شایعات 26 می 2013

نویسنده: HOSSEIN

وبلاگ من
نویسنده: HOSSEIN
چیزی برای گفتن نیست.
کل بازدید: 181,427 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

شایعات 26 می 2013

درود...منچستر با 25 تا دنبال فابرگاس(کلی خندیدم.آره فابرگاسم میره اونجا!! =)) )-Sunday Express

منسیتی دنبال سوارز-
The People

آنجلوتی رونی رو برای رئال میخواد-
The People

رئال در حال آماده سازی پیشنهادی 60 تایی برای بیل-
Daily Telegraph

من یو و چلسی با 24 تا دنبال مودریچ-
The People

آرسنال با 15 تا به دنبال پوگبا(این همونی نیست که همه میگن عالیه؟!)-
The People

منسیتی به شدت نزدیکه به کاوانی-
Daily Telegraph

پیگرینی در سیتی 100میلیون بودجه داره!-
Daily Mirror

مذاکرات مویس با رونی برای ماندن رونی-
Daily Mirror

مویس در حال آماده سازی انتقال فلینی به من یو-
Daily Mirror

فیورنتینا به دنبال تورس و ژکو(فک کنم دیگه میدونن یووتیچ بازیکنشون نیست)-
The People

آرسنال بسیار نزدیک به میگنولیت(ونگر جون مادرت آدلر رو بخر یا بگوویچ رو این کیه؟!)-
Daily Mirror

چلسی و گالاتاسرای شدیدا به دنبال آردا توران(ای کاش میومد اشبورتون)-
Daily Mail


احتمال داره آپدیت هم بشه.

امیدوارم مفید بوده باشه
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

amir در 5/3/1392 | 15:53 گفت:

سلام دوستای گلم ی سوال فنی داشتم
تو بازی fifa 13 تو قسمت career وقتی به فصل نقل و انتقالات میرسی به بازیکن پیشنهاد میده و پیشنهاد رو قبول میکنه بعد دستمزدشو تعیین میکنی بعد میای خرید رو نهایی کنی و accept offer رو بزنی این پیام رو میده
you will go over the maximum squad sizelimit with these changs.pleas stay under the maximum squad size
ممنون میشم اگه دقیقا راهنماییم کنید چیکار کنم اخه تازه fifa بازی میکنم
با تشکر از همه

amir در 5/3/1392 | 15:53 گفت:

سلام دوستای گلم ی سوال فنی داشتم
تو بازی fifa 13 تو قسمت career وقتی به فصل نقل و انتقالات میرسی به بازیکن پیشنهاد میده و پیشنهاد رو قبول میکنه بعد دستمزدشو تعیین میکنی بعد میای خرید رو نهایی کنی و accept offer رو بزنی این پیام رو میده
you will go over the maximum squad sizelimit with these changs.pleas stay under the maximum squad size
ممنون میشم اگه دقیقا راهنماییم کنید چیکار کنم اخه تازه fifa بازی میکنم
با تشکر از همه

javad در 5/3/1392 | 13:05 گفت:

رابین فن پرسی با پستی کوبنده در تو**یترش و یک بسته اسرار آمیز به بزرگترین منتقدش پیرس مورگان پاسخ داد:

مجری CNN و طرفدار پروپا قرص آرسنال، پیرس مورگان که تمام فصل را به جنگ و جدال لفظی با رابین پرداخته بود از وی بسته‌ای شامل عکس‌ پشت و روی مهاجمه هلند‌ی در حال بوسیدن جام قهرمانی لیگ برتر و این پیغام : پیرس کوچولو، مرسی برای حمایتت ، تو باعث شدی این قهرمانی و این روز برام خاص تر بشه ، از طرف فن پرسی پول پرست (Van pursestring) دریافت کرد.

♥Arsenal♥ در 5/3/1392 | 12:48 گفت:

آرسنال با 15 تا به دنبال پوگبا(این همونی نیست که همه میگن عالیه؟!)- The People

________

تو من یوتد بوده الانم توی یووه هست.....

masoud mahmudpur در 5/3/1392 | 12:24 گفت:

مرسی
مینولت خیلی خوبه بابا

farzam در 5/3/1392 | 12:07 گفت:

هم پوگبا و هم رونی عالین خدا کنه حداقل یکیشون رو بگیریم واقعا تو پست هر دوشون نیاز مبرم به یه همچین بازیکنایی داریم ولی من چشمم آب نمیخوره

nima در 5/3/1392 | 11:56 گفت:

پوگبا عالیه!!!
ولی الان از همه مهم تر رونی که اگه بیاد عالی میشه!!!

آریان در 5/3/1392 | 11:47 گفت:

مرسی

ehsan zoola در 5/3/1392 | 11:31 گفت:

اره حسین برای اولین بار دیشب از گزراش عادل خوشم نیومده ... الانم میرم فیس بوکش بهش اعتراض میکنم

گصدبار انگلیسیا رو تحقیر کرد و واژه فوسبال رو کار برد

حالا یه سال دورتموند یه جرقه زده اومده فینال ک این کار رو پورتو و موناکو و لیور ک همشون معمولی بودن هم انجامش دادن

تا سال پیش انگلیسی ها 8 سال پیاپی تو فینال نمیانده داشتند هیشکه هیچی نگفت اون وقت یه سال با بدشانسی تیماشون حذف شدن اینقدر تحقیرشون میکنن ؟

البته از حق نگذریم عادل چند بار در مو رکورد شکستن پیروزی های بایرن هم گفت

سعید غلامی در 5/3/1392 | 11:28 گفت:

پوگبا خیلی خوبه...... ولی عمرا بیاد.....

میگویلت دروازه بان ساندرلند هستش که خیلی عالی هستش واقعا 6دانگه...

از اسمیر بگوویچ هم بهتره از نظر من

حسین در 5/3/1392 | 11:25 گفت:

همش ماله اینه که رئالی ها و بارسایی ها چون مث سگ باختن.روشون کم شده می خوان بگن که بایرن و دورتموندخیلی قوی بودن.وگرنه که ما معصومیم و بهترین تیم های اروپا.
مگه همین بایرن مونیخ نبود که تو المان 2-0 از ارسنال باخت؟مگه همین بایرن مونیخ نبود که 10دقیقه آخر بازی برگشت از ترس شده بود مث اماراتی ها وقت کشی می کرد؟مگه همین بایرن نبود که پارسال از چلسی باخت؟
چی میگه این عادل یکی بره جمش کنه.

محمد مهدي نوروزي در 5/3/1392 | 11:24 گفت:

بچه الان شایعات رو میزارم

حسین در 5/3/1392 | 11:21 گفت:

مرسی احسان.
چه رویی دارن این گزارشگرا و چه احمقن این مردم.
انگلیس 7- ساله که یا تیم قهرمان اروپا رو داره.ویا تو نیمه نهایی حداقل2تا تیم داره.
فوسبال!!!!!!
دکی عادل.هنوز مونده تا به گرد پای لیگ انگلیس هم برسن.این آلمانیا.
همین پارسال چلسی که یه تیم انگلیسیه جلوی چش بایرنی ها.و تو ورزشگاه بایرن. و تو قلب مونیخ قهرمان شد هیچ کس هیچی نگفت.
حالا امسال اومدن شاخ شدن واسه ما این المانیها.در آخر دو تا نکته:
1-اگه تو قرعه کشی نیمه نهایی بایرن و دورتموند به هم می خردن.بازم همه می گفتن المان سلطان اروپاست
2-اگه فینال به جای ومبلی تو نیو کمپ برگزار می شد.اون موقع بارسایی ها و اسپانیایی ها تحقیر می شدن؟

مهدی در 5/3/1392 | 11:17 گفت:

خبر فوریروني انتقام آرسنال از شياطين سرخ

آرسنال قصد دارد با پرداخت حقوق هفتگي بالاي وين روني او را به خدمت گيرد تا جايگزين فان پرسي در اين تيم شود.

پس از انتخاب ديويد مويس به عنوان سرمربي جديد منچستر يونايتد شايعه جدايي وين روني از اين تيم بيشتر قوت گرفت، البته فرگوسن تاکيد کرد که روني را متقاعد به ماندن خواهد کرد.

به گزارش ايسنا ، روزنامه‌ "ديلي ميل" انگليس فاش کرد که آرسنال به شدت به دنبال جذب روني است.

اين روزنامه‌ انگليسي نوشت: آرسنال يک ماهي است که به دنبال جذب "جوان طلايي" منچستر يونايتد است تا با اين کار انتقام انتقال رابين فان پرسي را از شياطين سرخ بگيرند. آرسنال حاضر است براي جذب روني، رکورد بالاترين دستمزد باشگاه را به او پرداخت کند.

حقوق ماهانه روني 250 هزار يورو است. البته آرسنال اميدوار است تا اين رقم را به 200 هزار يورو پايين آورد. لوکاس پودولسکي و تئو والکات با دريافت هفتگي 100 هزار يورو بالاترين دستمزد را در جمع توپچي‌ها دارند.

ehsan zoola در 5/3/1392 | 11:12 گفت:

حسین پوگبا هافبک تیم یووه هست بسیار خوش استیل و خوبه ...کپی پت ویراست ...

ونگر تو 16 سالگی میخاستش ولی منچستر بیشتر پول داد خریدش ولی منچستری ها بازیش ندادن و رفت یووه

واقعا بدردمون میخوره اگه جدی باشه

حسین در 5/3/1392 | 11:05 گفت:

این پوپگا کجا بازی م کنه.
عجب حکایت عجیبیه:
واسه خرید بازیکن درجه 1 باید جام و افتخار داشته باشی.واسه کسب جام و افتخار هم باید بازیکن درجه1
پس این چرخه از کجا شرو می شه؟
فعلا که باید.چشممون به ساقهای ویلشر باشه.تا شاید بتونه با کسب جام این چرخه رو شرو کنه

حسین در 5/3/1392 | 11:00 گفت:

سلام.
یه سایتی رو می خوندم .راجب یه بازیکن المانی نوجوون نوشته بود که شاید بیاد آرسنال.بازیشو ندیدم.کسی نظری دربارش داره؟
قیمتش خیلی کمه3میلیارد.(الانه که رویانیان بخردش)
سنشم 18 ساله.از این دو نظر خیلی مناسبه.فعلا هم مشتری درست حسابی نداره.
خبرش راسته؟(خدا کنه راست باشه)
اونو با ماریو گوتزه مقایسه می کنن لینک:
http://hereisthecity.com/2013/05/24/ld-arsenal-after-teenager-who-could-be-better-than-mario-goetze/

محمد مهدي نوروزي در 5/3/1392 | 10:48 گفت:

مینیولت مال ساندرلند هست

محمد مهدی در 5/3/1392 | 10:47 گفت:

مرسی. خوبه که لینک زدی حسین. میگنولت دروازبان سوانسیه. بعید بیاد اینجا خیالت راحت. پوگبا هم بعید تر

ehsan zoola در 5/3/1392 | 10:45 گفت:

دیلی استارم گفته ونگر از خرید یووتیچ نا امید شده و افتاده دنبال رونی و بنتکه

ehsan zoola در 5/3/1392 | 10:44 گفت:

آقا دیلی میرور هم گفته آرسن ونگر باز افتاده دنبال پوپگا ... من عاشق این بازیکنم هافبک دفاعی هم میتونه بازی کنه شوتای وحشتناک زمینی هم میزنه

شروين در 5/3/1392 | 09:57 گفت:

غروب شايعه بزارين جامع باشه نه صبح و ظهر ، چون اونجا ٧ صبح هيچ ديوانه اي دنبال بازيكن نيست ، البته ممنون زحمت كشيدي ولي خب غروب دوباره زحمت بكش :دي اينطور بهتره تا اپديت بشه چون نميشه هي رفرش كنيم ببينيم چيز جديد گذاشتي يا نه

HOSSEIN در 5/3/1392 | 09:40 گفت:

محمد مهدي نوروزي:
داداش الان اونجا ساعت 5 هست اينا مال ديروزه نه امروز

=======================
نه داداش برو به این لینک 24 ساعت گذشتشو انتخاب کن ببین تاریخش مال چه زمانیه.من از خودم که در نمیارم.

www.goal.com/en-gb/rumours?page=3&ICID=OP

در ضمن مال امروز باشه یا دیروز مهم شایعشه.نه محمد مهدی(با لحن خشایار بخون!)؟!!!

sadegh در 5/3/1392 | 09:25 گفت:

اگه پوگبا راست باشه عـــــالــــــــــــــــیـــــــــه.

محمد مهدي نوروزي در 5/3/1392 | 09:00 گفت:

داداش الان اونجا ساعت 5 هست اينا مال ديروزه نه امروز