بررسی ارنج هافبک آرسنال در این فصل

نویسنده: علی قاسمی

وبلاگ من
نویسنده: علی قاسمی
چرا
کل بازدید: 284,380 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

بررسی ارنج هافبک آرسنال در این فصل

بعد از بررسی ارنج تیم در پست گذشته حال به بررسی چیدمان تیم در خط هافبک میپردازیم..خروجی بارز هافبک آرسنال در این فصل یکی از سه بازیکن برتر تیم یعنی الکس سونگ بود .
بدون شک فصل گذشته بیشترین پیشرفت را از این بازیکن شاهد بودیم .
تصورخرید یه هافبک دفاعی تمام
در این فصل کوچکترین خواسته هوادارن بود و با تحقق نیافتن این امر نگاه ها در این پست به سمت بازیکنانی مانند چمبرلین که پیشتر آمادگی خود را در این زمینه اعلام کرده بود و همچنین فریمپونگ ، استموند ، دیابی ، کوکلین و حتی آرتتا و با توجه به قدرت جنگندگی جک ویلشیر گزینه های قرار گرفتن در این پست هستن .
 شاید
در این فصل با توجه به مهاجمان کمی که در اختیار داریم و نداشتن بازیکن با کیفیت و تخصصی در پست هافبک دفاعی به سیستم هایی مانند 4-4-1-1 و 4-2-2-1-1 و 4 -2-3-1 که در این بین از یک مهاجم نوک و دوهافبک در حالت دفاعی تر مانند آرتتا و ویلشیر یا دیابی ، چمبو و فریمپونگ استفاده کنیم و در سیستم های دومی و سومی از دو یا سه بازیکن در قسمت جلوتر از دو هافبک دفاعی تر برا کارهای هجومی استفاده کنیم
مانند : روسیچکی ، کازورلا ، رمسی ، چمبرلین
بازیکنان بالا میل به بازی در پست مهاجم نوک رو دارند و در قسمت پشت مهاجم ها در قسمت کناره هم از بازیکنانی مانند والکات ، آرشاوین ، جروینیو ، پودولسکی و حتی خود چمبرلین استفاده کرد که استفاده از هر یک از این بازیکنان و سیستم ها با توجه به شرایط بازی و نیاز به دفاع یا حمله میباشد ...

تحلیل
شما در این باره چیست ؟
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

El Pistolero در 12/6/1391 | 19:57 گفت:

من میدونم برای چی پخش نکردن.

توی تقویم فارسی گوشیم نوشته بود که امروز روز مبارزه با استعمار انگلیسه.

عزیزان صدا سیما مبارزتون قبول باشه

sepehr najafian در 12/6/1391 | 12:47 گفت:

real madrid:super player
barca:super team
chelsea:super defence
Arsenal:super market

masoud mahmudpur در 12/6/1391 | 12:26 گفت:

بچه ها برید گل ان پرسی به فولام و خوشحالی بعد از گلش رو ببینید.قلب ادم درد میگیره.کجایی نامرد که دلم بدجور واست تنگ شده

شاهين در 12/6/1391 | 12:20 گفت:

توی دفاع ، هافبک دفاعی ، مهاجم مشکل دارم ...

علی قاسمی در 12/6/1391 | 11:46 گفت:

آقا شنیدم بازی امروز آرسنال پخش نمیشه هر کس هر کاری میتونه انجام بده ... میخواند پارا المپیک پخش کنند

masoud mahmudpur در 12/6/1391 | 11:40 گفت:

تو هافبک دفاعی مشکل داریم
مرسی بابت پست خوبت