مقايسه رابين و لوکاس

نویسنده: sepehr najafian

وبلاگ من
نویسنده: sepehr najafian
من 4 ساله که طرفداره آرسنالم.تا قبل از اون طرفدار یووه بودم و هستم ولی کاری بهش ندارم.بیشتر به خاطر ونگر آرسنالی شدم.ولي الان بدون ونگرم طرفدارشم.
کل بازدید: 348,417 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

مقايسه رابين و لوکاس

آمارشون نسبت به بازياشون خيلي نزديکه.رابين کمي بهترهتشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

M o o r I در 12/2/1391 | 02:26 گفت:

آره سپهر پستات واسه منم خیلی سنگینه و دیر میاد :(((

کامنتم میذارم سنگینه

M o o r I در 12/2/1391 | 02:21 گفت:

آره دقیقا . پولدی هم خیلی خوبه و احتمال خیلی فراوان فیکسه . پشت رابین

با اومدن 1 هافبک خلاق خوب (هازارد ) و 1 هافبک دفاعی دیگه (امویلا ) فصل بعد تیم ایشالله قهرمانه :)))

M o o r I در 12/2/1391 | 02:18 گفت:

آره دقیقا . پولدی هم خیلی خوبه و احتمال خیلی فراوان فیکسه . پشت رابین

با اومدن 1 هافبک خلاق خوب (هازارد ) و 1 هافبک دفاعی دیگه (امویلا ) فصل بعد تیم ایشالله قهرمانه :)))

HOSSEIN در 12/2/1391 | 01:00 گفت:

بنظر من پولدی از فن پرسی بهتر نباشه بدترم نیست.چون از یه جای بد اومده تو یجای خیلی خوب احتمالا نسبت به تیم شدیدا غیرت پیدا میکنه(به به)اما رابین هنوز تکلیفش معلوم نیست اینم دقیقا مثل بقیه که رفتن باد تو کلشه و فکر ما هوادارا نیست و حاضره واسه 4 تا جام زپرتی و کمی پول این همه عشق هواداران به خودشد نابود کنه.اگه بره(که دور از انتظارم نیست)حالا دیگه یه مهاجم اسثنایی دیگه به یه سری خصلتهای دیگه(بخصوص شوتینگش)داریم.بیخیال همه در گذرند جز آرسنال و نامش

سعيد توپچي در 12/2/1391 | 00:55 گفت:

اميدوارم رابين بمونه و سال بعد بدرخشيييييييييم!

soroosh در 11/2/1391 | 23:31 گفت:

آره منم همین مشکل رو داشتم

sepehr najafian در 11/2/1391 | 23:27 گفت:

خودمم همين مشکلو دارم.

masoud mahmudpur در 11/2/1391 | 23:18 گفت:

خدا کنه پودولسکی نیمکت نشین نشه

علی ارشدی در 11/2/1391 | 23:06 گفت:

Mostafa@ منم همین مشکلو دارم

سپهر چه کار می کنی با بلاگت =))

مصطفی کاظمی در 11/2/1391 | 22:58 گفت:

ببین سپهر نمیدونم واسه بقیه هم اینجوریه یا فقط واسه منه،ولی هر بار که میخوام یکی از پستای تو رو بالا بیارم 1 ربع طول میکشه،موقع هر کامنتم همینطور،به بچه ها بگو رسیدگی کنن ببینن قضیه چیه.

sepehr najafian در 11/2/1391 | 22:51 گفت:

بالاک.لمن.هوف{استوک}

مصطفی کاظمی در 11/2/1391 | 22:26 گفت:

مرسی ولی نمیدونم چرا یه چیزی ته دلم میگه لوکاس میاد و بعد یه فصل میره تو آفساید،آخه تا حالا آلمانی خوب تو لیگ انگلیس دیدین که این دومیش باشه؟حالا امیدوارم که اینجوری نباشه و بترکونه.

sepehr najafian در 11/2/1391 | 22:00 گفت:

يه نظرم سيستممون بايد 2-2-2-4 بشه

محمد حسینی در 11/2/1391 | 21:47 گفت:

میشه رابین وینگ بازی کنه پودی نوک بیاد ببینیم چه میکنه
به امید خریدای بعدی

علی ارشدی در 11/2/1391 | 21:43 گفت:

خوبه رابین با توجه به بازی های بیشترش آمارش بهتره

به نظرم لوکاس باید پشت سر مهاجم نوک بازی کنه نه وینگ

سید محمد رضا در 11/2/1391 | 21:30 گفت:

انشالله با بازی های قشنگشون تو فصل بعد بتونن ما رو یاد دوران دنیس و تیری هانری بندازن