ببخشید : خجالت داره بچه ها (یه پیشنهاد)

نویسنده: کاظم قاسمی

وبلاگ من
نویسنده: کاظم قاسمی
دنبال یه تیکه نون حروم
کل بازدید: 16,979 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

ببخشید : خجالت داره بچه ها (یه پیشنهاد)

با عرض احترام به تمامی آرسنالی های عزیز.


من یکی از طرفدار های پر شور آرسنال هستم سال گذشته سایت یورواسپرت داشتم که رنک سایتم 3 بود روزی 700 الی 1000 باز دید داشتم که هر روز رو به پیشرفت بود نمیدونم شما سایت منا دیده بودید یا نه .
سایتم ابتدا وبلاگ بود و بعد سایتش کردم و... اما بنا به دلایل زمانی منحلش کردم

بچه ها ما کجاییم ؟؟؟

مگه گل چی داره که ما نداریم ؟؟؟
چرا باید 2 روز تمام کل فکر طرفدار های آرسنالی این سایت بشه شرکت در نظر سنجی گل ؟!!!!!
کل کل ؟؟
مگه گل چیه مگه غیر از اینه که یه سری مترجم خبر ها رو ترجمه میکنند ؟؟ هیچی از فوتبال نمیدونند
تازه بجای بی طرفی تو سر آرسنال و سایر تیم ها میزنند و تیم خودشونا بزرگ جلوه میدند و هر هفته تمام بازی های تیم های مورد علاقشون پخش میشه

بچه ها من خودم تجربه سایت خبر گزاری رو داشتم و خبر های تحلیل شده و شسته رفته رو تو سایتم میذاشتم به مراتب بهتر از گل..
از پست های من تو این سایت میتونید قضاوت کنید

بخدا یه نظر سنجی هر چقد هم بزرگ باشه نمیتونه موجب گذاشتن این همه پست تو سایت بزرگ آرسنال بشه
ما بازیچه نیستیم هر چند میخوایم بگیم پر طرفداریم و هستیم

باید تحلیل کنیم
رو همه تیم ها
همه تیم های حریف
رو تیم خودمون
این میشه خبر یا پست

پیشنهاد :

بچه ها ما قدرت زیادی داریم
ما قدرت تحلیل و نیرو داریم
ما آرمان جون رو داریم
اگه واقعا از گل بدتون میاد
اگه واقعا میخواید به پخش بازی های آرسنال کمک کنید
چرا ما گل نباشیم
چرا ما با افرادی مانند آرمان جون و افراد بزرگوار دیگه سایت مثل گل نداشته باشیم که هر کدام از ما یه نیرو هستیم و بهتر میتونیم صدامون رو به بالا تر ها برسونیم و هر روز 20 هزار بازدید داشته باشیم

من سال گذشته تصمیم داشتم اما وقت ...
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

کاظم قاسمی در 21/8/1390 | 15:07 گفت:

سعید جون
الان که

همه میدونن شما دارید این کارا میکنید

دوست عزیز
نظر سنجی تموم میشه و شما به حرف من میرسید
این نظر سنجی هیچ ربطی به پخش برنامه ها نداره

برنامه صدا و سیما بر اساس
1 سایر برنامه و تداخل نداشتن با برنامه های مهم
2 تداخل نداشتن با برنامه های هفتگی و روزانه
3- مهم بودن بازی و شرایط جدولی تیم
4 میزان بیننده های بازی ها
5 سلیقه برنامه ریز ها انتخاب میشه

شما سعی دارید گزینه 4 رو بالا ببرید در حالی که تعداد بیننده های برنامه های صدا و سیما با نظر سنجی اندازه گیری نمیشه
اونم نظر سنجی ای که هیچ پایه و اساسی نداره
طرف پشت سایت میتونه با چنتا دکمه زدن آمار آرسنال رو با رئال عوض کنه

دوستان شما شرکت کنید و من از ته دل امیدوارم حرف شما درست باشه
دوستدار شما

ع . قاسمی

Saeed Milani در 21/8/1390 | 14:34 گفت:

د خیلی ربط داره همه چیز و همه جا نمیشه گفت دوست عزیز ، اگه بابای این آقا تو صدا و سیما تهیه کننده برنامه ورزشی باشه بازم همینو میگی؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!! خوبه با اطلاع بیایم حرف بزنیم.

کاظم قاسمی در 21/8/1390 | 14:12 گفت:

آرمان جون خبر ندارم اما بخدا این کار ما بچه بازیه و این نظر سنجی ربطی به پخش بازی ها نداره
اینکه یه فردی اونجا نویسنده هست یا نا اصلا دلیل نمیشه
اینکه اخبار گل رو تو ورزرش 3 میزنند بخاطر اینه که ورزش 3 یک بار اعلام کرد که هر کس سایت ورزشی داره میتونه با ما همکاری خبری کنه و اینه که اخبار گل تو ورزش 3 هم اکثرا یافت میشه

در ضمن برنامه ریز شبکه 3 چه ربطی به نویسنده گل یا حتی ورزش 3 داره ؟؟
بازی ها رو اینها برنامه ریزی و پخش نمیکنند
اگه واقعا میخواید پخش بشه برید برنامه ریز ها را خفت کنید
ما میخوایم چی رو ثابت کنیم ؟
به کی ؟؟

یکم فکر کنید

این نظر سنجی تموم میشه هیچ اتفاقی نمیافته
اگه ورزش 3 یه نظر سنجی میذاشت که دوست دارید چه بازی ای رو برای شما پخش کنیم اون زمان میتونستید بگید رای ما تو پخش بازی ها تاثیر داره

Saeed Milani در 21/8/1390 | 13:32 گفت:

بخش فارسی سایت گل رو یکی از خبرنگارهای اخراجی روزنامه خبر ورزشی اداره میکنه که تو سایت ورزش 3 و غیره هم مقاله مینویسه و مسلما روی پخش بازیها هم نظر میده ، خبر مو لای درزش نمیره ، همه میدونستن اینو.

آرمان امیراحمدی در 21/8/1390 | 11:54 گفت:

قیضه نمایش بازی ها رو کی مطرح کرده ؟!

آرمان امیراحمدی در 21/8/1390 | 11:54 گفت:

قیضه نمایش بازی ها رو کی مطرح کرده ؟!

محمد رستگار در 21/8/1390 | 10:34 گفت:

منم موافقم.بابا ولمون كنيد با اين نظرسنجيتون.

محمدرضاجاشي در 21/8/1390 | 00:59 گفت:

اخه سايت گل تئ صدا وسيما خيلي برد داره

mahdi rajaei در 20/8/1390 | 23:55 گفت:

من که موافقم با حرفات.در جهت ساختن سایت هرکاری که از دستم بر بیاد انجام می دم.