آنری: دوست دارم در آرسنال بازنشسته شوم.

نویسنده: HOSSEIN

وبلاگ من
نویسنده: HOSSEIN
چیزی برای گفتن نیست.
کل بازدید: 180,599 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

آنری: دوست دارم در آرسنال بازنشسته شوم.

جمله ای که همه دوست دارن بشنون.یعنی واقعا میشه؟!!


 


 
این جمله ایه که از من نوعی گرفته تا همه شیفتگان آرسنال تو جهان آرزوشونه از زبون هانری بشنون.ایشالا که میاد و با افتخار خداحافظی میکنه.
1-یعنی واقعا میشه آنری برگرده و تو آرسنال بازنشسته بشه؟!!
2-یعنی واقعا میشه این سال با شروع رویایی اش با همین لذتی که دیشب بردیم به آخر برسه؟!!
3-یعنی واقعا میشه امسال بخوریم به یکی از بچه موشهای اسپانیا و لهشون کنیم بخصوص بارسارو؟!!
4-یعنی واقعا میشه ... تا بازیکن بزرگ بیان آرسنال؟!!
5-یعنی واقعا میشه امسال یه جام بگیریم؟!!
6-یعنی واقعا میشه طرفداریو تو دنیا پیدا کرد که اینقدر اسطورشو دوست داشته باشه(بخدا شبکه خبر که ورزشگاه رو  که موقع ورود آنری نشون داد از خوشحالی نمیدونستن چیکار باید بکنن،وقتیم که گلو زد دیگه  .واویلا..)؟!!
7-یعنی واقعا میشه ما دفاع کناری خوب تو تیممون ببینیم؟!!
8-یعنی واقعا میشه عثمانوف تیمو از این آمریکایی فلان فلان شده بخره و تیمو بسازه؟!!
بنظر من فقط 4 و8 یه جورایی غیر ممکنه وگرنه همش قابل دسترسیه.نظر شما چیه؟!!ضمنا قدر خودتونو بدونین واقعا فوق العاده این.همین....


 

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

hamed در 21/10/1390 | 20:44 گفت:

عشق است آرسنال و آرسنالی مخصوصا آنری.................

محمد رستگار در 21/10/1390 | 14:00 گفت:

دوست دارم به بارسا بخوريم و ببريمشون حتي به قيمت حذف تو مرحله بعدش باشه

محمد رستگار در 21/10/1390 | 14:00 گفت:

اه ضد حال.فك كردم واقعا گفته

محسن در 21/10/1390 | 13:35 گفت:

ایشاالله همشون اتفاق میفته.

ایمان بهادران در 21/10/1390 | 11:29 گفت:

mordim in ghadr to kaf bazikone khob bodim be khoda

رضا عالم در 21/10/1390 | 11:22 گفت:

منم با علی ارشدی موافقم، لازم نیست بازیکن بخریم، فقط باید بازیکنای خوبمون را حفظ کنیم و به درد نخور ها را بفروشیم.
تو این بازیکنای جوونی که دارن خودشون را برای رسیدن به تیم اول آماده میکنن، جوونای خیلی خوبی مثل مارتینز، بارتلی، یناریس، تورال، اُلسِن، کوکولین، فریمپونگ، اوزیاکوب، لانزبوری، رایو، ولینگتون، آفوبه، هندرسون و ... هستن.

خرید 2-3 بازیکن تراز اول در حال حاضر فقط میتونه از این لحاظ ضروری باشه که تیم به اقتداری حقشه برگرده و ستاره هاش را بتونه حفظ کنه !
تا استعداد های جهانی مثل فابرگاس و نصری را بازم بتونه جذب کنه !

محسن شعبانی در 21/10/1390 | 09:44 گفت:

تیری بمونه!!!!!!!!! این پودولسکی هم خدا کنه بیاد تو همین نیم فصل . می مونه یه دفاع که نظر من اینه که فقط سیاه پوست نباشه آخه داریم کم کم به تیم غنا تبدیل می شیم. من شخصا 10000 تا صلوات نظر می کنم.

علی ارشدی در 21/10/1390 | 09:32 گفت:

1) منم از خدامه چند جای دیگه هم قبلا گفتم اینو
2) انشالله بشه بعیده ولی نه غیر ممکن
3) آره چرا که نه؟
4) لزومی نداره بیان فقط باید کسی رو نفروشیم
5) احتمالش هست جام حذفی نزدیکه
6) نه!!!!!!!!!!!!
7) از سانیا بهتر؟ سانتوس هم که خوبه فقط حیف مصدومه
8) اصلا دلم نمی خواد پول خرج کنیم بشیم مثل چلسی و سیتی

رضا در 21/10/1390 | 09:28 گفت:

فکر کنم به یک معجزه نیازه تا تمام اینها اتفاق افتد!

reeza در 21/10/1390 | 03:22 گفت:

PA NA PA

ramin kazemi در 21/10/1390 | 01:37 گفت:

واقعا!!!