ميدونستيد

نویسنده: sepehr najafian

وبلاگ من
نویسنده: sepehr najafian
من 4 ساله که طرفداره آرسنالم.تا قبل از اون طرفدار یووه بودم و هستم ولی کاری بهش ندارم.بیشتر به خاطر ونگر آرسنالی شدم.ولي الان بدون ونگرم طرفدارشم.
کل بازدید: 337,838 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

ميدونستيد

آيا ميدانيد ادن هازارد پسرخاله ي توماس فرمايلنهپسرخاله

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

مصطفی کاظمی در 10/3/1391 | 16:34 گفت:

واقعا راسته؟!؟!؟!؟!؟!
.
حیفه ورمائلن که همچین پسرخاله ای داره!

علی ارشدی در 9/3/1391 | 22:52 گفت:

دروغ نیست؟؟؟؟؟؟

nima در 9/3/1391 | 22:15 گفت:

جالبه!چرا نمیدونستم؟؟؟؟

Farhad Rahbari در 9/3/1391 | 22:10 گفت:

من فکر میکردم دختر خالشه!

HOSSEIN در 9/3/1391 | 22:08 گفت:

خاکبرسرش کنن احمق نتونست پسر خالشو بیاره آرسنال

(Hooman sam (Dark metal در 9/3/1391 | 21:21 گفت:

با اجازه بزرگترا کــــــــــــــــــــــــــــــــــف میکنیـــــــــــــــــــــم !!!
like like

رضا توپچی در 9/3/1391 | 20:57 گفت:

رضا جان اون خانم فامیلتان(خواهرزن داداش پسرخاله مادربزرگ پدرجدت که میشه زن روبرتوکارلوس) خواهر نداره؟؟؟؟ما بریم عقدش کنیم بشیم فامیل کارلوس آخه من یه زمانی عااااااااااااشق کارلوس بودم...

sepehr najafian در 9/3/1391 | 20:53 گفت:

تو گوگل سرچ کنيد ميفهميد

Vishka در 9/3/1391 | 20:36 گفت:

نه نمیدونستم خیلی جالب بود

سید محمد رضا در 9/3/1391 | 20:24 گفت:

جالبه نه ، خیلی جلبه ، مجنون عملیه و لیلی ....... ( بهرام 2011)
-----------------------------------------------
خب که چی؟؟؟
یه نگاه به برادران بواتنگ بندازید ببینید چقدر فرق دارن
حالا انتظار داریم به خاطر توماس آرسنالی بشه!!!!

مهدی افسرده در 9/3/1391 | 20:16 گفت:

نـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــه

reza در 9/3/1391 | 19:50 گفت:

نه

arash sm در 9/3/1391 | 19:43 گفت:

رابین بخاطر پسرش که در 16 نوامبر به دنیا اومده در جام ملت ها شماره 16 را بر تن می کند

توپچی جنوب در 9/3/1391 | 19:37 گفت:

شوخی میکنی سپهر اونوقت تو از کجا فهمیدی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

پس بگو چرا رفته چلسی واسه کل کل کردن با توماس بوده نگو اینا که میرن خونه با هم کلکلو رو کم کنی دارن!!!!!!!

ehs در 9/3/1391 | 19:20 گفت:

جدي مي گي؟!!

رضاشاماخ چوک بندر در 9/3/1391 | 18:43 گفت:

ژوروهم پسرخاله رونالدینیهوهست.
نعیم سعداوی برادرزن مارادوناست.
استاداسدی شوهرخاله پسرعموی مادربزرگ رونالدوهسث
خواهرزن داداش پسرخاله مادربزرگ پدرجدم میشه زن روبرتوکارلوس.
دختربرادرمادربزرگ عموی خواهرپدربزرگ بارتزمیشه خواهرسیلوستره
حله؟

محمد حسینی در 9/3/1391 | 18:41 گفت:

من پسر دایی پسر عمه می دونستم!!!!

محمد على(اباى) در 9/3/1391 | 18:39 گفت:

ای خاکتو سره توماس کنم که نتونس راضیش کنه بیاد ارسنال.....اخه ما چرا اینقد بد شانسیم

محمدرضا در 9/3/1391 | 18:18 گفت:

واقعا !!

sepehr najafian در 9/3/1391 | 18:17 گفت:

تازه فهميدم

آرمان الهیاری در 9/3/1391 | 18:16 گفت:

1‏ ذره غیرت از توماس یاد نگرفته

میثم در 9/3/1391 | 18:07 گفت:

پس بگو چرا نیومد آرسنال

میثم در 9/3/1391 | 18:07 گفت:

پس بگو چرا نیومد آرسنال

عليرضا عمراني در 9/3/1391 | 18:04 گفت:

مطمعني

arash sm در 9/3/1391 | 18:00 گفت:

چی میگی یعنی نمی تونست یه زبون بزاره هازاردو ورش داره بیارتش ارسنال