غایب بودن ویلشر

نویسنده: مهدی بحری

وبلاگ من
نویسنده: مهدی بحری
من 22 سالمه و حدود 10سال هست که بازی های ارسنال رو دنبال میکنم
کل بازدید: 72,442 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

غایب بودن ویلشر

جک ویلشر هافبک 20 ساله ارسنال به احتمال زیاد فصل را به طور کامل از دست خواهد داد این در حالی است او امید آرسن ونگر در خط میانی هست و همچنین در تیم ملی انگلستان بازیکن تاثیر گذاری است بدین ترتیب تیم ملی انگلستان در یورو 2012 هافک موثر خود را از دست خواهد داد ..............................................جک ویلشر هافبک 20 ساله ارسنال به احتمال زیاد فصل را به طور کامل از دست
خواهد داد این در حالی است او امید آرسن ونگر در خط میانی هست و همچنین در
تیم ملی انگلستان بازیکن تاثیر گذاری است بدین ترتیب تیم ملی انگلستان در یورو 2012 هافک موثر خود را از دست خواهد داد
منبع گل:
http://www.goal.com/en-gb/news/2896/premier-league/2012/01/27/2869488/arsenal-midfielder-jack-wilshere-suffers-injury-setback-and
................................................
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

hamed در 8/11/1390 | 18:28 گفت:

به نظر باید بی خیال ویلشر برای این فصل بشیم......

توپچی جنوب در 7/11/1390 | 20:15 گفت:

چی شد کی پست سام رو پاک کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
چرا پست سام پاک شد؟؟؟

سام خودت پاکش کردی یعنی پشیمون شدی؟؟؟؟
داستان چیه سام میشه توضیح بدی؟؟؟

حمید فرازی در 7/11/1390 | 18:48 گفت:

تو پستی که گذاشتم درباره وضعیتش توضیح دادم

توپچی جنوب در 7/11/1390 | 18:23 گفت:

باور نمیکنم ممکن نیست اگه واقعا اینجور باشه من به کادر پزشکی شک نه یقین دارم که کاسه ای زیر نیم کاسه دارن و بوی خیانت میدهند برای ضربه زدن به ارسن ونگر و ارسنال خدا کنه صحت نداشته باشه....

aso در 7/11/1390 | 18:22 گفت:

دمت گرم!
تو همین صفحه داشتم چند تا نظرو میخوندم، و نظرات اونا رو با نظرات کاربرای ایرانی مقایسه کردم!!!
مثال :
چندتا از نظرات ایرانی ها ی گل فارسی :
کاربر اول : "با عرض سلام خدمت گل عزیز :
طرفدارای تیم فلانی خیلی آدمای .... ،....،....،...ان
دارید رو اعصابم را میرید هی ....ای ها!!!!"
کاربر دوم : ".............................................................."


یا خود ما همینجا هم با همدیگه مشکل داریم تا حدی که خیلی جاها شده بهم توهین کنیم یا به ونگر بعضیا چقد فوش دادن!
آقا جان من نمیگم خودم هیچوقت فوش نمیدم، شاید در روز من خودم ده تا فوش بدم اما هر چیزی جای خودش، دوستای گل آرسنالی اینجا یه محیط اجتماعیه، و باید جلوی خودمونو بگیریم، همونطور که وقتی تو خیابون داریم راه میریم جلوی خودمونو میگیریم!
خاطر مثبت بازیم از همه عذر میخوام!!!!

شاهین فدوی در 7/11/1390 | 18:21 گفت:

خداکنه ونگر هازارد رو بگیره
دکترای ارسنال واسه چی زنده ان؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

aso در 7/11/1390 | 18:11 گفت:

شاهکاری دیگر از دکترین آرسنال!!
یه بازیکن تو دوره مصدومیتش دوباره مصدوم میشه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

MILAD در 7/11/1390 | 18:05 گفت:

با غیرت ترین بازیکن آرسنال؟حتما شرکت کنید

♥Arsenal♥ در 7/11/1390 | 18:00 گفت:

کادر پزشکی آرسنال کیا هستن که ترورشون کنم.....
والنسیا بازیکن منچستر تو بازی چمپیونز همچین پاش توهم شد که نگو 10ماه خوابید اما ویلشر.....
مقصر کادر پزشکیه....

محمودرضا معینی در 7/11/1390 | 17:56 گفت:

گویا قضیه هازارد داره هر روز جدی تر میشه و قراره یه بازیکن آرسنال هم به طور قرضی به لیل بره

mohammad ali در 7/11/1390 | 17:36 گفت:

باید باید باید باید باید یه هافبک فوق العاده خلاق بگیریم.
اگه نگیریم دیگه باید فاتحمونو خوند. دیگه نه جامی میگیریم نه تو 4 تا میریم...
به معنای واقعی به ... میریم