يکي از غم انگيزترين عکس ها براي آرسنالي ها

نویسنده: sepehr najafian

وبلاگ من
نویسنده: sepehr najafian
من 4 ساله که طرفداره آرسنالم.تا قبل از اون طرفدار یووه بودم و هستم ولی کاری بهش ندارم.بیشتر به خاطر ونگر آرسنالی شدم.ولي الان بدون ونگرم طرفدارشم.
کل بازدید: 336,650 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

يکي از غم انگيزترين عکس ها براي آرسنالي ها

بو هو هو هوتشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

مریم تجدد در 8/1/1391 | 23:05 گفت:

اخییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی.من دقیقا از هون بازی طرفدار ارسنال شدم

saeed nouri در 3/1/1391 | 21:40 گفت:

اگه بلتی دو تا گل تو عمرش زده باشه یکیشو اون شب زد....لعنت به...

سعيد توپچي در 3/1/1391 | 19:32 گفت:

آرسنال اون شب براي من وصف نشدني بود. يه تيم متعصب که اسير ناداوري نشد و با همون 10 نفر از ستاره‌هاي کهکشاني بارسا جلو افتاد. مي‌تونستن مثل خيلي تيماي ديگه‌اي که داورا سرشونو جلوي بارسا مي‌برن شرو ع کنن به اعتراض و جو بازي رو به هم بزنن ولي مثل بچه آدم فوتبالشونو بازي کردن
ننگ بر بارسا

مهدی افسرده در 3/1/1391 | 19:30 گفت:

سال دیگه رابین بالا میبره.نه؟؟؟

reza در 3/1/1391 | 16:06 گفت:

لعنت به بارسا

مجتبی عابدی در 3/1/1391 | 11:55 گفت:

من از اون شب به بعد افسردگی گرفتم . اما غم ارسنال رو هم دوست دارم . بعد از باخت پاریس تا صبح هنگ بودم از سردرد و گریه . گل سول واییییییییییییییییییییییییییییییییییییی هنوز کلیپشو میبینم قلبم از جا کنده میشه .

مرتضی در 3/1/1391 | 09:03 گفت:

اون شب تلخ ترین شب زندگیم بود !!!!!!

علیرضا فراهانی در 3/1/1391 | 08:31 گفت:

واقع حیف! حالمونو گرفتی آقا سپهر!

سر اخراج لمن گند زد داور. گل اتوو هم که آفساید بود.

هانری بعد از بازی یه جمله گفت عالی بود. "بارسلون تیم خیلی خوبیه و شکست دادنشون سخته، اگه داورم باهاشون باشه دیگه نمی شه بردشون!"

JUGGLER 98 در 3/1/1391 | 04:28 گفت:

چراااااااااااااااااااااااااا مننننننننننننننننننننننننننننننننننن عکسوووووووووووووووووووووووووووو نمیبینمممممممممممممممممممممممممممم یکییییییییییییییییییی جوابمو بدههههههههههههههههههه؟

JUGGLER 98 در 3/1/1391 | 04:27 گفت:

چراااااااااااااااااااااااااا مننننننننننننننننننننننننننننننننننن عکسوووووووووووووووووووووووووووو نمیبینمممممممممممممممممممممممممممم یکییییییییییییییییییی جوابمو بدههههههههههههههههههه؟

hamid saadi در 3/1/1391 | 03:11 گفت:

اونسال حق ما بود قهرمانی. ولی به نظر من بهترین بازیه اون فصل رو جلوی رئال توی ورزشگاه خودشون انجام دادیم که تی تی آتیششون زد.
واگه درست یادم باشه یک رکورد هم داریم که لمان به جا گذاشت و دروازه رو بسته نگه داشت در طول رقابتها.

علی آقاشاهی در 3/1/1391 | 00:26 گفت:

منم یه ضد حال بزنم
اتفاقا داور تو اون بازی اشتباه کرد ( که البته در نهایت به ضرر آرسنال تموم شد اون اشتباه)
داور تو صحنه اخراج لمان باید دستور ادامه بازی رو می داد و گل صحیح بارسا رو قبول می کرد ولی با اخراج لمان به دو تیم و کل بازی لطمه زد
اگه آرسنال با گل کمپل بازی رو میبرد الان به ما میگفتن داورسنال ولی خوب چون اونا بردن شدن داورلونا:دی
جدای از شوخی اون اخراج وحشتناک ترین تصمیم اون فصل لیگ قهرمانان بود که دیدم در واقع اخراج دروازه بان یعنی اخراج دو بازیکن اصلی از بازی که تصمیم درست در اون لحظه ادامه بازی بود
Good luck

(Hooman sam (Dark metal در 3/1/1391 | 00:26 گفت:

ما لهتـــــــــــــــــــــــــــــــــیـــــــــــــــــــــــــــم داش علی...
نگو این حرفارو آب میشم میرم زمین....
like like

saeed dadyar در 3/1/1391 | 00:17 گفت:

daghe delo taze kardiaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

علی آقاشاهی در 2/1/1391 | 23:36 گفت:

منم یه ضد حال بزنم
اتفاقا داور تو اون بازی اشتباه کرد ( که البته در نهایت به ضرر آرسنال تموم شد اون اشتباه)
داور تو صحنه اخراج لمان باید دستور ادامه بازی رو می داد و گل صحیح بارسا رو قبول می کرد ولی با اخراج لمان به دو تیم و کل بازی لطمه زد
اگه آرسنال با گل کمپل بازی رو میبرد الان به ما میگفتن داورسنال ولی خوب چون اونا بردن شدن داورلونا:دی
جدای از شوخی اون اخراج وحشتناک ترین تصمیم اون فصل لیگ قهرمانان بود که دیدم در واقع اخراج دروازه بان یعنی اخراج دو بازیکن اصلی از بازی که تصمیم درست در اون لحظه ادامه بازی بود
Good luck

mansour در 2/1/1391 | 23:25 گفت:

چرا عیدی ناراحتمون میکنی ؟

علی ارشدی در 2/1/1391 | 22:50 گفت:

hooman sam@ چاکریم درس پس میدیم استاد :)

(Hooman sam (Dark metal در 2/1/1391 | 22:26 گفت:

علی ارشدی خداییش بهترین آدمی هستی که مثل خودم فکر میکنه...
مخصوصا در مورد......!!!!!!!
ضد حال شدیا سپهر خان....
like like

علی ارشدی در 2/1/1391 | 22:18 گفت:

اون موقع اسمش داورلونا بود! اف سی پلاتینی اسم جدیدشه

p0 در 2/1/1391 | 22:13 گفت:

اون موقع كه پلاتيني نبود(از خنده روده بر شدن)

♥Arsenal♥ در 2/1/1391 | 21:30 گفت:

آدم رو تحریک میکنه فحش بده به همه چی :) *چشمک*

محسن در 2/1/1391 | 20:33 گفت:

صحنه داغونه
کلمه غم انگیز واسه یه لحظشه

farshad در 2/1/1391 | 19:29 گفت:

واقعا غم انگیز.

حمید فرازی در 2/1/1391 | 19:26 گفت:

شب تلخی بود.آنری هم نمیدونم اون شب چش بود!!!

علی ارشدی در 2/1/1391 | 18:39 گفت:

هر چی میکشیم از دست این اف سی پلاتینیه(شکلک تهوع+عصبانیت)