متفاوت تر از هر سال

نویسنده: علی قاسمی

وبلاگ من
نویسنده: علی قاسمی
چرا
کل بازدید: 290,489 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

متفاوت تر از هر سال

با به پایان رسید لیگ جزیره اخبار نقل و انتقالات مجددا قوت گرفته و هوادران گاها با شور و هیجان بیشتر از جریانات لیگ ، اخبار نقل و انتقالات  باشگاه ها را دنبال میکنن.با نگاهی با سالیان گذشته و خرید و فروش های آرسنال تغییر محسوسی را تا به این لحظه شاهد هستیم و آن هم از دست ندادن بازیکن و همچنین خرید یک بازیکن سطح بالا و خرید احتمالی دو ستاره لیگ جزیره و این در حالی هست که سال گذشته تا این لحظه ستاره فصل آرسنال از تیم جدا شده و تا پایان فصل نقل و انتقالات2 بازیکن ثابت دیگر هم آرسنال را ترک کردند .
در صورت خرید ام و یلا و جیرود در کنار پودولسکی سبد خرید آرسنال در این فصل تا حدود زیادی پر خواهد شد . این سه خرید هوشمندانه و سریع و ضروری نتیجه لحظات پایانی نقل و انتقالات سال گذشته بود که با سیاست اشتباه در بازار و ضعف در ابتدای فصل هم آرسنال را در همان ابتدای فصل در انتهای جدول قرار داد و هم خرید های نه چندان مناسب مانند چو یونگ پارک و بنایون و حتی مرتساکر (به نسبت خرید در دسترس کیهیل در تی مدت نقل و انتقالات) را به ارمغان آورد .

با خرید بازیکن های ذکر شده شاید یک بازیکن دیگر که خلاقیت رو به تیم اضافه کند بتواند  آرسنال را بیش از سالهای گذشته به قهرمانی امیدوارد کند .
شاید در این بین نیاز به اعمال یک سونامی در تیم باشد و بازیکن هایی مانند ، ژورو ، اسکیلاچی ،  آرشاوین ، پارک ، شاماخ ،  بندتنر ، دنیلسون، آلمونیا  و حتی ولا ،دیابی و بنایون  باید از لیست فصل آینده کنار گذاشته شوند .
بدون شک خرید جیرود ( بجای شاماخ ) پودولسکی (آرشاوین ) و ام ویلا و یک بازیکن خلاق دیگر در سطح بازیکنانی مانند مودریچ ، سیلوا  در کنار روسیچکی و ویشایر فصلی به مراتب پر بار تر از سالان گذشته را برای آرسنال رقم خواهد زد.
با این تفاسیر در صورت از دست ندادن بازیکن های کلیدی حاضر و اضافه شدن بازیکن هایی مانند ایستموند ، ویلشایر و فریمپونگ و خرید دو سه خرید احتمالی بهترین سیاست را در طی سالهای اخیر از باشگاه شاهد خواهیم بود ...
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

♥Arsenal♥ در 3/4/1391 | 15:35 گفت:

اینکه بازیکن از دس ندیم خیلی خوبه....

علی قاسمی در 3/4/1391 | 13:30 گفت:

ایستموند تا حدودی بازیش به ام ویلا میخوره و تو اون پست یعنب هافبک دفاعی بازی میکنه

بازیکن خوبیه و جوونه و تو بازی هایی که برای آرسنال بازی کرد بد بازی نکرد و با توجه به سنش کار راه انداز بود

حمید pires در 3/4/1391 | 13:20 گفت:

نه امیر جون این ایستموند انگلیسیه و از تیم جوانانمون اومده و چند تا بازی در جام اتحادیه کرده و چند تا بازی بعنوان یار دخیره تو لیگ.کلا بازیکن متوسط رو بخوب به نظر میاد.

امیرعباس در 3/4/1391 | 13:00 گفت:

منظورتون از ایستموند، توماس ایسفیلده؟! همونی که از دورتموند خریدن؟

علی قاسمی در 3/4/1391 | 10:20 گفت:

مصطفی جون اولا اینکه آخرش یادت رفت بگی مدیریت سایت

دوما اینکه ما بنایون رو دقایق آخر از رو دست پاچگی گرفتیم و بدون شک چنین بازیکنی که پس انداخته چلسی و لیورپول هست نمیتونه خیلی به کار آرسنال بیاد بحثم از بنایون این بود که در سطح آرسنال نیست هر چقد هم تو دقایق امده به بازی خوب بوده باشه ... و اسم بنایون بعد از کلمه حتی امده دقت کن
ژورو ، اسکیلاچی ، آرشاوین ، پارک ، شاماخ ، بندتنر ، دنیلسون، آلمونیا و حتی ولا ،دیابی و بنایون باید از لیست فصل آینده کنار گذاشته شوند

پس رو ولا و بنایون و دیابی تا حدودی رو نگه داشتنشون شک دارم ... درسته بنایون قرضی امد اما خب ممکنه باشگاه بخواد تمدید کنه یا دائمی کنه و اینکه میگم از لیست کنار گذاشته بشند یعنی تو لیست نباشند نه اینکه بفروشیمش (چیزی که قرض میگیریم رو که نمیتونیم بفروشیم )

سوما استموند خیلی بازیکن خوبیه این نظر خودمه و تو آینده بدون شک اگه مصدوم نشه تو ترکیسب فیکس خواهد بود ..

در مورد پایکم باید بگم که خرید این بازیکن هیچ سودی برای آرسنال نخواهد داشت و حرفم دسته که تو آب و تاب دقایق آخر نقل و انتقالات این خرید بی دلیل رو انجام دادیم ..

و در آخرم اینکه مرتساکر چندان برای آرسنال مناسب نخواهد بود و برای لیگ المان خیلی بهتره ... و خرید کیهیل خیلی میتونست بهتر از خرید کوسیلنی و مرته باشه من بحثم مبلغ قرار دادها نیست ما که نمیخوایم لیستمون رو پر کنیم ما میخوایم بازیکن با کیفیت بالاتر به تیم اضافه بشه ..
آیا حاضرید به جای ام ویلا ما دو بازیکن متوسط تر بخریم هر چند که یکی از اون دو بازیکن 70 درصد ام ویلا کار کنه برای ما ؟؟؟
ما خریدی نیاز داریم که به تیم یه چیزی اضافه کنه نه فقط کار ما رو راه بندازه

مصطفی کاظمی در 3/4/1391 | 08:59 گفت:

اولا که بنایون قرضی بودو خود به خود میره و نیازی به کنار گذاشتنش نیست،دوما خرید بنایون یکی از بهترین کارایی بود که انجام شد و برای یک بازه کوتاه مدت کاملا مفید بود،سوما پرمرته فصل اولش بود و تازه داشت جا میفتاد که مصدوم شد در ضمن خرید بازیکنایی مثل پرمرته با 70 تا بازی ملیو کوله باری از تجربه و قیمته کم واجبه،اینم بگم مقایسه دوتا بازیکن اصلا کار درستی نیست ولی اینو بدون که ما با پول کیهیل،پرمرته و کوشیلنیرو گرفتیم که خرید این دوتا منطقی تر به نظر میاد،در مورد پارکم بگم که ما کمتر از 3 میلیون خریدیمش و حتما هم با همین قیمت میفروشیمش و هیچ ضرریم نکردیم سیاستشم این بود که زمانیکه جروینیو میره جام ملتها به جاش استفاده بشه که خوشبختانه با درخشش چمبو و یوسی هیچ احتیجای بهش نشد،آخرش اینم بگم که ما جوونای با استعدادتر از استموندم داریم.

علی قاسمی در 3/4/1391 | 00:03 گفت:

آره حمید جون اون عکس خودمه که بالا سمت راست میبینی

با این ترکیب ما میتونیم به قهرمانی چشم داشته باشیم

حمید pires در 2/4/1391 | 21:51 گفت:

سلام آقا شهرام ترکیب خوبیه ولی با دروازبان میشه 12 نفر !!! راستی عشق است ژرمنی

توپچی جنوب در 2/4/1391 | 21:42 گفت:

فکرش رو بکن تئو راست رابین نک پولدی چپ
پشتشون پارتتا روسیچکی جک ویلشر و امویلا

سانیا کوشینلی و ورمالن و گیبز ذخیره ژیرود و ژروینیو و چمبرلینگ و الکس سانگ و پر مرته ساکر چه شود!!!!!!!!!!!!!!

حمید pires در 2/4/1391 | 21:13 گفت:

مثل اینکه چلسی بی خیال ورزشگاه 60000 نفری شده . خدا رو شکر شیک ترین ورزشگاه مال خودمونه .

حمید pires در 2/4/1391 | 20:12 گفت:

سلام به همه توپچیها.بنایون خیلی حرفه ای وبا تعصب بازی کرد.راستی اون عکس خودته؟ ایول آمادگی جسمانی

soroosh در 2/4/1391 | 19:59 گفت:

من فقط امیدوارم امویلا و ژیرود بیان
اگه اونا بیان تیم واقعا قوی میشه

Morteza Bauer در 2/4/1391 | 19:38 گفت:

مرسی.اره واقعا گری کیهیل خیلی حیف بود واقعا؟چه دفاعی رو ازدست دادیم.