عليشير عثمانف

نویسنده: sepehr najafian

وبلاگ من
نویسنده: sepehr najafian
من 4 ساله که طرفداره آرسنالم.تا قبل از اون طرفدار یووه بودم و هستم ولی کاری بهش ندارم.بیشتر به خاطر ونگر آرسنالی شدم.ولي الان بدون ونگرم طرفدارشم.
کل بازدید: 348,413 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

عليشير عثمانف

عثمانف در حالي که امسال به 18 ميلياردو 100 ميليون دلار !!!!!!!در رده ي 28 ميليادر ها ايستاده که سال 2009 فقط 1 ميلياردو 600 ميليون ثروت داشت.
او از کودکي عاشق فوتيال بود سال 2007 وارد سرمايه گذاري در ورزش شد و 14/58 درصد از سهام باشگاه آرسنال را خريداري کرد.
از وي به عنوان مرد سرسخت روسيه يافت ميشود.عثمانف در حال حاضر 58 سال سن دارد و يک ميليارد خود ساخته است.او در حال حاضر ثروتمند ترين فرد روسيه است{بالاتر از آبراموويچ}عثمانف در شهر چوست چشم به جهان گشود پدرش بازرس دولتي تاشکند بود.وي در سال 1980 به علت گرفتن رشوه از مقامات دولتي ازبکستان دستگير و زنداني شد و پس از 6 سال بي گناهي او اثبات در حالي که کمتر از دو سال به اتمام حبسش مانده بود آزاد شد.سپس او با ايرنيا وينر که يه مربي ژيمناستيک بود ازدواج کرد.
او در حال حاضر يکي از موسسان شرکت متالوينوست که مالکيت بخش زيادي از معادن روسيه را در اختيار دارد است.او همچنين تنها مالک شرکت گالاگر هولدينگ که يه شرکت عظيم در حوزه ي فولاد معدن نفت و تکنولوژي به شمار ميرود.
او در آگوست سال 2006 وارد بخش رسانه اي در روسيه شد و روزنامه ي کامرسانت را خريداري کرد.او همچنين 50 درصد سهام شبکه ي ورزشي TV7 را نيز خريداري کرد.
او در سال 2007 14/58 درصد سهام آرسنال را خريداري کرد.او به همراه فرهاد مشيري با مبلغ 75 ميليون پوند سهام ديويد دين معاون رياست سابق آرسنال را خريداري کرد.
او بر خلاف همتايان خود روسيه را ترک نکرد و ساکن موسکو است.او در حال حاضر هفتادمين نفر قدرتمند جهان است.

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

hamid saadi در 15/4/1391 | 11:29 گفت:

به نظرم من علاجش همینه.
تیم تو وضعیت بدیه. اسم آرسنال بد در رفته.
هرکی میخواد بازیکن بخره دست میزاره رو بازیکنای آرسنال.چرا؟
چون تیم تو نگه داشتنشون ضعیفه. اما با اومدن عثمانوف قضیه فرق میکنه.
برادرای من به یاد بیارید پیشنهاد بارسا رو برای زلاتان. و یکی دو فصل بعد پیشنهادشون برای سسک.
اختلاف شدید بود چون مطمئن بودن اینتر به سادگی از دستش نمیده ولی ما..........

Farhad Rahbari در 15/4/1391 | 02:02 گفت:

علاج کار این یارو نیست

Morteza Bauer در 15/4/1391 | 00:08 گفت:

عمرا به این سهام بیشتربدن

مصطفی کاظمی در 15/4/1391 | 00:05 گفت:

زمانی که کرونکه اومد وهمچنین ایشون سهام پراکنده بود یعنی با درصدای پایین دست چند نفر بود اما در حاله حاضر تقربا 60 % دست کرونکه است و اگه عثمانوف بخواد سهامش رو افزایش بده باید مستقیما از خود کرونکه بخره که محاله،در ضمن اگه ایشون هم سهامدار اصلی بشه هیچوقت ونگر اجازه نخواهد داد تا شبیه سیتی یا چلسی پول به طور غیر قانونی به باشگاه وارد بشه،در ضمن مطمئن باشید اگر ایشون سهامدار اصلی بشه کاری که آبراموویچ با AVB کرد ایشون هم با ونگر خواهد کرد،آیا راضی اید که بیاد!؟؟

Vishka در 14/4/1391 | 23:32 گفت:

بازم خوبه یه خبر امیدوار کننده شنیدم امشب
ممنون بابت پستت