ونگر: ویلشیر در ژانویه باز می گردد.

نویسنده: arsenal

وبلاگ من
نویسنده: arsenal
I am the Master of Science in Exercise Physiology.
کل بازدید: 12,341 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

ونگر: ویلشیر در ژانویه باز می گردد.

آرسن ونگر آخرین وضعیت جک ویلشیر و عملکرد تیم را اعلام کرد.


آرسن ونگر در کنفرانس مطبوعاتی خود اعلام کرد همه چیز در قبال ویلشیر خوب پیش می رود اما امکان اینکه پیش از ژانویه به ترکیب بازگردد وجود ندارد.
" هیچ شانسی نداریم که تا قبل از سال جدید ویلشیر را به تیم بازگردانیم.
تنها نکته مثبت، آزمایش اشعه ایکس بعد از 6 هفته است که حیاتی بود و بسیار خوب و مثبت به نظر می رسید. بنابراین او طبق زمان و برنامه پیش می رود. عمل جراحی او خوب پیش رفت، دوره بهبودی او به خوبی پیش می رود اما همچنان شانسی وجود ندارد که تا قبل از اواسط ژانویه یا پایان آن ماه به تیم بازگردد."

ونگر: تمرکزم روی کم کردن اختلاف پیش از کریسمس است
آرسن ونگر اذعان می کند تنها چیزی که پیش از سال جدید می خواهد، کمک کردن اختلاف با صدر جدول است.آرسن ونگر باور دارد هنوز باید کارهای زیادی با این تیم انجام شود اما اذعان میکند هدف اصلی او، جایگاه اول جدول است.
" دراین لحظه فاصله زیادی با صدر داریم. تمرکز کامل من بر روی کم کردن این اختلاف پیش از کریسمس است و امیدوارم که ما می توانیم این کار را انجام دهیم.

سپس در نیم فصل دوم با تمام آن تیم ها در خانه بازی می کنیم بنابراین اگر بتوانیم اوضاع را کنترل کنیم هنوز شانسی داریم که بازگردیم اما در این لحظه فاصله زیادی داریم.

نمی دانم واقع گرایی چطور است اما آنچه می دانم این است که ما هرچه در توان داریم به کار می بریم تا آن را به واقعیت تبدیل کنیم!"
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

سعید نوری در 27/8/1390 | 23:33 گفت:

آخ جونننننننننننننننننننننن

hamidtopchi در 27/8/1390 | 22:49 گفت:

آقا یه کمکی کنید به من:هرمال شهر بوشهرن بگه تا بفهمم بشناسیم سی هم ایهم بگه که مال کجی بوشهرن؟خو؟

hamidtopchi در 27/8/1390 | 22:46 گفت:

برای سلامتی جکی حون صلوات!!!الله هم صلی ال......

sam baygan در 27/8/1390 | 22:13 گفت:

حرفای ونگر همیشه قشنگه!

محمد رستگار در 27/8/1390 | 21:58 گفت:

محمد اصغری لیگ برتر انگلیس از نیم فصل به بعد یه بار دیگه قرعه کشی می شه.شاید آرسنال اول نیم فصل دوم با من سیتی بازی کنه.یعنی برنامه نیم فصل دوم ربطی به اول نداره

رضاشاماخ چوک بندر در 27/8/1390 | 21:36 گفت:

سلام بچه هایه کانال ماهواره هست که هرهفته 4بازی لیگ انگلیس روپخش میکنه توهاتبرده canal+sport

محمد اصغری در 27/8/1390 | 20:18 گفت:

بازی اخر نیم فصل با من سیتیه اونو بزنیم (انشاالله)کارمون درسا میشه.
اخ چه حالی میده بازی اخر فصل ارسنال من سیتی برا خودش یه فینال بشه.

محمدرضاجاشي در 27/8/1390 | 18:46 گفت:

براي خدا كاري نداره اون بخواهد ما قهرمانيم حتي اگه همه دنيا نخوان هم حريف نميشن
پس به اميد خدا

علیرضا در 27/8/1390 | 18:08 گفت:

دمش گرم..........یعنی ما این فصل قهرمان میشیم؟؟؟؟؟؟؟؟
انشاا... که میشیم.........خدا را چه دیدی........12 امتیاز که چیزی نیست...........

hamed در 27/8/1390 | 17:57 گفت:

آقای ونگر با شما بود ها؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

HAMED toopchi در 27/8/1390 | 16:50 گفت:

بازيكن جديد چي شد پس!؟