یان ام ویا ( Yann M’Vila ) از رن جدا می شود .

نویسنده: شاهين

وبلاگ من
نویسنده: شاهين
شاهین هستم 24 ساله . دانشجوی کارشناسی ارشد عمران خاک و پی ... از سال 2005 تا حالا عاشق این تیم هستم و خواهم بود ....
کل بازدید: 39,227 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

یان ام ویا ( Yann M’Vila ) از رن جدا می شود .

یان ام ویا ( Yann M’Vila ) یکی از هدف های آرسنال ، در تابستان از باشگاه رن جدا می شود .

طبق خبری که امروز صبح منتشر شده است ، یان ام ویا ( Yann M’Vila ) هافبک دفاعی باشگاه رن فرانسه که یکی از هدف های دراز مدت آرسنال نیز است ، در پایان فصل باشگاهش را ترک می کند که این مسئله باعث ایجاد رقابتی بزرگ برای به خدمت گرفتن او شده است . آرسن ونگر همیشه گفته که یکی از طرفدار های بزرگ اوست و بایستی حتماً در فصل نقل و انتقالات تابستانی ، پیشنهادی برای او ارائه دهد .

رئال مادرید نیز ، این هافبک دفاعی ملی پوش را زیر نظر دارد و حاضر است برایش 25 میلیون پوند بدهد ، که این مسئله احتمالاً باعث می شود که آرسن ونگر و هیئت مدیره آرسنال از این انتقال صرف نظر کنند . هنوز هیچ اقدامی در این زمینه صورت نگرفته است ولی پرداخت چنین مبلغی برای ام ویا ( M’Vila ) یا هر بازیکن دیگری ، دور از انتظار است .

مدیر باشگاه رن ، فردریک آنتونتی ( Frederic Antonetti ) در مصاحبه با رادیو مونت کارلو ، تائید کرده است که با وجود اینکه هنوز سه سال از قرارداد ام ویا ( M’Vila ) با باشگاه باقی مانده است ، ولی  در پایان فصل او رن را ترک خواهد کرد .

یان ام ویا ( Yann M’Vila ) فصل آینده دیگر بازیکن رن نخواهد بود .

با توجه به قیمت او و همچنین ، با آگاهی از بودجه آرسنال ، شانس پیوستنش به رئال مادرید خیلی بیشتر از آرسنال خواهد بود .

Source : http://arsenal-news.com/arsenal-target-mvila-to-depart-from-rennes-this-summer/3455
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محسن در 23/12/1390 | 15:49 گفت:

در حال حاضر هیشکی رو بهتر از سانگ خودمون نمی بینم و نمی پسندم

محمد حسینی در 23/12/1390 | 15:44 گفت:

25 میلیون؟شوخی می کنی

hesam در 23/12/1390 | 15:39 گفت:

بخدا الان بهترينا رو داريم,ارتتا روسيچكي ويلشر سانگ رمزي.....تيممون اگه مصدوم نداشته باشه بهترين تيمه جزيره رو داريم

علی ارشدی در 23/12/1390 | 15:39 گفت:

نه! نمیاد یعنی نمیذارن که بیاد!

محسن آزاده در 23/12/1390 | 15:37 گفت:

حالا بازیکن خوبی هست ، ولی نه در حد 25 میلیون دیگه !!! هیمن سانگ و فریمپونگ حواب می دن! با این 25 تا میشه یه هافبک بازی ساز خرید که خیلی بهش نیاز داریم!!

hamed در 23/12/1390 | 15:27 گفت:

بازیکنی که تعصب نداشته باشه همون بهتر که به آرسنال نیاد...

JUGGLER 98 در 23/12/1390 | 15:11 گفت:

بییییییییییییییخیییییییییییییییییییال

مریم تجدد در 23/12/1390 | 15:10 گفت:

شبیه اشکان دژاکه هست

vahid در 23/12/1390 | 15:03 گفت:

دادا این بازیکنا مال از ما بهترونه اره

JUGGLER 98 در 23/12/1390 | 15:03 گفت:

ای بابا
مبارک صاحبش
هرکه بامش(پولش)بیش برفش بیشتر

moeinem در 23/12/1390 | 15:00 گفت:

مبارک رئال مادرید.میره اونجا نیمکت نشین میشه مث کاکا میشه بر میگرده به تیم های درجه ی 2.