یه بحث داغ و مهم(شما هم نظر بدین)

نویسنده: HOSSEIN

وبلاگ من
نویسنده: HOSSEIN
چیزی برای گفتن نیست.
کل بازدید: 175,054 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

یه بحث داغ و مهم(شما هم نظر بدین)


امروز تو قسمت اول بحث 5 تا از مسائل و بحثای داغ دور و بر تیم(که سومیش خیلی داغ نیست رو گذاشتم . در قسمت بعدم چندتا دیگه میذارم.امیدوارم همشو بخونین چون خوندنش خالی از لطف نیست.4و5 هم بنظر خودم خیلی خوب گفتم(حال میکنین اعتماد به نفسو؟!!).موفق باشین.سلام توپچی ها.میخوام به 5 چیز بپردازم که عبارتند از:

1-قرارداد ون پرسی:خوب مثل اینکه رابینم رفتنیه. و تمدید کردنش در هاله ای از ابهام و ونگرم مثل این سنت چند ساله داره راحت یکی دیگه از تکیه گاه هامون رو از دست میده.در حالیکه میتونست با آوردن چندتا بازیکن با کیفیت و خوب تو تیم و بستن تیم واسه قهرمانی الآن ون پرسی اینقدر مردد نبود.که بره یا بمونه.من نمیدونم دیگه چرا میخوان بفروشنش آخه دیگه بدهکاری ای هم که ندارن.فقط دارن سود میکنن.خسیسا حاضر نیستن یکم هم خرج کنن تا هم افتخار آفرینی کنن و هم با قهرمانی هاشون پول به جیب زنن.خلاصه امسال ون پرسی میره و سال دیگه یکی دیگه و این داستان ادامه دارد.....(بخدا نامردیه).اما باید بگم که هنوز رابین نرفته و هنوز فرصت برای موندنش تو تیم هست.اما بنظرتون فن پرسی میره؟

2-پست پودولسکی:فکر کنم پولدی چپ پا باشه.پس در این صورت 2تا کنار رابین که قطعا نیست.احتمالا باید یه خط عقبتر از رابین باشه و اونو تقویت کنه و گاهی هم شوتهای باحال بزنه.در مجموع بنظرتون تو چه پستی به کارگرفته میشه؟

3-دست رد بر سینه آرسنال:میگن بلهندا مذاکره با آرسنال رو رد کرده!!!!یعنی .....هیچ چیز نمیتونم بگم در مورد این موضوع .این که هنوز بازیکن کلفتی نشده دست رد میزنه به سینمون دیگه وای به حال اون گردن کلفتاشون.نظرتون در مورد این موضوع چیه؟

4-قهرمانی:بحثی که چندسالی هست مطرحه و هر سال داره کم رنگتر از قبل میشه موفقیت در کسب جامه.چندین سال از آخرین قهرمانی آرسنال میگذره حدود7 سال!!!! و هنوز آرسنال داره میجنگه اما با رو آمدن تیمایی چون انسیتی و چلسی که دارن مثل خر پول خرج میکنن و بازیکن میارن اما ما با فروش بهترن هامون کم کم داریم ضعیف تر میشیم از اونا.ببینین از اونوقتی که این خرپولا شدن مالک این دو تا باشگاه تا قبلش این دو تا باشگاه فقط داشتن برای لیگ اروپا دست و پا میزدند اما بعد از اومدن اینا بالای آرسنال قرار گرفتن(سیتی 2 سال و 3-4سال بالای ما بوده تو این چند سال اخیر)اما آیا درصورت ا رفتن رابین شانسی برای قهرمانی قائلین؟

5-ماجرای خرید کیفیت با پول: چند درصد؟؟؟این خرجها بالاخره یه نتیجه ای میده که میبینین کم کم داره میده اما در مقابل تیم ما داره چه میکنه!!!!هر سال داره بهتریناشو میفروشه و دوباره باهزار بدبختی و دربدری تلاش میکنه که سوم بشه و بره اروپا.یعنی جاه طلبی ما اومده پایین در المپیک(آخه چرا).بنظرتون خرید کیفیت با پول غیر ممکنه؟!(چوابش خیلی مهمه)

نمیدونم حرفام خوب بود یا بد.اینقدر از ماجرای رابین اعصابم خورده که شاید چند مورد رو یکم بد گفته باشم.اما اکثرش حرف دلم بود و فکر نمیکنم غیر منطقی باشه.در ضمن این قسمت اول این بحثه.ایشالا اگه بچه ها با خوب بودنش موافق بوندن قسمت دومش رو هم میذارم.

امیدوارم هم آرسنال و هم شما موفقیت های بزرگی تو دوران خودتون کسب کنین

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

hamed در 29/2/1391 | 13:59 گفت:

1- انشاالله رابین میمونه...

2- اینو باید خود ونگر تشخیص بده...

3- حتما لیاقت بازی برای آرسنال رو نداشته...

4- انشاالله فصل بعد قهرمانیم ( اونم نه فقط لیگ بلکه لیگ و 1 یا 2 دو جام دیگه )...

5- نظر خاصی ندارم...

حسین ملازینل در 29/2/1391 | 02:25 گفت:

1-حتی اگه بره بازم دوسش دارم
2-نمیدونم
3-تا وقتی مدیران آرسنال اینا باشن همین آشه همین کاسه
4-امسال میاریم
5-پول کیفیت میاره ولی فقط برای مدت زمان کوتاه

علی ارشدی در 28/2/1391 | 21:24 گفت:

1. رابین موندنیه قولا میدم بهتون

2. باید مهاجم نوک باشه یا مهاجم پشت سر بدرد وینگ نمی خوره زیاد

3.می تونه بره بمیره

4.مهم نیست قهرمان میشیم یا نه مهم اینه که به سبک سیتی قهرمان نشیم با دلار های نفتی

5.؟!؟!؟! نظری ندارم

توپچی جنوب در 28/2/1391 | 19:58 گفت:

1- نه عزیزم رابین رفتنی نیست و تو تیم میمونه حتی اگر تمدید نکنه تا تابستون آینده قرارداد داره و ونگر گفته به هیچ وجه نمیفروشیمش..........

2-یا با دوتا مهاجم بازی میکنیم پس کنار رابین یا همون تک مهاجم وینگ چپ و به حمله هم اضاف میشه(90%) همینه پستش یا این احتمال هم هست که رابین عقب بازی کنه و پولدی نوک همه چی بستگی به رئیس داره....

3-نه بابا هنوز خبری نشده این جو سازیه من که هنوز تلفظ اسمش هم بلد نیست حالا کیه که بخواد دست رد بزنه یا نزنه......
اصلا در حد این حرفا نیست.

4-قهرمانی فصل بعد لیگ مال ماست این رو جک ویلشر هم گفته ویلشر هم هرچی بگه درست در میاد شرطبندی با تاتنهامی ها که یادتونه.....
مطمئنم امسال رئیس تیم رو واسه قهرمانی میبنده خودش هم دیگه از بی جامی و طعه و کنایه شنیدن خسته شده......

5-ونگر میگه به هر بازیکن اونقدر که می ارزه باید پول داد یعنی کیفیت هر بازیکن قیمت اون رو مشخص میکنه......

جاب بود باز هم ادامه بده حسین خان..

reza در 28/2/1391 | 19:33 گفت:

به نظرم داره فیس و افاده میکنه که ونگر خرید کنه

مجتبی هانری در 28/2/1391 | 19:12 گفت:

1:فعلا که هیچی معلوم نیست..ونگر چه کار کنه بنده خدا؟ همش اون مالکان خسیسند که نمیزارند که.........
2 :باید دید ونگر چه پستی در نظر براش میگیره.........صد درصد عقب تر میره شک نکن..
3.......
4:انشاالله با مرور زمان قهرمان هم میشیم.......اخه سیتی هم این 2سال شده تیم که ...قبلا رایه نگاه بنداز....
5:خرید کیفیت با پول ممکنه.... ولی خرید خوب کجا؟؟؟ هیچ خرید خوب نداریم تازه هر سالی یه پدیده هم میره.. شاید بازیکنان خوبمون نفروشیم بهتر باشه تا این که بازیکن بگیریم.
ممنون پست خوبی بود.....

(Hooman sam (Dark metal در 28/2/1391 | 16:09 گفت:

1.ایشالا میندنیه و فقط به خریدها بستگی داره...
2.چی بگم والا از ونگر همه چیز بر میاد...
3. کلــــــــــــــــفت ؟؟!! عجــــــــــــــــب !!(بچه ها تعجب منو بگیرین ؟؟ : آررررره یعنی ما کلفتم داریم ؟؟!!! من که فک نمی کنم !!!!
!!!!!!
!!!!!!!!
!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!! اون دوربین بالارو ببین حسین ، آهاااان ، قربون قدوبالای کیفیـــــــت !!!!دیییی
4. رابین بره عمرا عمرا عمرا...
5.نمیتونن... بجز اینکه ما به بی عرضه بازیمون ادامه بدیم...


like \\m// like

امیرعباس در 28/2/1391 | 15:32 گفت:

آخه بره کجا؟ بارسا که نمیخواد، رئال هم حماقته اگه بره. یووتنوس هم نمیره، میمونه السیتی که اونم انقدر غیرت داره که نره اونجا! (بعد 2 سال میره نیمکت)

سید سجاد حسینی در 28/2/1391 | 15:32 گفت:

خوب بود ادامه بده

مصطفی کاظمی در 28/2/1391 | 15:03 گفت:

1) این مورد نه به مسئولای تیم ربط داره نه ونگر،بحث سره معرفته،اگه داشته باشه میمونه اگه نداشته باشه هم که گورشو...
2) اگه رابین بره جای رابین،اگه نه که مهاجم دوم.
3) تو این مورد استدلالت اصلا خوب نبود،در ضمن بین آرسنال و نیوکاسل و لیورپول مردده.
4) آره،مگه تیم ما فقط رابینه؟!؟!؟ ولی با رفتنش اساسی ضربه میخوریما!!چون الآن دیگه به یه رهبر تو زمین تبدیل شده تا صرفا یه مهاجم گلزن.
5) اگه از لحاظ بازیکن میگی آره میشه خرید ولی اگه از لحاظ تیمی میگی نه.
6)خسته نباشی.

سعيد توپچي در 28/2/1391 | 14:53 گفت:

مورد 5 چرا که نه؟ در اين دنياي وانفسا همين پول (چرک کف دست!) حرف اول و آخرو مي‌زنه با پول نمي‌شه تاريخ رو خريد ولي اعتبارو که مي‌شه. همين شيوخ دوبي با پولشون فرسنگها از ما جلوترن و اعتبار و آبروشون هم تو دنيا از ما بيشتره!
يه تيم کوچيک و کم افتخار با هزينه کردن مي‌تونه از فرش به عرش بره، و البته اوني که تاريخ معتبرتري داره بدون خرج کردن مي‌تونه فقط و فقط با خاطراتش دلگرم باشه.
و البته مورد سوم هم بدليل همين اعتباري اتفاق مي‌افته که گفتم ; (

حاکم 26 در 28/2/1391 | 14:28 گفت:

you can't buy class واسه جواب السیتی و اف سی آبرام. البته چلسی کلاس داشت. اون موقع که زولا و هاسلبنگ بودن یا لمپارد و تری به هر حال اکثرا بین رتبه ۳ تا ۶ بودن. اما سیتی دسته ۲ هم رفته و بین ۵ تا ۱۵ بال بال میزد که سال بعد زیر ماان...
در مورد لوکاسم یا پشت رابینه تو 4-2-3-1 یا 4-4-1-1 و یا وینگر چپ تو 4-3-3 که واقعا به درد میخخوره. کاش کاکا بیاد.

حامد مبينى در 28/2/1391 | 14:24 گفت:

رئیس*

حامد مبينى در 28/2/1391 | 14:24 گفت:

رئیس*

حامد مبينى در 28/2/1391 | 14:24 گفت:

رابین فقط میخواد نقل و انتقالات را داغ کنه که تا شروع شد رویس به خودش بیاد...خودشم میدونه که بره دیگه رفته جایی واسه برگشت نیست..

محمد حسینی در 28/2/1391 | 14:21 گفت:

Doos daram robin biad aqab chap poldi nok

mohamad در 28/2/1391 | 14:16 گفت:

رابینم گفته بعد یورو که منتظر ارسنال چه می کنه بعد تصمیم بگیره
اونوقت ونگر گفته حتی اگر تمدیدم نکنه تمی فروشیم

soroosh در 28/2/1391 | 14:09 گفت:

در مورد پولدی م ترجیح میدم هافبک تهاجمی بازی کنه :دی
چون تو کار بازی سازی بازیکن خوبی هست
یه چیزایی تو مایه های رونی امسال منچستر :)

آرمان الهیاری در 28/2/1391 | 14:08 گفت:

رابین نباید بره
اگه رفت هم نباید بره شانسلونا

hosein-gunner در 28/2/1391 | 14:00 گفت:

فکر می کنم رابین گفته بعد یورو میگه نه الان که میگید رفته و مسلما هم می مونه
همچنین الان کدوم تیم خرید کرده ؟؟؟؟ هنوز نقل و انتقالات به طور رسمی شروع نشده بود پودولسکی رو آوردیم مگه رابین ونپرسی توقع داره آرسنال یه شبه 10تا بازیکن بخره باید صبر کنه ببینه وضعیت تا کجا پیش میره

mohsen abbasi در 28/2/1391 | 13:56 گفت:

رابین مودنیه
کیفیت که با پول بدست بیاد بدون پول از بین میره
رابین وسط پولدی چپ والکات راست
خیلی بازیکنا به راحتی به تیمایه دیگه نمی رن این که نشون دهنده ضعف ما نیست