بیش از 10 هفته انتظار - آرسنال و بایرن

نویسنده: علی قاسمی

وبلاگ من
نویسنده: علی قاسمی
چرا
کل بازدید: 284,132 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

بیش از 10 هفته انتظار - آرسنال و بایرن

دو تیم آرسنال و بایرن مونیخ در حساس ترین دیدار مرحله یک هشتم پایانی راس ساعت 11:15 دقیقه به وقت تهران به دیدار هم خواهند رفت .دیدار این دو تیم را شاید بسیاری از بینندگان دیدار تیکی تاکای غیر اورجینال بدانند و آن را اوج فوتبال اروپا قلمداد کنند در حالی که بسیاری دیگر واژه تیکی تاکا را برای آرسنال اشتباه و برای بایرن شکل تکامل نیافته میدانند و ضرب و آهنگ موجود در تیکی تاکا را هنوز در بازی های مهم بایرن گواردیولا احساس نمیکنند ...

اگر نگاهی به شرایط دو تیم بیندازیم شاید به نسبت سال گذشته هر دو تیم پیشرفت محسوسی را در نتیجه گیری ویا به دیگر سخن تغییرات محسوسی را در سازماندهی تیمی داشته اند . با ورود مسوت اوزیل و حفظ بازیکن های کلیدی و دارا بودن ذخیره های توانمند شاید آرسنالی متفاوت تر از سالهای اخیر را در لیگ قهرمانان هم شاید باشیم در حالی که نتایج قابل قبول در لیگ بر همگان پوشیده نیست .

بایرن مونیخ هم در حالی پای به این دیدار میگذارد که شاید تا حدودی شکست دیدار برگشت سال گذشته برابر آرسنال تا حدودی زنگ خطر را برای آنها به صدا در آورده باشد شاید فشار وارد بر گورادیولا با توجه به سه گانه ای که در فصل گذشته برای بایرن به دست آمده است بیشتر از آرسن ونگر باشد ...

بایرن در 21 دیدار بوندسلیگا 19 پیروزی و 2 تساوی کسب کرده و با 16 امتیاز اختلاف با تیم دوم شاید از همین حالا قهرمانی لیگ را برای خود کنار گذاشته باشند بایرن مونیخ در 21 دیدار 9 گل دریافت کرده که کمتر از نیم گل در هر بازی میباشد این آمار در لیگ قهرمانان برای این تیم کمی متفاوت است و در 6 دیدار لیگ قهرمانان 5 توپ وارد دروازه بایرن شده است که 3 گل ان در شکست 3.2 برابر منچستر سیتی میباشد . در مقابل آرسنال در 26 دیدار خود 22 گل دریافت کرده که 11 تای آن در 2 دیدار میباشد که در برابر دوتیم منچستر سیتی و لیورپول میباشد که از 2 مهاجم نوک در تیم خود استفاده میکنند و این برای بایرن کمی متفاوت است و این تیم از 1 مهاجم تمام در کارهای هجومی بهره میبرد و به احتمال فراوان و با توجه به استراحت دادن به مانژوکیچ ، این مهاجم را در نوک پیکان حمله بایرن خواهیم دید و به نظر میرسد حضور مولر از ابتدا به عنوان مهاجم سایه محتمل تر باشد ...
غیبت ریبری شاید تا حدودی زهر خط حمله بایرن را در دیدار رفت بکاهد و گوتزه به احتمال فراوان از ابتدا برای بایرن بازی خواهد کرد .
بایرن مونیخ در بازه زمانی 15 الی 30 و 75 الی 90 به نسبت سایر بازه ها تقریبا بیشترین گلهای خود را به ثمر رسانده و این برای آرسنال در گلهای خورده مشابه میباشد و آرسنال در این بازه ها بیشترین گل را دریافت کرده است .
بایرن مونیخ در بازه 60 الی 75 هیچ گلی را در لیگ دریافت نکرده است .

شاید 30 دقیقه ابتدایی را بتوان سر نوشت ساز ترین دقایق بازی به حساب آورد جایی که آرسنال در آن متزلزل و بایرن در آن زهر دار به نظر میرسد.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

مهرزاد در 30/11/1392 | 20:33 گفت:

من که کلا جیرودو تو نیمکت هم نمی تونم تحمل کنم یه خورده دلم واسش می سوزه.با این کاری که کرده هر اشتباهی کنن طرفدارا تو لندن ول کنش نیستن.

امیدوارم بنتنر تو نیمکت باشه تا سانوگو.

کمیل در 30/11/1392 | 19:57 گفت:

منم اصلا امیدی به خط حملمون ندارم با وجود بازیکنی مثل ژیرود که حالم ازش به هم میخوره، امیدم فقط به کازورلا و چمبرلین، اگه بتونیم فقط گل نخوریم خیلی خوب میشه و به بازی برگشت امیدوار میشیم، جای خالی والکات و رمسی واقعا داره تو تیم احساس میشه تو این هفته ها

Vishka در 30/11/1392 | 19:38 گفت:

به خط حمله که امید ندارم . لااقل فقط گل نخوریم.


مسوت این روزا خوب بازی نمیکنه . امید دارم با شناختی که از فوتبال آلمان داره این بازی بهتر از چند بازی قبلش ظاهر بشه

Vishka در 30/11/1392 | 19:38 گفت:

به خط حمله که امید ندارم . لااقل فقط گل نخوریم.


مسوت این روزا خوب بازی نمیکنه . امید دارم با شناختی که از فوتبال آلمان داره این بازی بهتر از چند بازی قبلش ظاهر بشه

مهناز پرتوی در 30/11/1392 | 17:49 گفت:

شاید 30 دقیقه ابتدایی را بتوان سر نوشت ساز ترین دقایق بازی به حساب آورد جایی که آرسنال در آن متزلزل و بایرن در آن زهر دار به نظر میرسد.
سرنوشت آرسنال چه تو لیگ جزیره چه تو جام های دیگه رو 30 دقیقه همین بازی مشخص میکنه....

رضا T در 30/11/1392 | 15:33 گفت:

به امید بازی خوب و نرمال از تیم

mohammad aref در 30/11/1392 | 13:57 گفت:

ب امید برد بدون گل خورده