نمرات

نویسنده: sepehr najafian

وبلاگ من
نویسنده: sepehr najafian
من 4 ساله که طرفداره آرسنالم.تا قبل از اون طرفدار یووه بودم و هستم ولی کاری بهش ندارم.بیشتر به خاطر ونگر آرسنالی شدم.ولي الان بدون ونگرم طرفدارشم.
کل بازدید: 348,422 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

نمرات

يميگنوليت6 او شي7 ريچاردسون7/5 تارنر6 باردسلي6 گاردنر6/5 کولبک6 مک کلين6/5 کاترمول8 لارسن6 سسگنون7/5فابي6 سانيا5 ژورو4 ورما7 چمبو5 رمزي5 سانگ5/5 کوکلين5 آرتتا5 رابين5 ژروينيو6
اسکيلاچي5 روسيچکي5/5

بهترين:کاترمول
بدترين:ژورو
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

دانیال در 30/11/1390 | 12:03 گفت:

چی بگم والا نمی دونم چرا این ژورو تصادف نمی کنه ، مصدوم نمیشه ، خلاصه یه بلایی سرش نمیاد
بابا تیم نابود کرد.

HAMED toopchi در 30/11/1390 | 08:51 گفت:

ژورو 4.! اي خدا لعنتت كنه، تو با اون رمزي بي شعور كه خذا رو شكر مصدوم شد. اميدوارم تو هم به جنكينسون و رمزي بپيوندي ملعون با اين دفاع كردنت.

mostafa در 30/11/1390 | 00:10 گفت:

کیفیتو عشقست

javad sbo در 29/11/1390 | 23:51 گفت:

حرفای نژاد پرستانه نزن اقا مجی

arash در 29/11/1390 | 23:50 گفت:

ارزش های یوهان خان

hesam در 29/11/1390 | 23:39 گفت:

واقعن سانيا با سانيا قبلن خييييييلي فاصله داره.اگه كاكو مصدوم نميشد خيلي تغيير ميكرد

جواد تی تی در 29/11/1390 | 23:20 گفت:

آاااه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه خدااااااااااای من

مریم ت در 29/11/1390 | 23:18 گفت:

اره اره الان زورو اخر شه قبلا هم سیلوستره .البته حبیب کلو هم اخرش بودا بازی با لیورپول یادم نمیره کلا اخرشیم

مجتبی عابدی در 29/11/1390 | 23:18 گفت:

جورو استعدادشو ثابت کرد!!! سیا سوخته ی الدنگ گند زده یه تنه به تیم.4؟؟؟؟؟

Kane در 29/11/1390 | 23:17 گفت:

الان که یاد مصاحبه ژورو می افتم که می گفت همه کیفیت مرا خواهند دید ، فحش خار و مادر میخام بش بدم!

توپچی جنوب در 29/11/1390 | 23:16 گفت:

انتظار بیشتر از این هم نبود با این بازیکن افتضاحشون

ورما مرد باغیرت و روبین مرد تنها.........

میلاد کشوری در 29/11/1390 | 23:14 گفت:

خوشم میاد وقتی ژورو تو تیمه بقیه اعتماد به نفس دارن که آخر بازی هر طوری هم که بازی کرده باشن به عنوان بدترین بازیکن زمین انتخاب نمیشن. عجب ناقلائه این ونگر

احسان در 29/11/1390 | 23:14 گفت:

به جز ورما و روسیسکی هیچ کدومش بالای 5 حقشون نیست

رابین که تنهایی 3 تا موقعیت عالی رو از دست داد

سید سجاد حسینی در 29/11/1390 | 23:10 گفت:

از ون پرسی بعیده همچین نمره ای بگیره!! ژورو هم طبق معمول....

حمید فرازی در 29/11/1390 | 23:09 گفت:

چه نمراتی درخشانی.کوکلین 10 دقیقه هم بازی نکرد نمرش بیشتر از ژورو هست

mohammad ali در 29/11/1390 | 23:09 گفت:

مزخرفه.
سانگ باید حد اقل 7 باشه.