چه بازیکنانی بخریم بهتره......؟!!

نویسنده: HOSSEIN

وبلاگ من
نویسنده: HOSSEIN
چیزی برای گفتن نیست.
کل بازدید: 175,596 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

چه بازیکنانی بخریم بهتره......؟!!


به نظر شما ما چه بازیکنایی تو چه پستایی نیاز داریم تا سال دیگه بتونیم هم همپایه  انسیتی و من یو برا قهرمانی بجنگیم و هم تو اروپا(البته اگه بریم)یه مدعی باشیم؟


به نظر من بهترین خرید ها 2تا دفاع تنومنده و 2تا هافبک یکی تدافعی و یکی میانی تا در مواقع بحران مصدومیت که هر سال بدون استثنا تو تیم ما هست کمک حالمون باشه


و درنهایت آوردن پودولسکی(واقعا باورم نمیشد که 25 یا26 سالش باشه آخه با این سن و سال حدود60بازی تو تیم ملی آلمان و این همه گل !!!این نشون از یه جوون باتجربس)


من نمیدونم چه اسمایی رو ببرم اما میدونم با این وضع مصدومیت های فراوان باید دست ونگر پر باشه تا مثل بازی با میلان بعد از  نیمه اول و خستگی تناشی از اون نیمه دوم به تیم یه جون دوباره ای بدن


ودر نهایت مهمترین نکته حفظ اسکلت تیم و از دست ندادن حتی یه بازیکن از تیمه .


راستی اگه پست جالبی نبود کامنت بذارین پاکش کنم

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محسن آزاده در 19/12/1390 | 17:55 گفت:

مهاجم : پولدی که احتمالا میاد ، بین "ییلماز" و "ژیرود" یکی رو باید بگیریم + برگشتن ولا
هافبک : ام ویلا
مدافع : ورتونگن
فکر نمیکنم کل این خریدایی که گفتم بیشتر از 50-60 میلیون بشه !!! تازه کلی بازیکن مازاد داریم که فکر کنم با فروختنشون بشه یه چیزی حدود 40 میلیون در بیاریم ، ینی اگه حد اکثر 20 تا خرج کنیم ، یه تیم بستیم در حد جشنواره فجر!!!

علی ارشدی در 19/12/1390 | 14:01 گفت:

هومن نظر من که از رویا هم گذشته و به عوالم غیب رسیده! اینو می دونم ولی خب دروغ نگفتم واقعا اینا لازمن دیگه :)
فن محسن مرسی با ورتونگن پودولسکی و اریکسن به شدت موافقم هافبک دفاعی هم یکی از برادران بندر(آلمانیا) رو باید بخریم

(Hooman sam (Dark metal در 19/12/1390 | 13:20 گفت:

علی ارشدی جون با این مسئولای گدامون میشه گفت کارت از خواب گذشته رسیده به رویاهای تخیلی!!!!!
اما با حرفت کاملا موفقم...
به نظر من هر پستی که بازیکن نگیریم دفاع باید یه رهبر باتجربه و حمله هم یه جوون با استعداد لازم داریم...

mohammad ali در 19/12/1390 | 12:58 گفت:

با سس اضافه اونوقت ؟

میلاد آرشام در 19/12/1390 | 12:03 گفت:

هیگواین(رئال)-مارک همسیک(ناپولی)-سردار تاسکی(اشتوتگارت)-marcel schmelzer (دورتموند)-صمد یسیل(لورکوزن/18سالشه)-مارو گوتزه(دورتموند)-اندره شورله(لورکوزن)-تی تی...اگه بشه چی میشه(توهم زدم)

سعيد غلامي در 19/12/1390 | 11:30 گفت:

فقط اوزيل نشد گوتزه و ديگر هيچ

مرتضی در 19/12/1390 | 09:15 گفت:

بازیکن انگلیسی بخریم

شاهين در 19/12/1390 | 08:00 گفت:

اریکسون هم خوبه ...

شاهين در 19/12/1390 | 07:59 گفت:

اول گوتزه + اگه شد هازارد + ورتونگن + گیرود ( جیرود )

مجتبی عابدی در 19/12/1390 | 07:42 گفت:

اگه بره تاتنهم خونش حلاله . یک سالی هست من تو رویاهام ارسنال و با هازارد و ام ویلا میبینم . البته ام ویلا جای دیابی نه الکس سلطان . درده سانگ بخوره تو سره من . نبض تیمه سلـــــــــــــــطان . پاس گل میده بازی خراب کن هست دفاعش توپه .... ای جونـــــــــــــــم الکس سانگ .

mohammad ali در 19/12/1390 | 07:32 گفت:

Full name Eden Hazard
Date of birth 7 January 1991 (age 21)
Place of birth La Louvière, Belgium
Height 1.72 m (5 ft 7 1⁄2 in)[1]
Playing position Attacking midfielder
Winger
دیگه در مورد پستش بحث نکنید

مجتبی عابدی در 19/12/1390 | 07:29 گفت:

اره وینگه اما چند تا از دوستان هایبری میگن هافبک تهاجمی هم میتونه بازی کنه . جروین که ناامیدمون کرد این فصل . افتضاحه . انگار کلونازپام میخوره قبل بازی !

Gunner در 19/12/1390 | 07:19 گفت:

وینگ چپ هست هازارد و تو او منطقه ارشاوین . چمبو هم میتونه اونجا بازی بکنه جروینیو .رو داریم

مجتبی عابدی در 19/12/1390 | 07:17 گفت:

مرسی حسین جان . با اومدن پولدی وینگ هامون کامل میشن . کاش هازارد و بگیرن و به عنوان هافبک تهاجمی ازش استفاده کنن .

Gunner در 19/12/1390 | 07:05 گفت:

ما تو اون پست گزینه های زیادی داریم تو تیم و لازم نیست

Gunner در 19/12/1390 | 07:04 گفت:

محمد علی هازارد پست اصلیش وینگ راسته اگه اشتباه نکنم

Gunner در 19/12/1390 | 07:03 گفت:

با علی ارشدی موافقم و من اسماشو هم میگم .ام ویلا .پودولسکی .و مدافع ورتونگن . کریستین اریکسن

mohammad ali در 19/12/1390 | 07:00 گفت:

ژورو + اسکیلاچی + آلمونی + فابیانسکی + آرشاوین + چاماخ = 35€
با این پول میتونیم یه هافبک خوب مثل گوتزه یا هازارد بگیریم
البته من گوتزه رو ترجیح میدم. چون کلاس بازیش بالاتره
همین کافیه...دفاع وسط 3 تا داریم میتونیم چرخشی استفاده کنیم
دفاع چپ سانتوس + گیبز
دفاع راست جنکینسون + سانیا جون
و مهم تر از همه هافبک : جکی جوووووووون...سونگ....روسیچکی یا آرتتا +(گوتزه یا هازارد )
مهاجما و وینگ ها : پولدی + رابین
ذخیره : رمسی + ولکات + جروین +چمبرلین (البته دلم میخواد تو ترکیب باشه)

علی ارشدی در 19/12/1390 | 03:06 گفت:

هافبک دفاعی یک عدد
مهاجم خوب یک عدد
مدافع خوب یک عدد
بازیساز یک عدد

مجید در 19/12/1390 | 01:36 گفت:

از خواب بیدار شید

سید امین هاشمی در 19/12/1390 | 01:02 گفت:

حسین جان 1فوروارد+1هافبک بازیساز خوب داداشم