آلگري:ديدار با آرسنال انتقامي نيست

نویسنده: sepehr najafian

وبلاگ من
نویسنده: sepehr najafian
من 4 ساله که طرفداره آرسنالم.تا قبل از اون طرفدار یووه بودم و هستم ولی کاری بهش ندارم.بیشتر به خاطر ونگر آرسنالی شدم.ولي الان بدون ونگرم طرفدارشم.
کل بازدید: 348,757 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

آلگري:ديدار با آرسنال انتقامي نيست

سرمربي تيم فوتبال ميلان پس از اطلاع از قرعه‌ي تيمش در مرحله‌ي يک هشتم نهايي ليگ قهرمانان اروپا، ديدار با آرسنال را پيکاري انتقامي ندانست.


تيم فوتبال ميلان که پس از بارسلونا در گروه هشتم ليگ قهرمانان اروپا در مکان دوم قرار گرفته بود، طبق برنامه از پيش تعيين شده بايد به مصاف يک تيم اول مي‌رفت که قرعه، آرسنال را مقابل اين تيم ايتاليايي قرارداد.


ماسيميليانو آلگري که تيمش فصل گذشته توسط يک تيم انگليسي به نام تاتنهام از دور رقابت‌ها کنار رفت، درباره‌ي قرعه تيمش گفت: اين قرعه به هيچ وجه براي ما به معناي انتقام نيست. آرسنال را به خوبي مي‌شناسيم. مي‌دانيم تيمي است که فوتبال را خوب بازي مي‌کند. بايد براي بازي در ماه فوريه با آمادگي کامل و بدون محروم و مصدوم آماده شويم.


آلگري درباره‌ي قرعه ساير تيم‌هاي ايتاليايي هم گفت: اينتر روي کاغذ با آسان‌ترين قرعه ممکن روبرو شد و بايد با مارسي بازي کند، اما ناپولي با قرعه سختي مواجه شده و مقابل چلسي کار آساني نخواهد داشت. چلسي يک تيم با کلاس است و قدرت زيادي دارد. فکر مي‌کنم کار ناپولي سخت خواهد بود، همچنانکه کار ما هم در بازي با آرسنال ساده نيست.


سرمربي ميلان با منتفي دانستن بحران در فوتبال انگليس گفت: به نظر من اين اصلا درست نيست که گفته مي‌شود فوتبال در انگليس افت کرده و دچار بحران شده است. البته حذف دو تيم شهر منچستر به اين مساله دامن زده است، اما بايد در نظر داشت که منچسترسيتي در گروه دشواري قرار گرفته بود و تجربه‌ي زيادي از بازي در رقابت‌هاي اروپايي نداشت، هرچند حذف منچستريونايتد از مرحله‌ي گروهي واقعا شگفتي بزرگي بود.


آلگري با اشاره به بازي‌هاي ضعيف تيمش در مرحله‌ي گروهي ليگ قهرمانان اروپا گفت: براي بازي با آرسنال فقط بايد پيش از بازي به آن فکر کنيم. اگر قرار باشد اشتباه‌هايي که در مرحله‌ي گروهي در پراگ و مينسک انجام داديم، را تکرار کنيم نمي توانيم به جمع هشت تيم راه پيدا کنيم.


ميلان در حالي مقابل آرسنال قرار مي‌گيرد که آخرين رويارويي دو تيم در اين رقابت‌ها در فصل 8-2007 با صعود آرسنال همراه بوده است. تساوي بدون گل در لندن و شکست 2 بر صفر در ميلان حکم به حذف ميلاني‌ها داد. گل 40 متري فابرگاس در ورزشگاه سن‌سيرو هنوز از خاطر هواداران لندني بيرون نرفته است.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

علی ارشدی در 26/9/1390 | 17:17 گفت:

می بینم که داری میای تو راه حمید :))

حمید فرازی در 26/9/1390 | 15:54 گفت:

پس اگه توهین نیست میتونن برن بمیرن.خوبه؟

توپچی جنوب در 26/9/1390 | 15:20 گفت:

راست میگه علی اصلا توهین نکرده فقط یه جورایی میخواد بگه که دهنشون رو تو سنسیرو سرویس میکنیم همین به اینا که نمیگن توهین حمیییییییییییییییییییییییییییییییییییییید!!!!!!!!!

حمیدرضا در 26/9/1390 | 15:02 گفت:

کسی توهی نکرد حمید جان. فقط علی یکم زیاده روی کرد همین:d

حسین عسگریان در 26/9/1390 | 14:59 گفت:

بنده خداها دست وپاشون داره میلرزه

سید امین هاشمی در 26/9/1390 | 14:06 گفت:

ایشالا میبریم سپهر جان

علی ارشدی در 26/9/1390 | 13:49 گفت:

مرسی حمید جون ولی خوشم نمیاد کسی کری بخونه جلو ونگر

حمید فرازی در 26/9/1390 | 13:12 گفت:

مرسی سپهر جان.بابا مگه بنده خدا چی گفته؟فقط درمورد بازی صحبت کرده.من خودم کلا از میلان به خصوص هواداراش بدم میاد ولی دلیل نمیشه توهین کنیم.

علی ارشدی در 26/9/1390 | 12:39 گفت:

میتونه بره بمیره مردک دبنگ

حمیدرضا در 26/9/1390 | 12:32 گفت:

آخه تو یلا قوا چه حرفی برای گفتن داری؟ ساکت شو و تیمتو از باخت رو بروی رییس نجات بده که فکر نکنم بتونی