اندر احوال رفتارهای جالب ما هوادارای همیشه امیدوار

نویسنده: HOSSEIN

وبلاگ من
نویسنده: HOSSEIN
چیزی برای گفتن نیست.
کل بازدید: 181,434 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

اندر احوال رفتارهای جالب ما هوادارای همیشه امیدوار

فقط حوصله کنین و بخونین و بگین درست میگم یا غلط...درود بر همگی.همه شما توپچی هایی که دل شکسته هستین و دلتون میخواد یه بار دیگه که نه بارها و بار ها جام بگیریم و باز هم فینال لیگ قهرمانان رو لمس کنیم.آره شما خیلی دوست داشتنی هستین لا اقل واسه من یکی که خیلی.شما هایی که امیدتون کم شده اما ناامید نمیشید.شماهایی هایی که کارهاتون خیلی جالبه و این از عشقتونه ما ها قبل از شروع هر فصل نقل و انتقال تابستانی ای تقریبا در انتهای هر فصلی دم از پایان ناکامی هامون و تابستون شلوغ میزنیم.وارد تابستونو پنجره که میشیم تا روزهای آخر با دیدن اوضاع خریدها کمی که نه خیلی زیاد فوش نثار میکنیم به همه از ونگر گرفته تا بخصوص کرونکه بی شرف.اما با این همه هنوز امید داریم،امیدمون به deadline day هستش(امیدوارم درست نوشته باشم).میشینیم تا 2 نصفه شب پای نت بیش از چند صد مرتبه فرت و فرت رفرش میکنیم پست مربوطه رو به امید خبری که هم ما از خوشحالی بترکیم و هم سایت منفجر بشه از خوشحالی.اما دریغ آرسنالمون به همون روال همه سالش کار خودشو شروع میکنه.همه بی نهایت خشمگینیم.به زمین و زمان تنها 10 دیقه بعد از پایان مهلت پنجره بد و بیراه میگیم.اما با هر تیمی که بسته شد امید داریم(تنها چیزی که داریم)امید به این که حتی به فینال چمپیونز لیگ برسیم!اما فصل که چند هفته ای ازش گذشت،وویلا،همه چیز عوض میشه،انتقاد ها شروع میشه و ما از باشگاه و ونگر و اکثر بازیکنا،عثمانوف از کرونکه،یان رایت از ونگر و ...
همه از هم انتقاد میکنن تیم کلا به فنا میره و آخرش باعث سرخوردگی ما هوادارایه پر امید میشه که امیدمون ناشی از عشق بی مثالمونه.اما پایان فصل همه ناامید میشیم که نه جامی و نه چیزی  و فقطبه یک سهمیه اکتفا میکنیم و میگیم خبه چون بازیکن بزرگ میاد تو تیم اما....
اما تنها چندروز بعد از این همه ناکامی و بعد از شنیدن زمزمه ها و شایعات نقل و انتقالاتی که خیلی از بهترین های جهان فوتبال به ما لینک میشن دوباره روز از نو روزی از نو ما دورباره دم ار پایان ناکامی ها میزنیم.آیا به واقع تا به چه زمانی قرار است امیدهایمان نامید شود؟آیا چه زمانی این چرخه قطع میشود؟چه زمانی میتونیم با سری بالا و با افتخار هرچه تمام تر از تیممون سخن بگیم طوریکه همه بهمون حسرت یخورن که چرا طرفدار تیم آرسنال نیست؟
اما به واقع آیا من به چشمم اون روز رو میبینم؟!!!!!!!
این سوال مهم ترین دغدغه ذهن یک آرسنالیه حقیر از یکی از کشور های شدیدا مورد تحریم قاره کهن  و از یکی از زیباترین استانهای این کشور و از یکی از مهم ترین خیابوناش یعنی خیابون امام خمینی اصفهانه.ای خدا من اینجا و آرسنال در هزاران کیلوومتر اونور تر این عضق منو بی نتیجه نذار.


در آخر اینم بگم اگه به کسی احیانا توهینی شد منو ببخشه
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

مهدی 111 در 12/2/1392 | 18:34 گفت:

دقیقا همینطوره.دمت گرم.ولی کارای تیم خیلی مسخره است.زمانی که بهترین بازیکنا رو داریم متل نصری هلب فابرگاس انپرسی از نظر نتایج همونطوریم که تو زمان بی بازیکنی.بعد که رفتن حسرت میخوریم که اگه برگردن چه شود.ولی اینو نمیخوایم قبول کنیم که ما نتونستیم بهترین بازده رو از این جوونای با انگیزه و آماده قبل از رفتنشون بگیریم ، حالا توقع داریم با یه عده بازیکن افت کرده و بدون انگیزه همه کار بکنیم.

مهدی در 12/2/1392 | 12:53 گفت:

فابرگاس باید بیاد به خطهافبک یک سر و سامونی بده

مهدی در 12/2/1392 | 12:52 گفت:

فابرگاس باید بیاد به خطهافبک یک سر و سامونی بده

HOSSEIN در 12/2/1392 | 00:54 گفت:

تو غیسبوق همه به شدت موافق اومدنشن.البته خارجیا منظورمه.ایرانی ها هم مگه میشه نخوانش هرچقدر هم که بد باشه هنوز فابرگاسه بیاد زیر دست رئیس همون فابرگاس قبل میشه.

ehsan zoola در 12/2/1392 | 00:51 گفت:

حمید pires:
این عثمانوف آدم ناشناخته ایه بیشتر شبیه مالک ملوانه! تو رسانه ها یک چیز میگه ولی عمل نمیکنه . کرونکه هم مثل زالو فقط داره از باشگاه میکشه

________________________

حمید جون مالک اصلی ک بیش از 50 درصد سهام رو در اختیار داره کرونکه هست ... اونه ک تصمیم نهایی رو میگیره ... هرچی هست زیر سر اون مردکه وگرنه عثمانف نشون داده ک دلش برا تیم میسوزه و با توجه به مصاحبش معلومه ریز اخبار تیم رو هم دنبال میکنه

ehsan zoola در 12/2/1392 | 00:49 گفت:

HOSSEIN:
مارکا از قول فابرگاس چند دقیقه پیش: این یک ناامیدی بزرگ است شاید به آرسنال برگردم!

________________________

حق داره 7 تایی شدن خیلی سخته تازه با اون هم هستاره ...تیم خودمون بدون ستاره فقط بخاطر گل خورد تو خونه به همین بایرن باخت !

ولی من دیگه دوسش ندارم خیلی هم افت کرده

ehsan zoola در 12/2/1392 | 00:47 گفت:

دمت گرم حسین جون زیبا نوشتی عزیز ... منم از کوچه خیام شهرک امام منطقه مزویر آباد شهرستان مهریز استان یزد کشور ایرن قاره آسیا عاشق این تیمم

ولی نمیدونم چرا هرچی میگذره با وجود نتایج بد بازم بیشتر دوسش داریم

محسن عاشوری در 12/2/1392 | 00:46 گفت:

واقعا درود برتو و این بلاگ زیبات
حرف دلمون رو زدی به واقع

منم میگم : اما به واقع آیا من به چشمم اون روز رو میبینم؟!!!!!!!

HOSSEIN در 12/2/1392 | 00:46 گفت:

مارکا از قول فابرگاس چند دقیقه پیش: این یک ناامیدی بزرگ است شاید به آرسنال برگردم!

اینقدر غصم میشه واسه فابرگاس به چه فکری رفت اونجا اینقدر تحقیر شد و تو سرش زدند که فهمید گه غلطی کرده.سانگ هم همینطور تنها بازیکنی که بعد از رفتن خوب بود فن پرسی بود که اینم شایدیه سال دیگه خوب باشه.همه از رفتن پشیمانند.

حمید pires در 12/2/1392 | 00:19 گفت:

این عثمانوف آدم ناشناخته ایه بیشتر شبیه مالک ملوانه! تو رسانه ها یک چیز میگه ولی عمل نمیکنه . کرونکه هم مثل زالو فقط داره از باشگاه میکشه.