استعدادیابی در FIFA 12

نویسنده: shervin

وبلاگ من
نویسنده: shervin
عاشق آرسنال 3بار به خاطر آرسنال خودکشی کردم
کل بازدید: 18,896 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

استعدادیابی در FIFA 12

نحوه ی استعدادیابی در FIFA 12 برای دوستانی که نمیدوننتوی فیفا12 شما تو Manager بازی میکنین در منوی این قسمت گزینه Youth Academy رو بزنین بعد تو گزینه داره
Scouting Network
و
Youth Squad
شما تو گزینه ی اول یعنی (Scouting Network) میرین بعد روی یکی از 3قسمت خالی کلیک میکنین بعد استعداد یاب مورد نظر رو بسته به اینکه چقد پول دارین انتخاب میکنین. نکته:شما میتونین 3استعداد یاب همزمان داشته باشین
بعد حدود یه هفته یا کمتر تو بازی زمان میبره که قرار داد بسته بشه بعد که قرار داد بسته شد دوباره میرین توی
Scouting Network میبینین که استعداد یاب فعال شده روی استعداد یاب کلیک میکنین تا بهش برنامه بدید یعنی کشور مورد نظر و مدت قرار داد استعداد یابی و نوع بازیکن مورد نظر رو انتخاب میکنین. حالا شما استعداد یاب دارین. توی بازی هر ماه یا کمتر استعداد یاب شما چند بازیکن 14 یا 15 ساله رو بهتون معرفی میکنه شما میتونین همون موقع با بازیکن جوون قرار داد ببندین یا اینکه منتظر شین بیشتر زیر نظر استعدادیاب باشه. اگه  قرار داد ببندین اون بازیکن میشه بازیکن تیم آکادمی شما
حالا شما توی تیم آکادمی بازیکن دارین. از این به بعد هر ماه هم استعدادیاب آپدیت میشه هم تیم آکادمی.
حالا باید برین توی قسمت Youth Squad در اینجا بازیکن های جوونتون رو میتونین ببینین اونجا دو تا میانگین از بازیکن نشون داده میشه که اولیش میانگین همین الان بازیکن دیده میشه مثلا 50 تا 68 و دومین میانگین پتانسیل بازیکن در آینده نشون داده میشه مثلا 82 تا 91 حالا شما اگه از بازیکنی خوشتون اومد باهاش قرارداد میبندین و اون بازیکن میاد تو تیم اصلیتون
و بهتره که قرض بدینش تا پیشرفت کنه یا اینکه خودتون در کنار بازیکن های درجه یک بازیش بدین تا سریع پیش رفت کنه.
البته زود با بازیکن های جوون قرار داد نبندین بزارین تو تیم آکادمی زیر نظر باشن چون اتفاق میوفته یه بازیکن 14 ساله پتانسیل پیشرفتش تا 93 هست ولی به مرور زمان استعداد یاب متوجه میشه این بازیکن پتانسیلش پایینه مثلا تا 82 میاد پایین. در نتیجه معمولا تا سن 16 سالگی بازیکن نگیرید. اینم بگم که اگه 3تا استعداد یاب داشته باشین بازیکن های زیر نظرشون جداست ولی توی تیم آکادمی همه باهم زیر نظر هستن. هر موقع قرار داد استعداد یاب تموم شد نیازی نیس دوباره باهاش قرار داد ببندین فقط کافیه دوباره بهش برنامه بدین. فقط باید صبور باشین تا بازیکن خوب داشته باشین. بهترین بازیکنی که من گرفتم یه هافبک چپ پرتغالی بود که الان تو سن 16 سالگی میانگینش 78 است و فیکس بازیش میدم تو آرسنال.
راستی من خوره بازی هستم انواع سبک ها اگه سوالی در مورد هر بازی داشتین بپرسین در خدمتم
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

(Hooman sam (Dark metal در 5/12/1390 | 20:29 گفت:

سلام
ممنون...
منم یه بازیکن اسپانیایی داشتم تو 14 سالگیش 61 بود...غوغا بود...
معمولا کجاها میفرستی استعداد یابهات رو؟چندماهه میفرستی که ردیفتر بیاره؟

sam baygan در 5/12/1390 | 13:13 گفت:

باشه چشم!

ali jamshidi در 5/12/1390 | 12:58 گفت:

آقای رضا شرافتیان ممنون. واقعاً شیفته ادبیات شما شدم.

شاهين در 5/12/1390 | 01:49 گفت:

این هم ویدئوی رسمی سایت EA Sports در این زمینه :
http://www.ea.com/soccer/videos/fifa12-youth-academy-01#e84717e4ea692310VgnVCM2000001165140aRCRD

علی ارشدی در 5/12/1390 | 01:40 گفت:

ماشالله رضا شرافتیان! آقا اون آدرس میلو بده که منم کلی پیشنهاد و ایده دارم

شایان در 5/12/1390 | 00:10 گفت:

واقعا اونایی که میگن پی اس بازی خوبیه!! هیچ چیز از فوتبال نمیفهمن!!

یک شبیه ساز فوق العاده!! فیفا!!
واقعا نورپردازی!!
سیستم دد لاین دی!!
هیچ چیز کم نداره!!

اما من در تلاشم که سیستم مافیا رو بهش تزریق کنم!!
البته من که نه!!
با ایمیل هایی که به e.asportsمیزنم جواب میده!!

میخوام درخواست کنم که مافیا و تبانی رو در فیفا13 و 14 بگنجانند!!

پارسال درخواست کردم که انتقال قرضی رو بهتر کنند جواب داد!!

شایان در 5/12/1390 | 00:09 گفت:

واقعا اونایی که میگن پی اس بازی خوبیه!! هیچ چیز از فوتبال نمیفهمن!!

یک شبیه ساز فوق العاده!! فیفا!!
واقعا نورپردازی!!
سیستم دد لاین دی!!
هیچ چیز کم نداره!!

اما من در تلاشم که سیستم مافیا رو بهش تزریق کنم!!
البته من که نه!!
با ایمیل هایی که به e.asportsمیزنم جواب میده!!

میخوام درخواست کنم که مافیا و تبانی رو در فیفا13 و 14 بگنجانند!!

پارسال درخواست کردم که انتقال قرضی رو بهتر کنند جواب داد!!

شایان در 5/12/1390 | 00:05 گفت:

به کسی بر نخوره ها 4..5 سال پیش که بعضی از این دوستان بازی های یونایتد رو میدیدند من با آرسنال تو فیفا استعداد یابی میکردم!!

خدا شاهده میومدم سایت آرسنال همین موضوع رو کامنت میکردم!!
یادش بخیر

محمد اصغری در 4/12/1390 | 23:16 گفت:

اخ اخ .چی می شد اگه یه دست باهات فیفا بازی می کردم.
من مثل تو تخصصی کار رو دنبال نمی کنم ولی بازیم به نسبت خوبه.
امیدوارم یه روزی که این امکان به وجود بیاد

شاهین فدوی در 4/12/1390 | 22:44 گفت:

داداش گلم خیلیییییییییییییییییییی ممنونم دستت دردنکنه

shervin در 4/12/1390 | 22:37 گفت:

شاهین تا 17 سالگی میمونه بعد بهت ایمیل میده که سنش بالاس اونوقت یا باید باهاش قرارداد ببندی یا اینکه از تیمت میره

shervin در 4/12/1390 | 22:36 گفت:

ایمان کریمی زیاد نگران نباش اکثر کسایی که تو 11 حرفه ای بودن اون اوایل تو 12 به مشکل خوردن مثلا خودم تو 11 با درجه افسانه ای(legendary) به همه تیما بالای 8 گل میزدم و خیلی لوث شده بود و تو 12 با این درجه بازی کردم فصل اول با آرسنال 16 شدم.
ولی کم کم روش بازی دستم اومد الان با همون درجه تو 3سال 3بار قهرمان اروپا شدم. میدونی باید درکت از مهاجم بالا باشه که تکل بزنی یا لهش کنی:)

شاهین فدوی در 4/12/1390 | 22:34 گفت:

بازیکنی که میاره تاچه مدت تو تیم میمونه{قبل قرارداد منظورمه}؟؟؟؟؟؟

shervin در 4/12/1390 | 22:29 گفت:

شاهین جان اون به مدت قرار دادی که باهاش بستی عمل میکنه 3 یا 6 یا 9 ماه
تو این مدت هر چند بازی یکبار آپدیت میشه و بازیکن جدید معرفی میکنه تازه اگه بازیکنی از دفعه ی قبلیش مونده باشه مینیویسه ماه دوم تا مهلتش تموم بشه کلی بازیکن بهت میده

shervin در 4/12/1390 | 22:24 گفت:

آره علی جان من 4تا بازیکن واقعا عالی دارم خداییش لذت داره

شاهین فدوی در 4/12/1390 | 22:23 گفت:

شروین جان 1سوال دیگه؟؟؟
اگه 1 استعدادیابو فرستادی برزیل 4 تابازیکن جون معرفی کرد بازم بازیکن معرفی میکنه از برزیل یا من اونو بفرستم یه کشور دیگه واسه استعدادیابی؟

علی ارشدی در 4/12/1390 | 20:40 گفت:

سخته البته

علی ارشدی در 4/12/1390 | 20:39 گفت:

واقعا شخته پرورش استعداد ها اما وقتی به نتیجه می رسی خیلی لذت بخشه

shervin در 4/12/1390 | 20:06 گفت:

رضا کاظمی عزیز حتما فیفا زیاد بازی نکردی مخصوصا 12 خیلی حرفه ای ساخته شده من هرسال هر بازی فوتبال مطرح بیاد بازی میکنم ولی خداییش تو 2سال اخیر فیفا بدجوری پی اس رو رد کرده

shervin در 4/12/1390 | 20:03 گفت:

علیرضا جان با این سرعت اینترنت؟!!!!!!

shervin در 4/12/1390 | 20:03 گفت:

شاهین جان جواب سوال قبلیتو دادم جواب این سوالتم نه قبلا تو فیفا 3 بازیکن نه بیشتر از هر تیم به تیم ملی دعوت میشد که یکم مضحک به خاطر همین دیگه اینجوری نیس

shervin در 4/12/1390 | 20:00 گفت:

میثم جان یادش بخیر چقد باحال بودن

shervin در 4/12/1390 | 19:59 گفت:

شاهین و سینای عزیز باید به تیمی قرض بدین که قوی باشه تا پیش رفت کنه من آرون رمزی رو به بولتون قرض دادم شد 81
تو تیم خودتون هم باید بازی زیاد بدین به جوونا نکتش اینه که کنار یارای خوب بازی بدین من دفاع چپ اصلیم مصدوم شد گیبس رو گذاشتم ترکیب اصلی به 79 رسید. اون هافبک چپم تا الان دو فصل داره برام فیکس بازی میکنه تا الان فکر کنم 11 لول بالا رفته

شاهین فدوی در 4/12/1390 | 19:58 گفت:

داداش شروین یه سوال دیگم دارم
چرا بازیکنای تیمم به تیم ملی دعوت نمیشه؟؟؟؟؟؟
اصلا همچین چیزی تو فیفا وجود داره

شاهین فدوی در 4/12/1390 | 19:55 گفت:

شروین جااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااان به داد من برس

shervin در 4/12/1390 | 19:54 گفت:

سپهر جان من تو خیلی تیما بودم ولی آرسنال الان فصل هفتم هستم

رضا کاظمی در 4/12/1390 | 19:50 گفت:

اصلا منظورم بود

رضا کاظمی در 4/12/1390 | 19:49 گفت:

اضلا حال نمیده فیفا
فقط پی اس

میثم در 4/12/1390 | 19:09 گفت:

مرسی
من هم فیفا باز حرفه ای هستم از 98تا حالا دارام فیفا میزنم

رضاشاماخ چوک بندر در 4/12/1390 | 18:36 گفت:

ممنون شروين جان

shervin در 4/12/1390 | 18:28 گفت:

آقا مهران کاظمی منم خرید فروش عالی انجام میدم بازیکنی که تازه میخری تا یک فصل نمیتونی بفروشی فقط میتونی قرض بدی به همین دلیل اون روش قدیمی دیگه کاربرد نداره من خودم ونپرسی 33 ساله رو 58 میلیون فروختم به مالاگا بجاش السک پاتو رو با 60 میلیون از بایرن خریدم در مورد مشکل هم احتمال میدم یا بازیت نسخه نهایی نبوده یا اینکه کرکت مشکل داره یا مشکل از سیستمت

سینا سالک در 4/12/1390 | 18:13 گفت:

آره آقا شاهین منم یه همچین مشکلی رو دارم مثلا چمبرلین رو قرض دادم پیشرفت کنه موقعی که قرض دادم 72 بود بعد از قرض هم 72 مونده بود . خواهشا یکی جواب بده ممنون میشم ..

شاهین فدوی در 4/12/1390 | 18:00 گفت:

سلام
داداش شروین دستت درد نکنه-من یه مشکل دیگه توفیفا12 دارم اینه که بازیکنایی که قرضی میدم اصلا پیشرفت نمیکنه وحتی تو تیم خودمم پیشرفت زیادی نمیکنه مشکل از کجاست؟

سینا سالک در 4/12/1390 | 16:42 گفت:

فرهود جان : GTA V هنوز تاریخ ندادن براش اینم لینکش : http://www.gamespot.com/grand-theft-auto-v/platform/xbox360/

Resident Evil 6 هم 20 نوامبر 2012 میاد http://pardisgame.net/game-7192-Resident-Evil-6.html

sepehr najafian در 4/12/1390 | 16:35 گفت:

بازي با آرسنال حال نميده.چون خيلي قويه

farhood در 4/12/1390 | 15:58 گفت:

ايمان جان چند راه داره:
1:زماني كه بهت دارن حمله مي كنن ضربدر رو نگيري وخودت هر جايي كه ميرن بري وتوپو بگيري اگه xbox داري a رو نگير
2:ميتوني براي گرفتن توپ از مربع در پي اس 3 و در xbox ميتوني x رو بگيري
3:از L2 در پي اس 3 واز LB در xbox براي تنه زدن به حريف و قدرت بدني ميتوني استفاده كني
4:اگر يه بازيكن سرعتي مثل اگويرو جلوت بود a روبگير چون باعث ميشه نتونه به راحتي ازت بگذره

مهران کاظمی در 4/12/1390 | 15:43 گفت:

اینی که شما نوشتی فکر کنم تو fifa 08 من انجام میدادم، الان اگه بلد باشی چه طور بازیکن خرید و فروش کنی نیازی نیست اینجوری منتظر باشی یه بازیکن خوب پیدا کنی که 3 4 سال بعد خوب بشه، فقط کافیه بازیکنا رو درست بخری، Fifa 10 به بعد خوبیشون اینه، مثلاً یادمه که تو fifa 10 کسایی مثل هزارد، مارین، نویر، گانسو و ... که نه تو واقعیت اون موقع معروف بودن نه تو خود بازی رو همینجوری خریدم، هیچی نبودن ولی یه دفعه عالی شدن
اون دفعه هم گفتم کسی نتونست کمکم کنه، من fifa 12 رو خریدم ولی مشکل داره، مال 3 4 تا از دوستامم مشکل داشته، وقتی به بازیکن خودم پاس می دم انگار بازیکنام چوب خشکن، توپ می خوره به پاشون 10 20 متر می ره اینور و اونور، منظورمو متوجه میشی؟ میدونی چی جوری میشه درستش کرد؟ البته من با لپ تاپم بازی می کنم، مشکل گرافیکی هم نداره لپ تاپم، البته چون بازی اینجوری بود پاکش کردم الان همون fifa 11 رو بازی می کنم

ایمان کریمی در 4/12/1390 | 15:34 گفت:

آقا اگه کسی برای دفاع کردن تو فیفا راهی داره به ما کمک کنه!
من خیلی راحت گل میخورم!
خوره فیفا 11 بودما ولی تو 12 خیلی راحت گل میخورم!
ممنون!

farhood در 4/12/1390 | 15:34 گفت:

كدومشون

عليرضا عمراني در 4/12/1390 | 15:22 گفت:

اويل 6 مهر ماه 91 مياد.

sepehr najafian در 4/12/1390 | 15:20 گفت:

گاهي وقتا بازيکناي شاخي مياد

farhood در 4/12/1390 | 14:57 گفت:

شروين ميدوني gta v و resident evil 6 كي مياد

farhood در 4/12/1390 | 14:42 گفت:

دمت گرم شروين

علیرضا در 4/12/1390 | 14:40 گفت:

شروین جان تو origin فیفا 12 میزنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اگه میزنی ID خودتو بده یه وقتایی فیفا بزنیم.............