آرسنال فولام

نویسنده: مهدی بحری

وبلاگ من
نویسنده: مهدی بحری
من 22 سالمه و حدود 10سال هست که بازی های ارسنال رو دنبال میکنم
کل بازدید: 72,911 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.

📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.
📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.

📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.
سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد. سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد.
 آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد. آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد.
آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است. آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است.
بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد. بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد.
به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند. به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند.
غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست. غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست.
به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است. به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است.
فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است. فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است.
تبلیغات توپچی

     

آرسنال فولام

پخش زنده بازی آرسنال و فولام


بازی شنبه آرسنال برابر فولام به صورت زنده از شبکه idman پخش میشه من که متاسفانه میرم دانشگاه و خونه نیستم که بازی رو ببینم شما بجای ما ببینید و حالش رو ببرید...........................................................................................
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

حمید فرازی در 4/9/1390 | 13:14 گفت:

آقا مهدی بازی ساعت 9:30 هست.اون موقع دانشگاهی؟

سید امین هاشمی در 4/9/1390 | 01:38 گفت:

ممنون از اطلاع رسانیت.رضا من دانگل میخوام شماره حساب بده؟تلفنتم بده بزنگم

علی ارشدی در 4/9/1390 | 00:50 گفت:

الن یعنی مجبور بودی برای این چند خط یک پست بذاری رفیق؟ اون ........................ واسه پر شدن 200 کاراکتره؟ خب خوبه سایت دیوار هم داره

sam baygan در 4/9/1390 | 00:08 گفت:

رضا شاماخ گل من دانشجو پنجاه تومن از کجا بیارم آخه؟!! مادر جان...!

رضاشاماخ چوک بندر در 4/9/1390 | 00:02 گفت:

آقاسام دانگل میخوای من برات بفرستم؟

sam baygan در 3/9/1390 | 23:39 گفت:

سلام.خوب شد دیدمت مهدی.
آقا ما این کدو وارد کردیم ولی جوابی ندیدیم.قبل کد 6تا جا خالی داره که 2تای اول و اخرشو نمیشه دست زد(یعنی از روش میپره!)میمونه 4تای وسط که نمیدونم چی توش بنویسم!
فعلا دس به دامن برادرای افغانمون هستیم. خداییش همون راه شون کل سیمامونو میذاره تو جیبش!
چیزی میدونین بریزین رو دایره برادرا.یک در دنیا هزار در اخرت نصیبتون بشه!

رضاشاماخ چوک بندر در 3/9/1390 | 23:36 گفت:

آقامهدی 50تومان 3سال یعنی 3فصل

رضاشاماخ چوک بندر در 3/9/1390 | 23:35 گفت:

آقامهدی 50تومان 3سال یعنی 3فصل

مهدی بحری در 3/9/1390 | 23:05 گفت:

50 تومن میدی ولی تا کی کار میکنه ماکزیمم 10 ماه کاش dvb خریده بودی اون وقت تمام کانال ها رو به طور مجانی و همیشه داشتی قیمتش هم از 80 90 تومن هست تا 200 تومن که 80 تومنیش هم کار ما رو راه میندازه

محمد اصغری در 3/9/1390 | 22:54 گفت:

به امید پیروزی.

رضاشاماخ چوک بندر در 3/9/1390 | 22:51 گفت:

من بازی روازnovasport1وcanal+gol میبینم باکیفیت اچ دی .بابابرین دانگل بحرین همش 50تومان بیشترنیست