اينم اون عکس

نویسنده: sepehr najafian

وبلاگ من
نویسنده: sepehr najafian
من 4 ساله که طرفداره آرسنالم.تا قبل از اون طرفدار یووه بودم و هستم ولی کاری بهش ندارم.بیشتر به خاطر ونگر آرسنالی شدم.ولي الان بدون ونگرم طرفدارشم.
کل بازدید: 348,547 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

اينم اون عکس

حال

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

مریم تجدد در 8/1/1391 | 23:04 گفت:

به به .به به .به قول گیلکا .هنه ده

علی آقاشاهی در 7/1/1391 | 22:25 گفت:

داداش سایتتون فیلتر شد نگین چرا از ما گفتن....
خوبه گل زدنش و تو این صحنه نمی بینیم :دی
Good luck

ramin kazemi در 7/1/1391 | 19:17 گفت:

یه لینک لطفا!!!! چرا عکسای سپهر برای من نشون داده نمیشن؟

یه آرسنالی در 7/1/1391 | 18:09 گفت:

harfe agha alireza mohajer dorosteh

محسن آزاده در 7/1/1391 | 17:59 گفت:

:)
دستت درد نکنه

moeinem در 7/1/1391 | 17:19 گفت:

حاجی گرینوف=علی ارشدی:)

(Hooman sam (Dark metal در 7/1/1391 | 17:01 گفت:

تو دین ما هم این مشکل داره...
ملت رو از راه به در میکنن این تصاویر لهو و لعب !!!! ((کلامی از حاجی گرینوف))
like like

moeinem در 7/1/1391 | 16:57 گفت:

ولی جالبه ک دخترا خیلی شبیه مروان هستن.علی چیه هر چی میبینی میخوایی پاک کنی؟

دانیال در 7/1/1391 | 15:46 گفت:

دمش گرم با اون قیافش خوب تور کرده.

پاک میشه این.نو سایت ما این مورد داره

علی ارشدی در 7/1/1391 | 15:30 گفت:

تو هایبوری چند مورد شبیه این وجود داره :) نه فقط از شاماخ برید اونا رو هم ببینید

راستی در مورد پاک کردن این پست: دلم می خواد بدونم نظر بچه ها چیه
خودم می گم مناسب نیست بقیه هم نظرشونو بگن

سید سجاد حسینی در 7/1/1391 | 15:16 گفت:

خجالت بکشید. اینجا جای این حرفا نیست

sepehr najafian در 7/1/1391 | 15:03 گفت:

رضا بدو بيا.جات خاليه

♥Arsenal♥ در 7/1/1391 | 15:01 گفت:

نچ

moeinem در 7/1/1391 | 14:55 گفت:

آها ممنون خوشگله.ب هر حال اونجا مشکلی نداره و فقط تو ایرانه که بزرگ جلوش میدن.اگه اینطوری باشه پس بواتنگ باید از فوتبال محروم بشه دیگه:)

(Hooman sam (Dark metal در 7/1/1391 | 14:44 گفت:

مگه اون بدبخت دل نداره؟؟هان؟؟
بدبخت رضا ببینه اینو دق میکنه!!! شایدم بیشتر خوشش بیاد!!!!!!!!!!!!
در کل اگه بازیش خوب نیست بجاش پسندش بد نیست!!!!!!!
like like

حمید فرازی در 7/1/1391 | 14:38 گفت:

این عکس تو فیس بوک همون موقع پخش شد چیز عجیبی نیست که آمارشو داشته باشم

mansour در 7/1/1391 | 14:32 گفت:

eyval tahghighat

JUGGLER 98 در 7/1/1391 | 14:19 گفت:

حمید فراری بیییییییییییییییییخییییییییییییییییال
آمار اینارو هم داری بیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییخیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییال

حمید فرازی در 7/1/1391 | 14:18 گفت:

این عکس مربوط به جام ملت های آفریقا میشه که اون زمان پخش شد.فکر کنم تو پست قبلیت هم میتونستی بذاریش

JUGGLER 98 در 7/1/1391 | 14:17 گفت:

ای بابا کار همتون درسته ها
علیرضا گل گفتی همون چند دقیقه هم که بازی میکنه کمر درده

HAMED toopchi در 7/1/1391 | 14:12 گفت:

عزيزم، شما زاويه شونه و محل قرار گيري دست اون حاج خانم سمت راستيه رو در نظر بگير، مورد اخلاقيش هم مشخص ميشه جانم!!!!!!!!!!!

alireza mohajer در 7/1/1391 | 14:03 گفت:

3تا !!!!!!
بابا تو دیگه کی هستی ؟؟؟؟

پس بگو چرا ونگر تو ترکیب اصلی نمیذارتش حتما کمر این آقا خیلی شله !!!!!!!!

moeinem در 7/1/1391 | 14:03 گفت:

کجاش مورد اخلاقی داره؟خیلیم خوبه.تازه اینو رضا ببینه بیخیال مروان میشه.راستی مگه شما رو دختری یا زنی نبوسیده که اینجوری میگین.ها حامد.:)

alireza mohajer در 7/1/1391 | 14:02 گفت:

3تا !!!!!!
بابا تو دیگه کی هستی ؟؟؟؟

پس بگو چرا ونگر تو ترکیب اصلی نمیذارتش حتما کمر این آقا خیلی شله !!!!!!!!

(Hooman sam (Dark metal در 7/1/1391 | 14:02 گفت:

عجـــــــــــــــــــــب من که باورم نمیشه!!!!
ماشالا همشون بلوندن!!
like like

JUGGLER 98 در 7/1/1391 | 13:54 گفت:

راست میگه حامد علی نمیزاره بمونه

HAMED toopchi در 7/1/1391 | 13:52 گفت:

چه بدبختن اينا ديگه!
در ضمن، مورد اخلاقي داره، الان پاك ميشه! ميگي نه، نگاه كن