باقی ماندن رکورد بدون شکست آرسنال

نویسنده: arsenal

وبلاگ من
نویسنده: arsenal
I am the Master of Science in Exercise Physiology.
کل بازدید: 12,122 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

باقی ماندن رکورد بدون شکست آرسنال

رکورد بدون شکست آرسنال با شکست 2 بر 1 منچستر سیتی برابر چلسی دست نخورده باقی ماند.


کلیچی در روزی که ادعا کرد:سیتی میتواند آرسنال و چلسی را شکست دهد! با گرفتن کارت قرمز خود نظم تیم خود را در بازی برابر چلسی برهم زد و باعث شکست تیم خود شد که در این حال عواقب کار خود را در هفته های آتی خواهد دید.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

hamed در 22/9/1390 | 21:28 گفت:

انشاالله از آرسنال هم شکست میخوره............


اگه از آرسنالم ببازه که عالی می شه..................

HAMED toopchi در 22/9/1390 | 18:40 گفت:

مانچو: بوق بوق بوق!

مهدی رباهاط در 22/9/1390 | 15:55 گفت:

دوست نویسنده ی عزیز من مهدی رباهاط عضو تحریریه سایت هستم در صورت تمایل جهت همکاری بیشتر با من تماس بگیرید لطفا ..

mehdi_pinoQ666@yahoo.com

sam baygan در 22/9/1390 | 13:56 گفت:

عوض کلیچی کولوتوره میاد که بازم خوبه برامون!

محسن در 22/9/1390 | 13:21 گفت:

به امید باخت سیتی برابر آرسنال

علی ارشدی در 22/9/1390 | 12:22 گفت:

علی قاسمی درست میگه اصلا سیتی در حدی نیست که بخواد از این غلطا بکنه سیتی که سهله هیچ تیم دیگه ای نمیتونه فقط خودمون میتونیم رکورد خودمونو بهتر کنیم

علی قاسمی در 22/9/1390 | 12:15 گفت:

پستت قابل پیش بینی بود
آره رفیق
من هم گفته بود سیتی تا آخر فصل لا اقل 3 باخت خواهد گرفت

محسن شعبانی در 22/9/1390 | 11:23 گفت:

تماشای گل زیبای فان پرسی:
http://soccer-portal.org/goal-of-the-day/7221-van-persie-goal-v-everton.html

sepehr najafian در 22/9/1390 | 11:11 گفت:

هم طرفدارای چلسی هم آرسنال هم من یو و هم لیورپول از باخت من سیتی خوشحالن.

Vishka در 22/9/1390 | 10:50 گفت:

درود بر آرسنال و آرسنالی ها تبریک.به امید تداوم این رکورد.

سید امین هاشمی در 22/9/1390 | 07:58 گفت:

آره جون عمش!وای چه خوشحالم که سیتی باخته

محمد اصغری در 22/9/1390 | 07:57 گفت:

واقعا از این نتیجه لذت بدم . خوشحالم که رکورد ارسنال پابرجا موند.انشاالله هفته بعدهم ما،می بریمشون و امیدوارم سیرنزولیشون ادامه داشته باشه.

حمید فرازی در 22/9/1390 | 07:41 گفت:

به به آقا محمد.کم پیدایی داداش.خیلی خبر بدی بود البته منظورم اخراج کلیشی بودا.آخه هفته دیگه ولکات کارش داشت از ترس اخراج شد

shervin در 22/9/1390 | 03:02 گفت:

من از اول فصل مطمئن بودم هیچ تیمی دیگه حداقل تا 50 سال آینده نمیتونه این رکورد و بزنه.
سال قبل منچستر یونایتد تا هفته ی 19 یا 20 بدون شکست بود

mostafaa در 22/9/1390 | 01:53 گفت:

مطمئن باش اون رکورد ابدیه. هیچ تیمی نمی تونه اونو بشکونه.بارسلون رویایی هم نتونست (بهتره بگیم بارسلون رویایی با کمک داور های یوفا)