آرسنال يکي از خوباي يورو

نویسنده: sepehr najafian

وبلاگ من
نویسنده: sepehr najafian
من 4 ساله که طرفداره آرسنالم.تا قبل از اون طرفدار یووه بودم و هستم ولی کاری بهش ندارم.بیشتر به خاطر ونگر آرسنالی شدم.ولي الان بدون ونگرم طرفدارشم.
کل بازدید: 348,550 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

آرسنال يکي از خوباي يورو

البته با نصري و فابرگاسژسني:تا به حال که تعريفي نداشته ببينيم در ادامه چه ميکنه

مرته ساکر:هنوز بهش بازي ندادن

کوشيليني:اونم مثل پر

روسيچکي:فقط تو يکي از گلاي چک تاثيرگذار بود.

فن پرسي:کلا هلند يه گل زد که همونم کاپيتان با يه شوت زيبا زد

وولکات:دمش گرم يهو يا يه گل و يه پاس گل سوئد رو به فنا برد.چه گل زيبايي چه فرار زيبايي و سانتر زيبايي
UEFA EURO - Sweden v England, Theo Walcott
چمبرلين:با اين تجربه ي کم تونسته يه جايي تو انگليس براي خودش پيدا کنه

آرشاوين:آقاي پاس گل يورو با 3 پاس گل

فابرگاس:1 گل مهم و 1 گل زيبا براي اسپانيا به ثمر رسوند

نصري:خوب بازي کرده واقعا يه گل زيبا زد.

جيرود:خريد تازه فعلا زير سايه ي بنزما قرار داره.

پودولسکي:زياد بازيش به چشم نيومد.

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ehs در 28/3/1391 | 13:19 گفت:

چند تا نكته!!
دقت كردين از وقتي مرته ساكر به ارسنال پيوسته تو تركيب اصلي المان جايي نداره!!
دقت كردين پولدي چقدر افت كرده
نصري تو تيم ملي فرانسه عالي بود واقعا بهترين بازيكن فرانسه به نظرم تو اين جام بوده ولي واقعا چقدر تو منسيتي اينجوري بازي كرد!!؟شايد تو فصل بعد دوباره به اوج برگرده ولي تو فصل اخير انصافا خيلي با نصري ارسنال فرق داشت
جيرود هم خيلي بازيش نمي گيرن كلا مهاجم هدف بنزماست و كار خاصي از دستش بر نمي اد!
ارشا فوقالعاده بود واقعا حذف روسيه ناراحت كننده بود از اون بدتر تصور اينكه يونان به جاش اومده بالا!!
بنتنر هم كاملا تاثير گذار بود و عملكرد خوبي داشت
رابين هم در كل خوب بود ولي مثل هلند اسير بدشانسي شده
كلا والكات واسه انگليس حكم برگ برنده رو داره ، دقيقه هفتاد مي ارتش تو زمين بلكه يه كاري كنه !از اين فكر هاچسون كه والكات رو وقتي مي اره تو زمين كه هم خودش انگيزه داره و هم بازيكنهاي حريف خسته شدن خيلي خوشم مي اد!!
از روسيچكي كلا بيشتر انتظار داشتم ولي با اين حال مشخصه از بقيه بازيكنهاي چك بهتره!!
چمبو هم واقعا عملكرد قابل قبولي داشته و البته حالا حالاها جا داره تا به يه سوپر استار تبديل بشه!
ژسني هم كه ....

مریم تجدد در 28/3/1391 | 13:11 گفت:

ایول .دمتون گرم پست زیبایی بود

مسعود ارسنالی در 28/3/1391 | 02:12 گفت:

نصری در معدود بازی ملی جواب داده..هنوز عیارش مشخص نشده..البته بازیکن خوبیه..ولی عالی نیست...تو مارسی به مراتب بازیکن بهتری بود..
فابرگاس هم خوب بود.
اصن چرا حرف غیر ارسنالی بزنیم ؟:دی

ارشا و بنتنر خوب بودن..و قیمتشون بالا میره..
روسیچکی و ونپرسی هم متوسط...
والکات و چمبو....والکات یه چشمه اومد..ولی کافی نیست.
بقیه تعریفی نداشتن.

حمیدرضا در 27/3/1391 | 23:59 گفت:

ابته = البته
ببخشید من دستم تنده اشتباه شد

حمیدرضا در 27/3/1391 | 23:58 گفت:

ابته = البته
ببخشید من دستم تنده اشتباه شد

حمیدرضا در 27/3/1391 | 23:56 گفت:

آقا جان چرا اسم این دوتا رو اوردی ها؟ آره عالین هردوشون ولی دیگه تو آرسنال نیستن و ما باهاشون کاری نداریم. من قول دادم اگه جام نگیریم پیرن فابرگاس رو که پارسال خریده بودم رو بسوزونم و این کار رو هم پیش از آغاز لیگ میکنم. من یکی از اون کساییم که میگم والکات فقط بدرد فرار کردن میخوره ابته دوسش دارم ولی ما بهتر از والکات رو میخوایم همیشه باید بین خوب و خوبتر خوبتر رو انتخاب کرد. من خودم با گرت بیل موافقم خیلیم قبولش دارم. راستی فراموش نکنیم جای آرشاوین تو تیم خالیه. سر مربی روسیه میگه آرشاوین خلاقیتش از استقامت بدنی پایینش بیشتر و بهتر. راستی یه دیس لایک هم میخوری سپهر جون, چون بدون فکر کردن عکس دوتا نمک نشناسو گذاشتی تو پستت

احسان در 27/3/1391 | 22:04 گفت:

عشق است تئو - کاش اون پاسش رو جرارد خراب نمیکرد یا میذاشت به چمبو برسه و یه گل کاملا آرسنالی ببینیم که نشد حیف ولی بازم دمش گرم چ شوتی زد

مهران کاظمی در 27/3/1391 | 18:39 گفت:

ولکات لامصب وقتی می گیرتش دیگه تمومه، مرسی

علی قاسمی در 27/3/1391 | 18:13 گفت:

نصری و فابرگاس رو چرا گذاشتی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟اینا مایه ننگ آرسنالند مخصوصا نصری

parsa در 27/3/1391 | 15:54 گفت:

مرسی
بهترین تاحالا آرشاوین بوده

علی ارشدی در 27/3/1391 | 15:12 گفت:

حسین@ بله واقعا صرف نظر از اینکه نصری خیلی آدم بی خودیه ولی واقعا بازیکن کم نظیریه موتور فرانسه است تو این دوره

کاش یه ذره آدم بود

Bijan در 27/3/1391 | 14:32 گفت:

دمت گرم

حسین در 27/3/1391 | 14:22 گفت:

خواننده گرامی

ساش---->>سایش هست

جهات هم جهت هست

حسین در 27/3/1391 | 14:16 گفت:

اول توضیح در مورد نصری و سسک...هردوشون جزو خوب های یورو بودن تا اینجا.فارغ از نفرتی که اینجا از نصری وجود داره(و کاملا هم به حق هست) باید قبول کرد نصری ستاره بزرگی شده.کاش آرسنال فصل قبل سیاستش رو کمی تغییر میداد و با هدفگذاری برای قهرمانی اجازه رفتن رو هم به نصری نمیداد.سسک هم که خیلی وقته خوب هست و برعکس نصری که تازه دو ساله ستاره شده سسک از همون سال 2006 ستاره بود.

در مورد بقیه...گل دیشب والکات عجب گلی بود.خیلی قشنگ بود واقعا کیف کردم.این پسر باید از نوسانات بازیش کم کنه و سعی کنه در مقطع طولانی در اوج و آماده بمونه اونوقت می بینید که بازم برای موندنش باید استرس بکشیم(چون سیل پیشنهادات به سمتش میاد)

آرشاوبن...دوباره خودش رو ثابت کرده و ارزش هاش رو نشون داده.حرف دیگه ای نمی مونه.

فن پرسی...متاسفانه رویایی نبوده و با وجود زدن یه گل ولی موقعیت زیاد خراب کرده.البته این از یه جهات هم خوبه اونم اینکه لاشخورا!!دست از سرش بر میدارن

جیرود...معمولی بوده ولی بنزما هم همچین سایه ای نداشته که جیرود زیر ساش بوده باشه.

چمبرلین...عاشق اینم که از ارسنال بازیکن های جوون و مستعد توی تیم ملی باشن.کلا اینکه اثر تیم مورد علاقم توی تیم ملی کشور خودش زیاد و پررنگ باشه رو به شدت دوست دارم

بقیه هم معمولی بودن.

علی ارشدی در 27/3/1391 | 13:04 گفت:

فابرگاس و نصری خر کین؟(آقا اون شکلک سبزو بذارین تا نیومدم تهرانا)

nima در 27/3/1391 | 12:59 گفت:

تو،فابرگاس و نصری رو جز تیم ما حساب میکنی؟؟؟
نیکلاس بنتنر هم که خیلی خوب کار کرده نذاشتی...
ولی در کل مرسی...

محمد حسینی در 27/3/1391 | 12:57 گفت:

ویرایش کن خب

محمد حسینی در 27/3/1391 | 12:57 گفت:

ویرایش کن خب

پويان در 27/3/1391 | 12:49 گفت:

اونايي كه ميگفتن والكات خوب نيست ميشه الان بياين نظرتون و بگين؟

محمد جویبار در 27/3/1391 | 12:32 گفت:

فکر کنم عملکرد بازیکنان قرضیمون خیلی بهتر از بازیکنان اصلی بوده.(آرشا،نیکولاس)
وولکات دیشب نشون داد هنوز بازیکن خوبیه امیدوارم دست از فروش این بازیکن بردارن.

sepehr najafian در 27/3/1391 | 12:25 گفت:

واي نيکلاسو يادم رفت

توپچی جنوب در 27/3/1391 | 12:23 گفت:

سپهر جان فابرگاس خائن و سمیر نصری پول پرست دیگه جزو آرسنال نیستن و نباید اسم آرسنال به این بزرگی رو در مقابل دوتا جوجه بیاری عزیزم

میتونستی به جای این دو خائن از نیکولاس بنتنر که خیلی خوب بازی کرده یا ادواردو حرف بزنی که هنوز بازیکنان ارسنال هستند

ولی دمت گرم پست خوبی گذاشتی

سروش در 27/3/1391 | 12:22 گفت:

فابرگاس و نصری چه ربطی به ما دارن؟