شیطان ونگر را غافلگیر کرد...(در مدح الکس فرگوسن)

نویسنده: مهناز پرتوی

وبلاگ من
نویسنده: مهناز پرتوی
از سال2006-2005 عاشق ارسنال وتيري هنري ام .... وسال آخر رشته ي حقوق...
کل بازدید: 7,107 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

شیطان ونگر را غافلگیر کرد...(در مدح الکس فرگوسن)

تقریبا اواخر فصل و چیزی به پایانش نمونده آرسنال اما بازی همیشگی خودش را کرد وقتی که فرصت داشت دنبالش نرفتوقتی هم که فرصت از دست دادبیخودی دنبالش دویید...

   بارها ار خودم میپرسم بعضی وقتها چمون میشه   چرا هیچ وقت نرمال نیستیم یا همیشه تو اوجیم کابوس

جزیره یا اینکه نه فقط یه طمعه ی 3 امتیازی برای  تیمهای دیگه.پس این حد وسطی که منچستر یونایتد

 داره و تنها  دلیل موفقیتشم همینه  کجاست؟!اونا هم خوب بازی میکنن هم خوب جام میگیرن تازه تقریبا 

بعد از رفتن کریس هم فرگوسن خرید آنچنانی نکرده که هیچی حتی

اسکولز رو هم بازی میده..ایا این همون وجه تمایز ونگر و فرگوسن!!!

فرگوسن این پیر مرد جنگجو ,آرام و زیرکانه بزرگترین خصوصیت آرسنال

ازش دزدید حالا دیگه فرگوسنم خریدای سرسام آور نمیکنه...اون موفق

شد ,موفق شد رویا های ونگر  وتفکر شگرف وبی سابقه ی او را در جهان

فوتبال بدزدد و با نظم زبان زد خودش تلفیق کند و نتایجی را کسب کنه که

ونگر چند سالیه در حسرتش...

هر چه هست انگار ونگر این شطرنج باز قهار بزرگترین سلاحش دستی

دستی تقدیم حریف کرده حریفی که هرچند خسته و ناتوان به نظر مییاد

اما تفکر و ذهنی کاملا مدرن دارد...چیزی که مسلم  چند سالیه این

فرگوسن که گوی سبقت کرفته و همین جوری هم داره پیش میره اونم با

پشتیبانی ونگر ,پشتیبانی هرچند نا خواسته ...(از منچستر  متنفرم ولی

حقیقتم باید گفت)

 

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ramin kazemi در 24/12/1390 | 05:12 گفت:

توی 4 سال گذشته منچستر بیشتراز180 میلیون خرج خرید بازیکن کرده درحالی که آرسنال توی همین مدت با 92 میلیون خرج کرده!آرسنال حتی کمتر از تاتنهام خرج کرده البته فقط با 500000 تا اختلاف.منچستر واقعا ضعیف شده از تظر تفکر تاکتیکی به نظر من این سالای اخر فرگوسنه!ببین چه بلایی تو اروپا امسال سرش اومده!!البته امسال مصدوم زیاد داشتن که مجبور شد اسکولز رو از بازنشستگی در بیاره!فرگوسن اخر فینال چمپیونز لیگ سال پیش گفت ما(منچستر)باید خودمون رو به سطح بارسا برسونیم!!واقعا تا حالا چه کار کرد!از چمپیونزلیگ حذف شد بدست بازلی که 7تا از بایرن خورد!تولیگ اروپا هم 3-2 به اتلتیک بیلبائو باخت!!!فرگوسن به آخر خط رسیده یا نه نمیدونم ولی هم خودش هم تیمش بد بازی میکردن بدتر هم شدن.

mostafa در 24/12/1390 | 01:21 گفت:

پپ مربی خوبیه ولی فوتبال بارسلونا از پایه قدرتمنده و مربی نقش بزرگی ایفا نمیکنه توی رئالم که مربی هایی مثل پلگرینی و کاپلو و دلبوسکه نتایج بهتری با داشتن ستاره های انچنانی گرفتن مورینیو هیچوقت نمیتونه بزرگتر از ونگر و فرگوسن باشه . ستاره های رئالو هر مربی میتونه قهرمان کنه همچنین ستاره های پر اوازه و اماده چلسی

hamed در 24/12/1390 | 01:05 گفت:

عشق است آرسنال...

hamed در 24/12/1390 | 01:03 گفت:

من به خاطر سبک بازی آرسنال که توسط ونگر پیاده میشد طرفدار آرسنال شدم پس به نظر من بازی آرسنال از منچستر خیلی قشنگتره...

ولی باید بگم فرگوسن بهتر نتیجه میگیره...

پس از نظر من اگه به ونگر بودجه ی لازم رو بدهند از فرگوسن هم بهتر نتیجه می گیره و نتیجه میگیریم ونگر بهتر از فرگوسن می تونه باشه اگه بودجه ی لازم رو در اختیار داشته باشه...

Vishka در 24/12/1390 | 00:48 گفت:

عجب پست جنجالی داری من سیوش میکنم فردا میخونمش مهناز الان ساعت یک صبح داره میشه.فرگوسن مربی کالا قابل احترامیه و میتونه از چوب خشک هم بازیکن بسازه اما به هر حال اونا نیمکت دارن ما هم ...........
مورینیو رو که اصلا قبولش ندارم .پپ هم بدون ستاره هاش هیچی نیس.اما ونگر بازم تونسته با همین جوونا یه کاری بکنه .

محسن آزاده در 24/12/1390 | 00:46 گفت:

با تشکر از متن قشنگت . . . فقط فکر کنم این که تو تیتر توشتی ".(در مدح الکس فرگوسن)" یه کمی تحریک آمیز باشه!!! شاید همین هم باعث شده باشه تا یه سری دوستان یه گاردی مقابل مطلب بگیرن ؟! ( این فقط یه نظر بود )

علی ارشدی در 24/12/1390 | 00:21 گفت:

مرسی پویان

مهناز خانم من خودم اون مشکلو داشتم واسه همین سریع فهمیدم عیب از کجاست :)

پويان در 24/12/1390 | 00:14 گفت:

ونگر كسى كه فوتبال زيبا رو به همه چيز ترجيح ميده و فقط ميخواد تماشاگرا از ساعتى كه وقت ميذارن لذت ببرن ولى افرادى مثله شما حاضرن يك سال فوتبال كثيف ببينن واسه يك ساعت ديدن مراسم تحويل جام!
من دوست دارم هر دو رو داشته باشيم و حتى گرينه اول برام به تنهايى با ارزش تر از جام گرفتنه

علی ارشدی در 24/12/1390 | 00:12 گفت:

واقعا که!!!!!! جواد جان طرز فکرتو اصلاح کن بابا :)

پويان در 24/12/1390 | 00:05 گفت:

جواد تى تى عزيز واقعا متاسفم بخاطر طرز فكرت و البته به عقايدت احترام ميذارم.بدون كه ونگر با بزرگترين بازيكناى دنياى فوتبال كن يونس هم اشاره كرد كار كرده و قهرمان شده.كار كردن با اين بودجه كم و اين جوونا شهامت و مردونگى و غيرتى ميخواد كه مرد بزرگى مثله ونگر داره و بخاطرش بايد پرستيده بشه ولى افرادى مثل شما كه به خودتون لقب ارسنالى ميدين موياين و از يه تيم فروش مثل مورينيو كه بويى از عشق به تيمش نداره و يه خودخواه محضه دفاع ميكنى و ونگر بزرگ و ميكوبى؟ در عجبم!!!

حمید فرازی در 24/12/1390 | 00:04 گفت:

الان دو تا بحث پیش اومد که باید جدا به هردو پاسخ بدم:
مقایسه ونگر و فرگوسن:
هردو قطعا و بدون هیچ شکی بزرگترین مربیان یک دهه اخیر بودن و اینکه کدوم بهتر بوده از نظر آماری و بدون تعصب شخصی باید گفت فرگی بهتر کار کرده ولی از نظر سبک بازی و روون بازی کردن ونگر خیلی بهتر بوده و نباید فراموش کنیم ونگر الان چندساله که داره با تیمی کم ستاره کار میکنه و خیلی بی انصافیه که بگیم خودش اینو خواسته.پس هرکدوم از یه جهت بر دیگری برتری داشتن و شاید برای قضاوت کلی باید به انتخاب ونگر به عنوان بهترین مربی یک دهه اخیر اشاره کرد.

در مورد مقایسه مورینیو و گواردویلا با فرگی ونگر که جواد گفت با احترام به نظرش نمیدونم با چه استدلالی گفت ونگر دوست نداره با ستاره ها کار کنه.برادر من آنری کمپل کیون آدامز لی دیکسون سیمن برگکمپ پیرس لیونبرگ ویرا رایت و ... از نظر شما اگه ستاره نبودن پس چی بودن؟ وقتی رئال بهش پیشنهاد داد و خودش گفت دوست دارم با ستاره ها کار کنم رو چجور ارزیابی میکنید؟ اگه بخواید بگید که چرا نرفت باید بگم بهتره به نگاه به ویدیوی تجمع اون همه هوادار و در خواستشون برای موندن بندازید.ونگر موند و با مشکلات باشگاه ساخت تا بازم آرسنالو احیا کنه.در مورد فرگی هم خودتون اشاهر کردید این یک دهه افتخارات زیادی کسب کرده ولی نمیشه با مورینیو و گواردیولا مقایسش کرد که بازم متوجه منظورتون نشدم.

مهناز پرتوی در 23/12/1390 | 23:53 گفت:

دوستان من منظورم سال های اخیر ونه تنها این فصل .....بعدشم مورینیو و گواردیولا کجای بحث منه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مهناز پرتوی در 23/12/1390 | 23:43 گفت:

من همین الان پاکش میکنم تا کسی از متن قشنگتون برداشته بدی نداشته باشه آقا دانیال....

دانیال در 23/12/1390 | 23:18 گفت:

بچه ها تو کامن پایین منظورم از (مال) دارایی بود.فکر بد نکنید!!!!!


البته هر کس برداشت خودش رو میکنه!!!!!!

یونس در 23/12/1390 | 23:09 گفت:

آقای دانیال!
. . . . . . . . . . . . . .
متاسفم

یونس در 23/12/1390 | 23:07 گفت:

در ضمن!
فابرگاس، نصری، کلیشی، آدبایور، آنری، دنیس بزرگ، توره، فان پرسی، لمن، مرتساکر، سانیا، پاتریک ویرا و . . .
بسه یا بازم بگم
اینا همشون ستاره هستن. منظرت از ستاره، خریدن اوزیل، خدیرا، دی ماریا، رونالدو، کاکا با قیمتی بیش از نرخ واقعیشون هست.
آیا این شهامت میخواد. البته من میگم بله! فرستادن تیم تو بحران واقعا شهامت می خواد که فقط ار مورچه نیو بر میاد و بس.

یونس در 23/12/1390 | 22:57 گفت:

آقای تی تی . . .
حواست باشه داری به مربی 15 سال اخیر آرسنال توهین میکنی.
این مورینیو که داری سنگش رو به سینه میزنی تو هر تیمی رفته، 2رسته قهرمانی بدست آورده و دقت کردی بعد رفتنش چه بلائی سر تیم اومده.( مثال = پورتو - چلسی - اینتر - و در آینده هم رئال) این آقا با هزینه هائی که رو دست تیم ها میزاره اقتصاد باشگاه رو تا آستانه ورشکستگی برده. مثال = اینتر. هزینه های اینتر اینقدر زیاد بود که مجبور به فروش اتوئو و بقیه ستاره هاش شد.
پپ رو من شخصا دوست دارم و در رتبه اول ونگر. فرگی مربی بزرگی هست و شکی درش نیست. ولی در جایگاه رقیب ماست و من بیشتر از این ازش تعریف نمی کنم.
اخه اگه مورچه نیو اگه حرفی برای گفتن داشت که این همه ال کلاسیکو رو نمی باخت. اون در برابر پپ حرفی برای گفتن نداره. بازم ونگر که تو 2 تا بازی یکیشو برد.

جواد تی تی در 23/12/1390 | 22:23 گفت:

این صحبت های غیر منطقی رو بسیاریتون بارها دارید تکرار می کنید و پافشاری عجیبی هم روش دارید
به عرضتون برسونم گواردیولا و مورینیو یک سروگردن از ونگر و فرگوسن بالاترن چه بخواید بپذیرید چه نخواید ونگر که اصلا شهامت کارکردن با ستاره ها رو نداره و فرگوسن هم به اندازه کافی تیم پرسناره در این یک دهه اخیر داشته البته نتیجه هم گرفته و بزرگ بودنش رو هم می پذیریم اما اصولا در قواره مورینیو و پپ نیست ! این رو دیگه همه میدونن !

علی ارشدی در 23/12/1390 | 22:00 گفت:

حسین جان با اون همه ستاره عمه فرنگیس حامد توپچی هم می تونه نتیجه بگیره

پپ هر وقت با یه تیم دیگه جز بارسا این نتایجو تکرار کرد اون وقت میشه گفت داخل مربی جماعت به حساب میاد

مورینیو هم اصلا مربی محسوب نمی شه بابا یارو مترجم بود الکی الکی مربی شد اِ اِ اِ
اگه مورینیو چیزی بارش بود زرت و زرت جلوی بارسا 6 تایی و 4 تایی نمی شد

جواد تی تی در 23/12/1390 | 21:55 گفت:

داشتن یک تیم پرستاره هم شهامت میخواد که برخی مربی ها (ونگر) ندارن تا در موقع شکست کسی زیر سوال نبرتشون و همه از تیم جوونشون بگن همین ونگر تا حالا چند بار از رئال مادرید پیشنهاد داشته اما هیچ وقت کوچکترین علاقه ای نشون نداده

حسین در 23/12/1390 | 21:28 گفت:

ببخشید پپ توی بارسا موفق هست...بازی میکنه اشتباه تایپی بود.

حسین در 23/12/1390 | 21:27 گفت:

راستی تیم فعلی رئال هم که تحت مربیگری مورینیو هست بدون شک بهترین تیم تاریخ رئال هست.حتی بوتراگئینو اسطوره این باشگاه هم به این موضوع اعتراف کرده.پس نتیجه میگیریم مورینیو هم همچین در تیم های کم ستاره کار نمیکنه.

حسین در 23/12/1390 | 21:26 گفت:

منم قویا اعتقاد دارم مورینیو هیچوقت تیمی رو بدون ستاره قهرمان نکرده.حتی پورتوی 2004 رو.همون پورتو کلی از ستاره های اینده فوتبال اروپا رو وقت پرتغال رو در ترکیب داشت.چلسی و اینتر هم که اظهر من الشمس هست وضعیتشون زمان مورینیو.

البته فرای این بحث بدون ستاره قهرمان کردن من اعقاد دارم همونطور که تیم کم ستاره رو قهرمان کردن هنر میخواد به همون اندازه و شاید هم بیشتر...تیم پرستاره قهرمان کردن هنر و فوت مربیگیری لازم داره.چون تیم پرستاره هم مشکلات خاص خودش رو داره مثل حاشیه های بیشتر انگیزه بیشتر حریفا در مقابل تیم های پر ستاره و...

اینکه میگن مثلا پپ فقط توی بارسا بازی میکنه یا توی لیگ انگلیس نمیتونه موفق باشه صد در صد مردوده...سند مردودیش هم فینال ومبلی در مقابل بهترین و قوی ترین تیم وقت فوتبال انگلیس.

بنابراین پپ و مورینیو(ازش نفرت دارم) و فرگوسن و ونگر 4 تا از بهترین مربی های دنیا هستن و در این شکی نیست.

hesam در 23/12/1390 | 20:51 گفت:

ما تيممون هر سال ستاره ميده ولي منچستر بجز رونالدو هيشكيو نفروخته

جواد تی تی در 23/12/1390 | 20:38 گفت:

پس از یک دهه انکار فرگی و توانایی هاش امسال به قدرت این مربی ( که به شدت ازش متنفرم ) ایمان پیدا کردم چرا که این فصل با توجه به مصدومانی که منچستر داشت که بعضا به 8-9 تا هم میرسید به لحاظ مهره هم سطح آرسنال شده بودن اما بازم نتایج و اختلاف 14 امتیازی خودش گویای اینه که فرگی در رتبه بالاتری نسبت به ونگر قرار میگیره و من مورینیو رو بالاتر از این دو مربی قرار میدم و گواردیولا رو هم بالاتراز همه این سه نفر و معتقدم پپ علاوه بر مربی بزرگ بودن یک فیلسوف بزرگ هم هست این نکته ای هست که فینال لیگ قهرمانان سال گذشته اثباتش کرد که در نیمه دوم اون دیدار احساس میکردم بارسلونا داره با یک تیم متوسط از لالیگا بازی می کنه

پويان در 23/12/1390 | 20:38 گفت:

بايونس موافقم
حفظ اورا ويديچ فرديناند رونى نانى و... و حقوق هفتگى اين بازيكنا قابل مقايسه با ارسنال نيست.اينا ستاره نيستن؟!
ولى ارسنال هر سال بهتريناش و فروخته و ونگر بازم يه استعداد كشف كرده
من معتقدم فقط كشف كردن مهم نيست.مهم شجاعت بازى دادن به جووناس
اگه ويديچ و فرديناند مصدوم نميشدن ايا به مدافعان جوان من يو بازى ميرسيد
افتضاح اين جوونگرايى بقول شما سرتر از ونگر حذف از ليگ قهرمانان با باخت مقابل بازل و حالا هم باخت مقابل اتلتيكو تيم متوسط اسپانيا در اولدترافورد.ضمنا فرگى جوونا و استعداداى گرونى رو ميخره كه زير نظر هر مربى ستاره ميشن

یونس در 23/12/1390 | 20:28 گفت:

راستی یادم رفت بگم،با نظرت کاملا مخالفم!

یونس در 23/12/1390 | 20:25 گفت:

لازمه خدمتتون چندتا نکته رو ارز کنم:
1- آقای فرگوسن اول هر فصل چندتا خرید پر صرو صدا داره(دخه آ، والنسیا و اون خاویر هرناندز و ...) اینا تو همین یکی 2 فصل اخیر اضافه شدن.
2- منچستر تونسته همهی بازیکنای خوبش رو حفظ کنه (مثل رونی) رونی هم هوای رفتن به سرش زده بود یادتونه که؟ حفظ بازیکنای اصلی یعنی حفظ اسکلت و آرایش تیمی که دلیل عمده موفقیتشون هست.
3- پرداخت دستمزدها و سایر سیاست های منچستر زمین تا آسمون با باشگاه ما فرق داره.
4- ما برای امارات هزینه های زیادی رو متحمل شدیم و این جام نگرفتن ها جزئی از اون هزینه هاست.
5- فرگوسن هر وقت تونست با تیمی مثل آرسنال به رده 6 جدول برسه اون وقت میشه با ونگر مقایسش کرد. (البته در بزرگی فرگی شکی نیست، مسئله انتخاب بین بزرگ و بزرگترینه) میانگین سنی ما کجا و میانگین سنی اونا کجا
6- آقای فرگی تازه امسال فهمیده فوتبالی که توش همش خرج کردن های سرسام آوره به مرور زمان باعث ورشکستگی میشه،(برای مثال اینتر، مورینیو همش خرج کرد و قهرمان شد و وقتی رفت، چیزی جز بدبختی نموند. ) بههمین دلیل امسال فیل جونز و یانگ رو بازی میده

علی ارشدی در 23/12/1390 | 20:01 گفت:

مهناز خانم لابد از جای دیگه کپی کردی
منظورم اینه که اول تو نرم افزار ورد نوشتی بعد اینجا کپی کردی؟ البته به مرورگرت هم بستگی داره با موزیلا بیا

پويان در 23/12/1390 | 20:00 گفت:

كاملا مخالفم

مهناز پرتوی در 23/12/1390 | 19:47 گفت:

همین الا نشم سر زبانهاییم فقط جام نداریم اقا حسین...فنتش چرا اینطوری شد!!!!!!!!!!!!!

HOSSEIN در 23/12/1390 | 19:44 گفت:

آره منچستر اسمش تهوع آوره اما خدائیش فرگوسن بعد از ونگر بهترین مربی دنیاست بعدشم مورینیو،این پپ احمق هم هروقت رفت تو یه تیم دیگه با 4تا بازیکن ضعیف تونست جام بگیره اونوقت میشه بهش گفت مربی.ونگر و فرگوسن اصلا بازیکن ندارن بخدا اگه بازیکنای انسیتی تو تیم ما بودن الآن آرسنال سرزبانها بود نه ....