کارلوس ولا

نویسنده: sepehr najafian

وبلاگ من
نویسنده: sepehr najafian
من 4 ساله که طرفداره آرسنالم.تا قبل از اون طرفدار یووه بودم و هستم ولی کاری بهش ندارم.بیشتر به خاطر ونگر آرسنالی شدم.ولي الان بدون ونگرم طرفدارشم.
کل بازدید: 350,250 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

کارلوس ولا

حيف شد.
بي شک بهترين بازيکن اين فصل رئال سوسيداد کسي نبوده جز کارلوس ولا.
او در 35 بازي در لاليگا موفق به زدن 12 گل و دادن 6 پاس گل شده که براي يک مهاجمي که نوک بازي نميکنه خيلي خوبه.امسال واقعا جز بهترينا بوده.و نسبت به هم وطنه خود در منچستر نيز آمار بهتري داره.
چيچاريتو:30 بازي 10 گل 2 پاس گل
واقعا داره حيف ميشه.من جاي ونگر بودم يه لحظه درنگ نميکردم و برش ميگردوندم.دستمزدش بالاتر ميبردم و مياواردمش تو ترکيب اصلي.با اومدنش ميتونيم بنتر شاماخ و پارکو يه جا بفروشيم و پول خوبي به جيب بزنيم.و جا براي خريد در پستاي ديگر رو باز کنيم.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

رضاشاماخ چوک بندر در 15/3/1391 | 21:05 گفت:

شاماخ میمونه

سالار لاری در 15/3/1391 | 19:43 گفت:

از بنتر شاماخ و پارک خیلی بهتره

علی ارشدی در 15/3/1391 | 18:51 گفت:

ببخشید جمله ی آخر داغون شد


گفتم تو سیستم فعلی ما جایی نداره مگر به جای رابین بازیکنه نکنه توقع داری وینگ باشه؟

masoud mahmudpur در 15/3/1391 | 18:51 گفت:

بازیکن خوبیه خدا کنه سال بعد تو تیم باشه

علی ارشدی در 15/3/1391 | 18:51 گفت:

رضا شرافتیان@ من نگفتم هم پست رابینه

گفت مت وسیستم فعلی ما جایی نداره مگر به جای رابین بازیکنه نکنه توقع داری وینگ باشه؟

sepehr najafian در 15/3/1391 | 18:28 گفت:

بلاخره يکي پيدا شد که با ما موافق باشه

شایان در 15/3/1391 | 18:09 گفت:

موندم از این کامنت هاتون!!!!!!!!! نکنه اون اسکیلاچی و پارک و چاماخ و دیابی و جورو از ولا بهترند؟؟؟ لطفا لطیفه نگید!! ولا خدا وکیلی اگه بیاد تو ترکیب اصلی بازیکن خیلی خوبیه!! علی پستش جای رابینه؟؟؟ عزیزم من رابین مهاجم نوک بازی میکنه... ولا خاصیت بازی تو چپ یا راست پشت مهاجم نوک رو داره!! بابا بیاد تو تیم چاماخ و پارک رو رد کنیم بره بخدا خیلی هم خوبه

sepehr najafian در 15/3/1391 | 17:16 گفت:

من خيلي بهش باور دارم.و کاملا در حد آرسناله

Keivan در 15/3/1391 | 16:01 گفت:

چیچاریتو البته خیلی هم فیکس نبوده تو منچستر درحالی که ولا تقریبا تو همه بازیها فیکس بوده...

علی ارشدی در 15/3/1391 | 14:56 گفت:

بدردمون نمی خوره!!!!

1. تو سیستممون جایی برای این پستی که ولا توش بازی می کنه نیست مگر جای رابین وایسه که خودش طاقت نیمکت نشینی رو نداره

2.فرهنگش به اسپانیا نزدیک تره و طبیعیه که اونجا موفق تر باشه

3.سطح لالیگا از لیگ برتر خیلی پایین تره پس معلوم نیست بتونه همون روندو اینجا هم داشته باشه

بهترین کار اینه که با یه قیمت کلفت بفروشیمش

محمد على(اباى) در 15/3/1391 | 14:52 گفت:

ﻣﻮﺍﻓﻖ ﻧﻴﺴﺘﻢ،ﺑﻪ ﻧﻈﺮ ﻣﻦ ﻫﻤﻪ ﻫﻤﻬﺎﺟﻤﺎﯼ ﺗﻴﻢ ﺑﺎﻳﺪ ﻓﺮﻭﺧﺘﻪ ﺷﻦ ﺟﺰ ﺭﺍﺑﻴﻦ،ﭘﻮﻟﺪﯼ ﮐﻪ ﺗﺎﺯﻩ ﺍﻭﻣﺪﻩ و ﺗﺌﻮ

nima در 15/3/1391 | 14:42 گفت:

بازیکنی که دلش با تیم نیست،بدرد نمیخوره!

سعيد غلامي در 15/3/1391 | 13:34 گفت:

نه در حد ارسنال نيس

soroosh در 15/3/1391 | 13:32 گفت:

بازیکن خوبی هست ولی زبون درازی داره !!!!!!!!!
نیازی بهش نیست
مطمئن باشید بازیکن با استعداد تر از اون هم هست

احسان در 15/3/1391 | 13:26 گفت:

ونگر میخوادش هنوزم بازیکن خودمونه ولی مشکل اینجاس که خودش گفته دوست نداره به آرسنال برگرده و همونجا رو دوست داره