تا اینجا که خوبه.

نویسنده: aso

وبلاگ من
نویسنده: aso
\\\\\\\\\\\\\\\\
کل بازدید: 12,862 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

تا اینجا که خوبه.

چند هفته پیش یه پست گذاشتم که تو اون پست بازیهای آرسنال با تیمای دیگه رو نوشته بودم، و پرسیدم که به نظرتون چند امتیاز میگیریم.


من خودم پیش بینیم رو این بود که تا پایانه نیم فصل، تیم بتونه 40 امتیاز بشه، که نتونستیم،ولی بازم خوبه، چون هنوز دوتا بازی تا نیم فصل داریم که اگه هر دوتاشونو ببریم 38 امتیاز میشیم.
بازی اول با ولور،دومم با کوئینز پارک رنجر
تقریبا میشه گفت، راحت میشه هر دوتا رو ببریم.

اما حالا به نظر شما تو نیم فصل دوم چند امتیاز میگیریم.
باید اینو در نظر داشته باشید، که نیم فصل دوم بازیهای ما به نسبت راحتتره،
چون ما با سیتی،چلسی،تاتنهام،منچستریونایتدو نیوکاسل تو زمین خودمون بازی داریم،
تنها دو بازیه سخت خارج از خانه داریم اونم با لیورپول و استوک سیتیه!!!
به نظرم میشه تو نیم فصل دوم رو حداقل 45 تا حساب باز کرد،البته اگه همه چی عادی پیش بره!!
به امید قهرمانی!!

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محسن در 6/10/1390 | 15:45 گفت:

منم با توجه به بازی های حساسه داخل خونه به موفقیت تو نیم فصل دوم خیلی امیدوارم

حمید فرازی در 6/10/1390 | 15:30 گفت:

سید شوخی میکنی؟ امسال تو خونه فقط 1 باخت و 1 مساوی داشتیم بقیه رو بردیم

سید امین هاشمی در 6/10/1390 | 14:22 گفت:

مرسی آسو جان.راستشو بخوای من از بازیهای خونگیمون بیشتر میترسم تا خارج اد خونه!! چون پارسال آرسنال بهترین تیم خارج از خونه بود امسال هم اصلا تو بازیهای خونگی در حد عالی نبودیم

♥Arsenal♥ در 6/10/1390 | 14:13 گفت:

نمیدونم ولی از نیم فصل اول خیلی بهتر میشیم

حمید فرازی در 6/10/1390 | 08:31 گفت:

و البته باید ببینیم که بازم مصدوم میدیم یا نه.واسه قهرمانی که شانسمون خیلی کمه ولی امیدوارم سهمیه رو یگیریم

sam baygan در 5/10/1390 | 23:45 گفت:

پارسالم همین شرایطو داشتیم که اونطور تموم شد.حرف زدن درباره نیم فصل این موقع خیلی زوده.
باید ببینیم بازیکنی تو ژانویه میگیریم یا نه...

علی ارشدی در 5/10/1390 | 23:00 گفت:

امیدوارم بد شانسی های همیشگی دوباره گریبانمونو نگیرن

sepehr najafian در 5/10/1390 | 22:44 گفت:

منم همینطور.البته اگه ویلشر سانیا و سانتوس برگردن.

aso در 5/10/1390 | 22:35 گفت:

الیبته اینم بگم که یونایتد بدترین شرایطو داره، چون باید با آرسنال،سیتی،نیوکاسل،چلسی و تاتنهام بیرون بازی کنه.
من که به قهرمانی دارم امیدوار میشم!

aso در 5/10/1390 | 22:30 گفت:

اون علامت تعجبه هم واسه همین گذاشتم که بگم لیورپول عددی نیست!

mohsen abbasi در 5/10/1390 | 22:27 گفت:

لیورپول مگه سخته راحت می بریم چیزی نیست