غير آرسنالي

نویسنده: sepehr najafian

وبلاگ من
نویسنده: sepehr najafian
من 4 ساله که طرفداره آرسنالم.تا قبل از اون طرفدار یووه بودم و هستم ولی کاری بهش ندارم.بیشتر به خاطر ونگر آرسنالی شدم.ولي الان بدون ونگرم طرفدارشم.
کل بازدید: 350,583 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.

📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.
📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.

📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.
سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد. سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد.
 آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد. آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد.
آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است. آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است.
بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد. بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد.
به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند. به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند.
غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست. غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست.
به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است. به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است.
فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است. فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است.
تبلیغات توپچی

     

غير آرسنالي

چهارشنبه سوريدر اولين فرصت اين پستو پاک ميکنم.
بچه ها چهارشنبه ي آخر سالو چي کار کرديد؟
خوش گذشت؟
..................................................................................................
...................................................................................................
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

دانیال در 25/12/1390 | 02:04 گفت:

میلاد: double Like

علی ارشدی در 24/12/1390 | 22:46 گفت:

میلاد چرا جوش آوردی لطفا توهین نکنید

توپچی جنوب در 24/12/1390 | 22:45 گفت:

: رضا شاماخ مردم ایران هیچوقت آتش پرست نبودن.مردم ایران قبل از اسلام زرتشتی بودن و به شدت (خداپرست) و از اونجایی که توی هر دینی یه سری چیزها مقدس دانسته میشه در دین زرتشت هم آتش یکی از چیز هایی بوده که مقدس بوده ولی هرگز پرستش نمیشده.

جالبه بدونی اونطوری که در تاریخ اومده زن های ایرانی حتی قبل از اسلام هم محجبه بودن و از فرهنگ یونانی و رومی(فرهنگ برهنگی) به دور بودن.

بنابراین بیایم همونطور که به فرهنگ غنی اسلامی کشورمون احترام میذاریم و بهش افتخار میکنیم...به فرهنگ کهن ایرانیمون هم احترام بذاریم و به همون اندازه بهش افتخار کنیم.

##################################################################
حسین کاملا حرفات درست و با منطق هست و رضا شاماخ شدیدا با هات مخالفم سر این موضوع.......

میلاد کشوری در 24/12/1390 | 22:40 گفت:

اگه زرتشت آتش پرستیه، پس لابد اسلام هم سنگ پرستیه (چون میرن حج به زیارت کعبه و همه هم به سمت اون نماز می خونن).
اینجا همه اول ایرانین. بعدش مسلمون (تازه همه هم مسلمون نیستن). سالی 20-30 تا جشن داشتیم الان شده 20-30 تا عزاداری. در مورد بهترین دین بودن اسلام هم باید بگم که حداقل 6 میلیارد نفر با تو هم عقیده نیستن چون اگه بودن مسلمون میشدن.
رضا جان اگه زبون عریی رو زبون رسمی کنن بهتر نیست به نظرت؟ خلیج هم بشه خلیج عریی، ایران هم بشه الایران. هر روز هم تو سر و کلمون بزنیم و عزاداری کنیم.
اگه شما عربی، اینجا همه ایرانین. اگه با یه سری چیزا موافق نیستی، حداقل به احترام بقیه دهنتو باز نکن

reza در 24/12/1390 | 18:16 گفت:

کبسول انداختیم تو اتیش کوچه منحل شد !

(Hooman sam (Dark metal در 24/12/1390 | 15:26 گفت:

هیچی رفتیم مسابقه فوتسال با اختلاف یکی بردیم...
دیگه حالی داد.... چون تیم کرمان تیم همدان رو کوبید...
آقا گل هم خودم شدم...

مصطفی کاظمی در 24/12/1390 | 14:43 گفت:

ما هیچ وقت نگفتیم از اسلام بدمون میاد،حرف اصلی ما اینه که ما ایرانی مسلمونیم نه بالعکس.

sepehr najafian در 24/12/1390 | 14:22 گفت:

براي من نظر همه محترمه.اگه کسي از اسلام خوشش مياد،خب بياد به من چه؟اگه کسي خوشش نمياد بازم به من چه؟

علی ارشدی در 24/12/1390 | 14:06 گفت:

مصطفی منم باهات موافقم درباره عید نوروز
یادمه چند سال پیش طرحی بود که می خواستن بین اعیاد قربان تا غدیر رو تعطیل کنن و به جاش نوروزو بردارن که نشد الحمدلله

مصطفی کاظمی در 24/12/1390 | 13:58 گفت:

*که نور آتش و گرمای خورشید
لحیب عشق او بی شک و تردید
برای ما نشانی از اهوراست
که آتش سمبل یکتایی ماست*
رضای عزیز این درمورد آتشپرستی،اما بحث ترقه و ازین حرفا،باید بهت بگم که این حربه جمهوری اسلامی هست برای از بین بردن جشن های ملی چون که اینا ذاتا با ایرونی جماعت لجن،مطمئن باش اگه اینا باشن تا چند سال دیگه عید رسمی میشه عید فطر و کم کم نوروزم فراموش میشه.

علی ارشدی در 24/12/1390 | 13:58 گفت:

آها خب الحمدلله

رضاشاماخ چوک بندر در 24/12/1390 | 13:54 گفت:

نه علی اشتباه نکن من باحرفهای حسین مخالف نیستم امیدوارم سوءتفاهم نشه حسین جان

علی ارشدی در 24/12/1390 | 13:51 گفت:

رضا حرفای حسین کاملا منطقیه!

من نمی دونم با کجاش مخالفی؟ این بنده خدا که داره میگه با مدل امروزی این جشن که آسیب میزنه مخالفه خدا وکیلی من یادمه وقتی بچه بودیم یه آتیش فسقلی درست می کردیم از روش می پریدیم همه خانواده دور هم جمع میشده(صله ارحام) و دعا می کردن برای سلامتی و کلی حرکت + دیگه که همه اش مورد تایید اسلامه و بهش توصیه شده مثل همین صله ارحام و دعا کردن

ولی متاسفانه امروزه این جشن ملی شده میدون رزم من دیشب رو پشت بوم بودم مشهد تماما در دود فرو رفته بود یک فاجعه بود خیلی حرص خوردم
هر لحظه صدای انفجار می اومد انگار رفته باشی خط مقدم جبهه

مرتضی در 24/12/1390 | 13:46 گفت:

زدیم ترکوندیم .

حسین در 24/12/1390 | 13:44 گفت:

جشن چهارشنبه سوری که امروز شاهدش هستیم بله درسته که باعث ضرر زدن به خود میشه و این خلاف فرامین اسلام هست ولی رسم کلی چهارشنبه سوری به شکل سنتی منافاتی با دین اسلام نداره.

رضاشاماخ چوک بندر در 24/12/1390 | 13:31 گفت:

وقتی اسلام روقبول کردیم بایدتمام کارامون جشنامون زندگیمون براساس دین اسلام باشه البته نوروزجشن ملیه قبول دارم ولی جشن چهارشنبه سوری به جزضرررساندن به خودودیگران چیزمثبت دیگه نداره .آیااسلام گفته آخرین چهارشنبه سال ترقه بردارین وبزنیدچشم چال همدیگه روکورکنین؟وآسایش ازمردم بگیرین؟

حسین در 24/12/1390 | 13:18 گفت:

رضا شاماخ جان تو اشتباه حرف من رو متوجه شدی دوست گرامی.

اینکه من گفتم مردم ایران قبل از اسلام آتش رو مقدس میدونستن و زرتشتی بودن معنیش این نیست که دارم چهارشنبه سوری فعلی رو تایید میکنم.مطمئن باش هیچکس به اندازه خود من از این مسخره بازی های چهار شنبه سوری(امروزه) نفرت نداره.

ولی حرفم روی اون حرفت هست که گفتنی آتش رو میپرستیدن که اصلا درست نیست.اسلام آخرین و کاملترین دین هست و البته بر منکرش لعنت.ولی حرف من اینه که دین زرتشت که دین مردم ایران قبل از اسلام بوده هم دینی بر مبنای یکتا پرستی و خدامحوری بوده.

حتما برات جالبه که بدونی جد امام زمان(منجی عالم هستی) به یزدگرد سوم آخرین پادشاه ایران(که زرتشتی بوده) میرسه.چون امام حسین(ع) با شهربانو دختر یزدگرد ازدواج کرد و اما سجاد(ع) فرزندشون شد.و طبق روایات معتبر آبا و اجداد پیامبر و امامان تا خود حضرت آدم همگی یکتا پرست و موحد بودن.حرف من اینه دوست عزیز.

sepehr najafian در 24/12/1390 | 13:11 گفت:

اگه هر چيزي که به بدن ضرر ميرسونه گناهه.بگو که ديگه از خونه بيرون نيايم.
در ضمن چهارشنبه سوري يه جشن مليه.اگه با جشن هاي ملي مخالفي نوروز رو هم بيخيال شو.

رضاشاماخ چوک بندر در 24/12/1390 | 13:07 گفت:

دوستان تواسلام چیزی که به بدن ضررمیرسونه انجام دادنش گناهه.روزقیامت ازمون سوال شدازبدن سالمت چه استفاده ای کردی ؟چی میگیم؟میگیم رفتم. چهارشنبه سوری ترقه بازی ترقه خوردبه چمشمم کورشدم؟خودتون میگین زردتشت ولی ماکه زردتشت نیستیم مامسلمانیم وقتی اسم اسلام میادهمه دینهانابودمیشه تنهادینی که خداقبول داره اسلامه نه زردتشت

sepehr najafian در 24/12/1390 | 12:47 گفت:

با معين مخالفم.هر چند بساط ترقه و اينا زياد شده.ولي مردم هنوز دور هم جم ميشن واز رو آتيش ميپرن.

moeinem در 24/12/1390 | 12:35 گفت:

رضا داداش حسین خان راس میگه بی اطلاع حرفی نزن.هدف چهارشنبه سوری دور هم بودن مردم و و پریدن از روی آتیش برای دوری از زردی و...بوده.منم قبلا مث تو بودم رفتم کمی مطالعه کردم خیلی چیزا رو فهمیدم.ولی امروزه متاسفانه از اسم و رسم چهارشنبه سوری چیزی نمونده و حتی اسم این روز به چهارشنبه سوزی تغییر یافته.هییییییییییییییییییییییی

حمید فرازی در 24/12/1390 | 12:33 گفت:

البته اسپهر شاید میشد این موضوع رو دیوار نوشت و هرکس نظرشو بگه دیگه کم کم باید خودذمون رو برای نوشتن این مظالب رو دیوار آماده کنیم.

من که چهارشنبه اینقدرسرم شلوغ بود که فقط تونستم به کارای شخصی برسم ولی یه کم هم بیرون رفتم و نسبت به سالای پیش بهتر شده بود.به هرحال باید سعی کنیم رسوم و تمدن گذشته ایران رو حفظ کنیم

hamed در 24/12/1390 | 12:25 گفت:

ما که جاتون خالی رفتیم پارک ساحلی آفتاب خیلی حال داد...

تا حالا نرفته بودم...

پیشنهاد میکنم اگه نرفتید حتما برای یک بار هم که شده برید...

حسین در 24/12/1390 | 12:18 گفت:

رضا شاماخ مردم ایران هیچوقت آتش پرست نبودن.مردم ایران قبل از اسلام زرتشتی بودن و به شدت (خداپرست) و از اونجایی که توی هر دینی یه سری چیزها مقدس دانسته میشه در دین زرتشت هم آتش یکی از چیز هایی بوده که مقدس بوده ولی هرگز پرستش نمیشده.

جالبه بدونی اونطوری که در تاریخ اومده زن های ایرانی حتی قبل از اسلام هم محجبه بودن و از فرهنگ یونانی و رومی(فرهنگ برهنگی) به دور بودن.

بنابراین بیایم همونطور که به فرهنگ غنی اسلامی کشورمون احترام میذاریم و بهش افتخار میکنیم...به فرهنگ کهن ایرانیمون هم احترام بذاریم و به همون اندازه بهش افتخار کنیم.

سید سجاد حسینی در 24/12/1390 | 12:16 گفت:

از بس ترقه و مواد منفجره می زدند جرات نکردم برم بیرون

رضاشاماخ چوک بندر در 24/12/1390 | 11:57 گفت:

هیچی. ازاین سوسول بازی هانمیکنم..قبلاایران آتش پرست بودن این آتش بازی مال اوناست ولی مامسلمانیم واسلام اجازه این کارهای بی هوده رونمیده.