یکی دیگه!!

نویسنده: ramin kazemi

وبلاگ من
نویسنده: ramin kazemi
born to be a gunner
کل بازدید: 16,658 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

یکی دیگه!!


رابین دوباره درگیر شد.کاپیتان امشب دوباره درگیر شد.یادتون هست یکی از بچه ها یه پست گذاشته بود در مورد  رابطه درگیری های کاپیتان با بازیکنای حریف و اومدن اون بازیکنا به آرسنال!!ا ول که با توماس بعد با میکل حالا هم اینبار با دروازه بان نیوکاسل تیم کرول که هلندیه 23 ساله است!!حالا قراره اینم بیاد آرسنال!!!!!!؟؟؟؟؟؟
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

رضا در 23/12/1390 | 14:36 گفت:

جالب بود ولی زسنی فعلا خوبه

حمید فرازی در 23/12/1390 | 13:19 گفت:

دروازه بان فوق العاده آینده داریه.رفلکساش آدمو یاد فن درسار میندازه ولی الان چندین دروازه بان جوون و آینده دار داریم که خیلی بعیده اینو بخریم.

محسن در 23/12/1390 | 12:54 گفت:

به نکته کنکوریی اشاره کردی
اما این نمیاد آرسنال ما الان ژسنی رو داریم که فوق العادس

محمد حسینی در 23/12/1390 | 11:54 گفت:

E familan?
Vase nimkat khoobe

Gunner در 23/12/1390 | 10:53 گفت:

نه اين نيس علي شهروز

M o o r I در 23/12/1390 | 10:47 گفت:

جالبه ولی ........

علی شهروز در 23/12/1390 | 10:14 گفت:

@van mohesen

منظورت ادن آزارد هست که میشه " درازا " ولی تلفظ درست اسم این بابا هازارد هست چون از مناطق هلندی نشین بلژیک میاد نه فرانسوی نشین. اگه فرانسوی بود تازه می شد "آزار". راستی، چند نفر میدونستین پسر عمه فرمالن هستش؟؟

(Hooman sam (Dark metal در 23/12/1390 | 09:24 گفت:

جالب بود اما خدا نکنه ما تا ژسنی رو داریم غم نداریم...

Gunner در 23/12/1390 | 08:17 گفت:

ببينم ميتونيد جواب بديد يا نه

Gunner در 23/12/1390 | 08:16 گفت:

يكي از بازيكنان اينده دار جهان كه اسمش برعكس بشه يه نام ايراني بوجود مياد

Gunner در 23/12/1390 | 08:14 گفت:

ارسناليها يه معما هر كي جواب داد خيلي باهوشه

hamed در 23/12/1390 | 06:13 گفت:

میدونم ربطی نداره ولی انشاالله با آرسنال تمدید میکنه...

ramin kazemi در 23/12/1390 | 04:08 گفت:

متاسفانه هرکاری میکنم عکس برای پست نتونستم بزارم!(فکر کنم اشکال از IE باشه چون عکسای پست های دیگه هم میتونم ببینم)

ramin kazemi در 23/12/1390 | 04:06 گفت:

چطور ؟رابین اولین کسی بود که بعد گل پرید روی توماس!!!خیلی خوشحال بود!!البته یکم عصبی بود ولی برای کاپیتان عاذیه!!

shervin در 23/12/1390 | 04:00 گفت:

بچه ها من فرصت نکردم بازیو ببینم ولی عکساهارو دیدم رابین اصلا تو هیچ صحنه ای حتی بعد گلش خوشحال نبود. به خدا دلم گرفته داره اشکم در میاد کسی میدونه چرا؟ شاید من اشتباه میکنم لطفا جواب بدین.

JUGGLER 98 در 23/12/1390 | 03:33 گفت:

مطلب خوبی بود میتونی یک کلیپ از این صحنه یا عکس بذاری تو وبلاگ