انتقادات همچنان عليه آرسن ونگر ادامه دارد

نویسنده: sepehr najafian

وبلاگ من
نویسنده: sepehr najafian
من 4 ساله که طرفداره آرسنالم.تا قبل از اون طرفدار یووه بودم و هستم ولی کاری بهش ندارم.بیشتر به خاطر ونگر آرسنالی شدم.ولي الان بدون ونگرم طرفدارشم.
کل بازدید: 348,454 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

انتقادات همچنان عليه آرسن ونگر ادامه دارد


شکست ناباورانه آرسنال مقابل منچستريونايتد همچنان موجي از انتقادات را
عليه سرمربي اين درپي داشته تا آنجا که رئيس جمهور روآندا هم خواستار
برکناري وي شده است.ل
کاگامه" به عنوان یکی از هواداران سرسخت تیم فوتبال آرسنال نسبت به شکست 2
بر یک این تیم مقابل منچستریونایتد در چارچوب رقابت‌های لیگ برتر واکنش
نشان داده است.

پل کاگامه که یک بار در روز تولدش
پیراهن امضا شده‌ای را از آرسن ونگر هدیه گرفت، گفت: من بشدت طرفدار
آرسنالم اما صادقانه باید بگویم ونگر نیاز دارد که هدایت تیمی دیگر را
برعهده بگیرد و آرسنال هم به مربی جدید نیاز دارد.


وی افزود: وقتی یک تیم خوب
(بازیکنان خوب) با مربی خوب نتیجه نمی‌گیرد این یعنی اینکه یکی از آنها یا
هر دوی آنها باید عوض شوند. عادت کردن به متوسط بودن برای هر کسی یک خطر
بزرگ محسوب می‌شود.


بر پایه گزارش "ساندی مورنینگ
هرالد"، ونگر از سال 1996 هدایت تیم فوتبال آرسنال را برعهده گرفته اما در 6
سال گذشته حتی یک جام هم نبرده است.
 

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

عليرضا عمراني در 5/11/1390 | 19:45 گفت:

كجا ما بازيكناي خوبي داريم كه ونگر نميتونه ازشون استفاده كنه.اين طرف اصلا از فوتبال چيزي نميدونه مياد نظر ميده.ما بيشتر مصدومامون بازيكن فيكسمون هستن.

ایمان بهادران در 5/11/1390 | 18:01 گفت:

ma taraf dare time arsenalim na venger nazare mane albate

ایمان بهادران در 5/11/1390 | 18:00 گفت:

man kamelan bahamid moafegham

حمید فرازی در 5/11/1390 | 17:35 گفت:

شهرام جان میدونم چی میگی ولی هر کسی حقشه نظرشو بگه.همین که توهینی به بقیه نشه خیلی خوبه

حمید فرازی در 5/11/1390 | 17:31 گفت:

بازم میگم ونگر یا باید تفکراتشو اصلاح کنه یا جاشو به مربیای دیگه.بچه ها ازتون ممنوم که به کسی توهینی نکردین

توپچی جنوب در 5/11/1390 | 17:00 گفت:

سعید حوصله بحث کردن بی فایده ندارم.
هرچی تو میگی درست قبوله!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

♥Arsenal♥ در 5/11/1390 | 16:22 گفت:

ونگر داره ضعیف کار میکنه ولی دلیلش فقط و فقط ونگر نیست!!!
بهتر از ونگر هم برای آرسنال فقط سرالکس و بس

saeed در 5/11/1390 | 16:16 گفت:

آقای عمیی محترم هنوز نفهمیدی که ما بخاطره دشمن قدیمی یا پدر کشتگی نیست که از ونگر انتقاد میکنیم بلکه به خاطر عشق به آرسناله منم امیدارم این سایه تاریکی(ونگر) از آرسنال بره و تو وامثال تو که بی هیچ قید وشرطی از ونگر حمایت میکنید از این تیم بروید
تا ابد آرسنال

توپچی جنوب در 5/11/1390 | 15:55 گفت:

در اینجور بحث ها دیگه اصلا دخالت نمیکنم چون فکر میکنم قبلا به اندازه کافی بحث شده .........

و امیدوارم تیم به دوران خوبش برگرده و همونجور که کاپیتان رابین گفته بتونیم تو این فصل جام بیاریم تا دهن منتقدین بسته بشه همین!!!

محتشم تمیزی در 5/11/1390 | 15:35 گفت:

بالاخره یکی درد دل مارو گفت

saeed در 5/11/1390 | 15:13 گفت:

من آرسنال بره 18 جدول بازم عاشقشم ولی نه با ونگر آرسنال نیاز به یه مربی شجاع داره کسی که جلوی مدیرای پول پرست وخسیس قد علم بکنه واز اخراج شدن نترسه نه کسی که با دروغ گفتن به هوادارا و هم پیمان شدن با مدیران باشگاه به فکر بقائ خودش توتیم باشه وبا این کارش آرسنال و هوادارای (واقعی) رو نابود بکنه
همه میدونیم که ونگر دیگه برای آرسنال کارایی نداره ولی متا سفانه بعضی ها چشم روی حقیقت بستند

محسن در 5/11/1390 | 14:37 گفت:

به خدا رفتن ونگر جیزی رو درست نمی کنه؛ بدترم می کنه!!
آرسنال بی ونگر دیگه آرسناله مد نظر هیچ یک از ما نمیشه!!

ali jamshidi در 5/11/1390 | 13:52 گفت:

متاسفانه درد تیم ما هم اینه که داریم با شیب تندی به سمت متوسط بودن میریم. تیم اصلاً شخصیت نداره. هافبک مون که از قبل بازنده هستند. دفاع هم که قربونش برمه وضعش. وضع مصدومیتامون خوشبختانه از حالت بحران خارج شده ولی متاسفانه به فاجعه تبدیل شده.
ولی با همه این ها با رفتن ونگر چیزی درست نمیشه. هر کسی دیگه ای بیاد عمراً به این زودی موفق بشه.
بعدشم ما ونگرو از دست بدیم فکر کردین مدیرای پول دوست ما میرن مورینیو رو میارن؟؟؟
عمراً اگه بتونن شاغلام پیروانی رو هم بیارن.
دیگه اون وقت همین بازی خوب و گه گاهی برد رو عمراً ببینیم.
گور پدر جام گور پدر 8 تایی شدن گور پدر من سیتی گور پدر انواع و اقسام رکورد های بد.... من با اینکه این تاتنهامی ها از ما بالاترن مشکل دارم. اینو به کی بگم. با این سن و سال یادم می افته بغض گلومو میگیره.
لعنت به هرچی بازیکن بی غیرته. کلاً لعنت به کسی که داره به باشگاه ضربه می زنه

erfani در 5/11/1390 | 13:46 گفت:

به خدا همش تقصیر سهام داراست.رئال اولین گزینه ی جایگزین مورینیو رو ونگر اعلام کرده. کاری نکنید که از چاله به چاه بیفتیم

محمد يزداني در 5/11/1390 | 13:45 گفت:

از حرفش خیلی خوشم اومد: "عادت کردن به متوسط بودن برای هر کسی یک خطر
بزرگ محسوب می‌شود". اونم واسه تیمی مثل آرسنال که خیلی زود خودشو به تیمهای تازه به دوران رسیده چلسی و سیتی باخته و جایگاهشو داده به اونا.هرچند خیلی برام سخته که اینو بگم ولی باید به مدیرای منچستر یونایتد و مربیش تبریک گفت که براشون مهم نیست کی چیکار میکنه اونا هر فصل صد در صد میرن واسه قهرمانی و همیشه هم موفق بودنو تا آخر فصل میجنگن.

sepehr najafian در 5/11/1390 | 13:26 گفت:

شايد که اين انتقادات تاثير داشته باشه.و ونگر سر کيسه رو شل کنه.