ردنپ به دیگر هدف های آرسنال نیز ، علاقه مند شد !!!

نویسنده: شاهين

وبلاگ من
نویسنده: شاهين
شاهین هستم 24 ساله . دانشجوی کارشناسی ارشد عمران خاک و پی ... از سال 2005 تا حالا عاشق این تیم هستم و خواهم بود ....
کل بازدید: 36,531 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

ردنپ به دیگر هدف های آرسنال نیز ، علاقه مند شد !!!

هری ردنپ به دیگر هدف های آرسنال نیز ، علاقه مند شد !!!به نظر می رسد هری ردنپ سرمربی تاتنهام ، آماده رقابت با توبچی ها بر سر امضای قرارداد با چندین بازیکن است . پس از رقابت با آرسنال بر سر انتقال یان ورتونگن ستاره خط دفاع آژاکس ، تاتنهام عمل مشابهی را برای بزرگترین هدف آرسنال ، یعنی ادن هازارد نیز انجام داد ، اما این رقابت ها به همین جا ختم نمی شود ...

هم اکنون ، هری ردنپ خواهان الیویر جیرود ( Olivier Giroud ) ستاره تهاجمی فرانسوی که یکی از بهترین های اروپا در این فصل و مهم ترین هدف آرسنال از نقل و انتقالات تابستان گذشته بوده است ، شده است .

ردنپ گفت : " او بازیکن خوبی است ، گزارش های بسیار خوبی از او به دست من رسیده است . من مسابقات قهرمانی فرانسه را دنبال می کنم ، اگر بازیکنی توجه مرا جلب کند ، من به تماشای بازی او خواهم نشست . "

جیرود ( Giroud ) عملکرد درخشانی در این فصل داشته است و قطعاً در تابستان از تیم مونتپلیر فرانسه جدا می شود . بر طبق شایعات ، آرسنال به امضای قرارداد با لوکاس پودولسکی مهاجم باشگاه کلن بسیار نزدیک است ، اما هنوز ونگر خواهان انتقال جیرود  ( Giroud ) است .

توبچی ها می توانند از نیروی تهاجمی پر قدرتی در فصل آینده برخوردار شوند که به نظر می رسد دید ونگر از تابستان گذشته که با جدایی فابرگاس و نصری همراه بود ، در مورد بعضی مسائل واقعاً تغییر کرده است .

Source : http://justarsenal.com/redknapp-interested-in-yet-another-arsenal-target/12959
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

سید امین هاشمی در 23/12/1390 | 00:09 گفت:

بیخود کردی میخوای با آرسنال رقابت کنی.مرسی شاهین جان

M o o r I در 22/12/1390 | 23:32 گفت:

همون که معین گفت
.
.
.
.
.
.
و این داستان ادامه دارد

♥Arsenal♥ در 22/12/1390 | 22:14 گفت:

هرکی با ما رقابت کرد برد *خنده از نوع شدید*

آخه ما که پولی نمیدیم چرا دادوبیداد میکنیم برای جذب بازیکن؟؟!!

moeinem در 22/12/1390 | 21:06 گفت:

همون که علی جووووووووون گفت:)

abdulah در 22/12/1390 | 21:02 گفت:

تکنیک وحرکتاش باتوپ عالیه خیلی تمام کنندگیش هم عایه ازهمه بهتره ونگربافرانسویاخوب میتونه کارکنه فقط ندزدنش خوبه

علی ارشدی در 22/12/1390 | 20:34 گفت:

همون که محمد حسینی گفت :)

hamed در 22/12/1390 | 20:23 گفت:

بی عرضه ها خودشون که نمی تونند بازیکن پیدا کنند همیشه میان دنبال بازیکنایی که آرسنال می خواد

مجتبی عابدی در 22/12/1390 | 20:07 گفت:

شاهین جان از پستت ممونم .

مجتبی عابدی در 22/12/1390 | 20:02 گفت:

مرتیکه خمـــــــــــــار ! پتو ! قیافش جوریه انگار فقط قرصهای ملین میخوره . گامبو .

حمید فرازی در 22/12/1390 | 19:59 گفت:

اصلا موندن استراتژی عمه هری تو نقل و انتقالات چیه.فقط منتظر میمونه ببینه تیمای بزرگ به خصوص آرسنال دنبال کی میرن.بیل ساها ورتونگن هازارد حالا هم جیرود !!!!!

محسن در 22/12/1390 | 19:47 گفت:

آدم عاقل بین تاتنهام و آرسنال کدومو انتخاب می کنه ؟؟ آرسنال بخواد بازیکن بخره اونا نمیرن تاتنهام

محمد حسینی در 22/12/1390 | 19:39 گفت:

همون که هومن گفت

Lotfali khan zand در 22/12/1390 | 19:33 گفت:

شاهین جان بلاگاتو نگا میکنم میبینم نصفشون شایعه بوده!!!!!!!!!!!!

vahid در 22/12/1390 | 19:29 گفت:

داداشای گلم بازیکن خوب رو رو هوا میزنند باید عجله کرد

Gunner در 22/12/1390 | 19:20 گفت:

تقصير خودمونه نميميريم يه دو ماه صبر كنيم و حرف نزنيم

ramin kazemi در 22/12/1390 | 19:19 گفت:

اینا یاد گرفتن(تاتنهام،سیتی،چلسی)میشینن تو خونه تا ونگر از یکی تعریف میکنه دست به کار میشن!!! فرگوسن هم رفته بوده بازی لیل و لیون رو از نزدیک دیده.

(Hooman sam (Dark metal در 22/12/1390 | 19:13 گفت:

100 رحمت به میمون...