انتقال آرتتا به بيمارستان بخاطرمصدوميت فک

نویسنده: sepehr najafian

وبلاگ من
نویسنده: sepehr najafian
من 4 ساله که طرفداره آرسنالم.تا قبل از اون طرفدار یووه بودم و هستم ولی کاری بهش ندارم.بیشتر به خاطر ونگر آرسنالی شدم.ولي الان بدون ونگرم طرفدارشم.
کل بازدید: 350,268 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

انتقال آرتتا به بيمارستان بخاطرمصدوميت فک


ميکل آرتتا، بازيکن خط مياني باشگاه آرسنال به بيمارستان منتقل شد.
درجریان
دیدار دو تیم لیورپول و آرسنال ضربه شدیدی به فک این بازیکن وارد شد و از
همین رو او بیهوش نقش برزمین شد و با برانکارد و درحالی که ماسک اکسیژن روی
صورتش قرارداده شده بود، از زمین مسابقه خارج شد

 

 آرتتا بعد از برخوردی که میان او و جردن هندرسون در جریان بازی آنفیلد رخ
داد، بیهوش نقش بر زمین  شد و این اتفاق اندکی بعد از آغاز نیمه دوم رخ داد

 

 بلافاصله بعد از این اتفاق بود که آرتتا به بیمارستان منتقل شد تا زیرنظر
پزشکان معاینه شود.اسکای سپورتس در گزارشی دراین باره نوشت:« حال آرتتا خوب
بود ولی اوضاعش در رختکن چندان ایده آل نبود و برای احتیاط بیشتر به
بیمارستان منتقل شد.»

 آمبولانس سنت جانز به زمین ورزشگاه ارسال شد و این بازیکن اسپانیایی با
برانکارد به خارج از زمین منتقل شد..احتمال دارد که فک او دچار شکستگی شده
باشد .

 

 آرسنال درنهایت با نتیجه 1-2 به پیروزی رسید و در پایان این مسابقه توماس
فرمائلن ابراز امیدواری کرد که مصدومیت آرتتا چندان جدی نباشد.

 

 فرمائلن در صفحه توئیترش نوشت:« برد خیلی مهمی بود. 3 امتیاز در جیب ماست.امیدوارم که میکل زودتر خوب شود. به او نیاز داریم.»
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

توپچی جنوب در 14/12/1390 | 19:34 گفت:

هورا سپهر عکس نزاشته هورا هورا............

امید وارم هرچه زودتر ارتتا برگرده اخه تو این قهطی هافبک خیلی به ضررمون تموم میشه!!!!!!!!!!!

ali jamshidi در 14/12/1390 | 07:15 گفت:

ممنون

Lotfali khan zand در 14/12/1390 | 00:38 گفت:

با این اوضاع و با این بازی که بچه ها انجام دادن من کلا از تمدید قرارداد رابین ناامید شدم، واقعا حیف شد. 60% این بازیکنا لیاقت پوشیدن این پیرهنو ندارن و خیلی بشون گشاده.

آرمان امیراحمدی در 14/12/1390 | 00:15 گفت:

مرسی !!! من 15 اول نیمه دوم خوابم برده بود :( ندیدیم چی شده !

مجتبی عابدی در 13/12/1390 | 22:10 گفت:

اون از ادواردو اون از اارون حالا هم میکل . چرا بازیکنای ما اخه ؟؟؟ چارلی ادام واقعا بد تکل میرفت . یه جا گفتم پای روزیسکی قلم شد .

مرتضی در 13/12/1390 | 21:44 گفت:

میبریم کلی مصدوم میاد رو دستمون . نمیبریم بازم مصدوم داریم .

hamed در 13/12/1390 | 21:39 گفت:

واقعا مصدومیت آرتتا نکته ی بد بازی امشب بود...

پويان در 13/12/1390 | 21:38 گفت:

اميدوارم هرچه زودتر برگرده.سلامت وبا روحيه.ميكل دوست دارم

sepehr najafian در 13/12/1390 | 21:35 گفت:

ميلان3-0پالرمو

حبیب در 13/12/1390 | 21:33 گفت:

عمرا به بازی میلان برسه... در ضمن برای بازی میلانم خیلی صابون به دلتون نمالید...

(Hooman sam (Dark metal در 13/12/1390 | 20:53 گفت:

فقط و فقط خداروشکر...
خدایا شکرررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررتـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

Saeed Milani در 13/12/1390 | 20:52 گفت:

در ضمن آقا سجاد حسینی ، الآن حال کردی که این اتفاق افتاده؟!

Saeed Milani در 13/12/1390 | 20:51 گفت:

انشاالله که شکستگی نباشه و زودتر حالش خوب بشه ، به خصوص برای بازی با میلان واقعا بهش نیاز داریم.

سید سجاد حسینی در 13/12/1390 | 20:29 گفت:

هندرسون فک آرتتا رو آورد پایین!

hesam در 13/12/1390 | 20:27 گفت:

ايشالله كه هيچكي مصدوم نشه,حتي ژورو!!

vahid در 13/12/1390 | 20:26 گفت:

به امید خدا حالش خوب میشه با قدرت برمیگرده