شاید باورتون نشه

نویسنده: سيد عارف آيتي

وبلاگ من
نویسنده: سيد عارف آيتي
دارای مدرک icdl - مدرک خلبانی هواپیمای مدل از سازمان هواپیمایی کشوری
کل بازدید: 28,582 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

شاید باورتون نشه

دیدم خلوته یه گشتی زدم یه طلب به درد بخور پیدا کردم گفتم بگذارم


ریتینگیه چیزه عجیبیه بهترین بازیکنان لیگ جزیره این فصل به نقل از سایت خود پرمیر لیگ
که ما توش 5 نماینده از 12 نفر رو داریم که خیلی جالبه


+جالبه بدونین ازبین کاندیدای دفاع راست سانیا دوم شده و ایوانویچ سوم

مدافعان وسط در دو گروه در گروه یک که ما نماینده نداریم 

+در گروه دو پس از کوشیلنی کیهیل دوم شده و مرتساکر سوم  که جالبه شاکراس هم 

که باهاش خاطره خوب داریم تو لیسته 


+در دو گروه هافبک میانی به سلامتی با گل کاشتن های استاد آرتتا نماینده نداریم که

جرارد و فرناندینیو در گروه یک و هندرسون و لمپارد در گروه دو رتبه آوردند

+در گروه اول هافبک تهاجمی با وجود یایا توره رمسی با 43 درصد ارا اول و توره دوم 

+در گروه دو هافبک تهاجمی اوزیل و لالانا به ترتیب رتبه می آورند سانتی در جایگاه 4ام

+مهاجمان فصل در گروه یک سوارز و رونی اول و دوم شده

+در گروه دوم با وجود هازارد ژیرو اول شده و هازارد دوم

+در لیست بهترین نقل و انتقالات فصل هم لوکاکو و اوزیل به ترتیب رتبه می آورند 

http://www.premierleague.com/en-gb/news/news/2013-14/may/team-of-the-season-2013-14-result.html


http://www.premierleague.com/en-gb/news/news/2013-14/may/vote-for-barclays-premier-league-signing-of-the-season-2013-14.htmlامیدوارم مورد توجه قرار بگیره

در ضمن ویدیویی در سایت پرمیر لیگ بر مبنای زیباترین گل های فصل بود که 

اگه شد لینکش رو میذارم که در اون زیبا ترین گل گل ویلشر به نوریچ بود

http://video.varzesh3.com/your-clips/best_goals/%DA%AF%D9%84%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A8%D8%B1%D8%AA%D8%B1-%D9%84%DB%8C%DA%AF-%D8%AC%D8%B2%DB%8C%D8%B1%D9%87-%D9%81%D8%B5%D9%84-2014-2013/ 

این لینک ورزش 3 اونه اما اصلیش در هوم پیج سایت :
premierleague.com

موجوده                                           با تشکر از اینکه وقت گذاشتید

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ناصر در 7/3/1393 | 20:37 گفت:

منسیتی چقدر طرفدار داره

Junior Gunner در 6/3/1393 | 13:33 گفت:

جانم ژیرودددددددددددد!!!!هر چند خیلی حرصمون داد ولی تو زمینه پاسهای ریز و تکضرب حرف نداره!!!در ضمن استراحت خیلی کمی هم داشت!برا نیمکت فصل بعد عالیه!

Keivan در 5/3/1393 | 22:18 گفت:

این به انتخاب اعضا هست و همونطور که میبینید تیم قهرمان رو حذف کردن از لیست

محسن عاشوری در 5/3/1393 | 19:45 گفت:

شک نکن این لیست اصلی نیست ... لیست اصلی نظیر بازیکنایی چون کمپانی و کیهیل و یحیی توره و هازارده

reza در 5/3/1393 | 18:07 گفت:

ژیروددددد!!!!!!!!

محمد كريمي در 5/3/1393 | 17:02 گفت:

نقل قول : ژیرو اگر تو یه تیمی مث ساوتهمپتون،اورتون یا حتی تاتنهام بود اینقدر ازش انتقاد نمیشد. به دلیل وزین بودن خط هافبک آرسنال از نظر تهاجمی توقع ها از ژیرو بالا میره و درست هم هست. باید بهتر از این باشه. سایت گل آمار زده بود اوزیل به تنهایی 76 موقعیت گل ایجاد کرده این فصل که فقط 9 تاش گل شده.بنظرتون تو این 76 تا کی بیشتر وز همه موقعیت هدر داده؟

پاسخ شما : اگه یه مهاجم درست و درمون داشتیم که میتونست 1/3 این موقعیتها رو گل میکرد لیگو گرفته بودیم و اوزیل میشد بت

Alireza در 5/3/1393 | 15:30 گفت:

نقل قول : ژیرو اگر تو یه تیمی مث ساوتهمپتون،اورتون یا حتی تاتنهام بود اینقدر ازش انتقاد نمیشد. به دلیل وزین بودن خط هافبک آرسنال از نظر تهاجمی توقع ها از ژیرو بالا میره و درست هم هست. باید بهتر از این باشه. سایت گل آمار زده بود اوزیل به تنهایی 76 موقعیت گل ایجاد کرده این فصل که فقط 9 تاش گل شده.بنظرتون تو این 76 تا کی بیشتر وز همه موقعیت هدر داده؟

پاسخ شما : معلومه ژیرو

هادی در 5/3/1393 | 14:51 گفت:

ژیرو اگر تو یه تیمی مث ساوتهمپتون،اورتون یا حتی تاتنهام بود اینقدر ازش انتقاد نمیشد. به دلیل وزین بودن خط هافبک آرسنال از نظر تهاجمی توقع ها از ژیرو بالا میره و درست هم هست. باید بهتر از این باشه. سایت گل آمار زده بود اوزیل به تنهایی 76 موقعیت گل ایجاد کرده این فصل که فقط 9 تاش گل شده.بنظرتون تو این 76 تا کی بیشتر وز همه موقعیت هدر داده؟

ارمان در 5/3/1393 | 14:32 گفت:

من ميگم كه جيرود بايد بره هافبك بخدا ژاوى اينجورى به اين قشنگى پاس نميده مثلا ً پاسى كه به رمسى جلوى نوريچ كى ميتونه اينجورى پاس بده

علیرضا در 5/3/1393 | 14:30 گفت:

ژیرو
حتی اوزیلم عجیبه تو این لیست
کمپانیو یحیی توره کجان؟

سیروان رحیمیان در 5/3/1393 | 14:28 گفت:

بابا نمیدونم شما چرا اینقدر از ژیرود بدتون میاد. بخدا بازیکن خوبیه. مثل اینکه پاس گل قهرمانی جام حذفی رو هم او داد.

Alireza در 5/3/1393 | 14:23 گفت:

????!!!!olivier giroud

Hossein در 5/3/1393 | 14:21 گفت:

این انتخاب از نظر کاربران سایت بوده داداش.

ارمان در 5/3/1393 | 14:21 گفت:

اگه ديوار ميزاشتى جلوى دروازه پاس به بيرون رو ميدادن به ديوار بيشتر از جيرود گل ميزد

مهرزاد در 5/3/1393 | 14:18 گفت:

بسیار عجیب و البته جالب.