیگا رو گفت قبلش تیتر لیگا های ایتالیا اسپانیا و بوندسلیگا رو موزیکال نشون داد. کوته فکری خودشونه.جالبه کاریکاتور ها مورینیو و گواردیولا رو هم از روزنامه های اسپانیایی نشون دادن. ساعت دوازده و نیم که هیچکی بیدار نیس بازی رئال رو نشون می دن. ساعت 7ونیم امشب که همه بیدارن و می خوان یه فوتبال جذاب ببینن نشون نمی دن. ما که ماهواره نداریم امروز دوساعت قبل بازی باید میرم خونه خواهرم که ماواره دارن ببینم می تونم یه کانال که بازی رو نشون میده پیدا کنم

pezhman در 27/9/1390 | 13:16 گفت:

دوستان عزیز با توجه به اینکه صدا و سیمای ایران همچنان به تحریم های خودش داره ادامه می ده و هیچ بازی یا خبری از لیگ انگلیس پخش و اعلام نمی کنند. دوستان می توانند بازی منچسترسیتی - آرسنال را از شبکه SKY SPORT 3 ببینند. این شبکه فعلا با یک کد موقت باز می باشد.

Sky Sport 3 Italia

Hotbird 8

12054.00H S/R 29900 FEC 3/4

SID: 2DD9 CaID: 093B

CW: 0000000000000000790152CC3272AC50

همچنین لازم به ذکر است که کانال Idman TV در ماهواره ترکست هم این بازی را پخش خواهد کرد.

محمد جویبار در 27/9/1390 | 12:07 گفت:

انتظاری بیش از این این نیست.........

davood در 27/9/1390 | 12:02 گفت:

اره دیشب هم ساعت 21:30 لیگ انگلیس رو نگفت!!!
پس شبکه خبر هم کم اورد شبکه 3 که نزدیک به یک ماهه انگلیس رو نمیگه

حمید فرازی در 27/9/1390 | 12:00 گفت:

به قول علی لرشدی این نیز میگذره.راستی این علی همون علی منتقد هست؟ به به آقا محمدصادق مدتیه که به ما سر نمیزنی.انگار اون سایت بهت بیشتر چسبیده

حمیدرضا در 27/9/1390 | 11:09 گفت:

اینجا ایران. و ما در کشور جهان چهارمی زندگی میکنیم. آخه مجلسه عزیز رهبر گرامی که صدا و سیما مال شماست ورزش چه ربطی به سیاست داره؟ خداااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

رضاشاماخ چوک بندر در 27/9/1390 | 10:57 گفت:

همه بهشون مسج بدین بگین اگه امروزبازی آرسنال سیتی پخش نشه میریم دانگل یاکارت میخریم ودورشماروخط میکشیم....300003

mohammad-sadegh در 27/9/1390 | 10:33 گفت:

دیگه داره حالم از این سیاست بهم میخوره
همه چیزو با سیاست قاطی کردن
دین رو با سیاست قاطی کردن
ورزش رو قاطی کردن
اقتصاد رو قاطی کردن
خیلی احمقنننن

محمد رستگار در 27/9/1390 | 10:29 گفت:

تازه تو خبراي ليگ اروپا اسم تاتنهام رو نياوردن .
تلويزيون با پخش نكردن بازيهاي جزيره لگد به بخت خودش مي زنه.مثل همون موقعي كه با نخريدن قهوه تلخ مخاطباش رو فراري داد