این روزها همه برای آرسنال بازی میکنند!!

نویسنده: شایان

وبلاگ من
نویسنده: شایان
کل بازدید: 435,811 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

این روزها همه برای آرسنال بازی میکنند!!

بعد از تساوی تاتنهام و شکست چلسی و یونایتد اینبار نوبت سیتی بود که در ورزشگاه لایت از گربه های سیاه شکست بخورد....اگر  آرسنال لوکاس پودولسکی را جذب کند میتواند امیدوار باشد که با تزریق نیروی جدید 54 امتاز پیش رو حداقل 48 امتیاز جمع کندحالا آرسنال باید قدر این فرصت هارا بداند و با پیروز مقابل فولام خودش را به چند قدمی سیتی برساند!!شرایط طوری هست که میبینیم که لیگ ادامه دارد... و آرسنال باید تلاش کند کمتر امتیاز از دست بدهد!!!(اگر این تیم قهرمان بشه مزه دیگه ایی داره) یک تو دهنی به بازیکنانی که تیمو ترک کردن!!البته بایدامیدوار باشیم که شانچستری ها به کمک داوری و... دوباره قهرمان نشوند!!
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

HAMED toopchi در 12/10/1390 | 16:56 گفت:

چه ربطي به جورو داشت؟؟؟؟

فرهاد در 12/10/1390 | 16:28 گفت:

اگه امشب فولهام رو ببریم خیلی خوب میشه

شایان در 12/10/1390 | 15:45 گفت:

خوشم میاد کامنت هام همه بروبچ رو جمع میکنه

شایان در 12/10/1390 | 15:44 گفت:

خوشم میاد کامنت هام همه بروبچ رو جمع میکنه

شایان در 12/10/1390 | 15:44 گفت:

خوشم میاد کامنت هام همه بروبچ رو جمع میکنه

حسین عسگریان در 12/10/1390 | 11:02 گفت:

دمتون گرم خوشم میاد که هنوز پرچم بالاسسسسسسسسسسسس

hamed در 12/10/1390 | 10:53 گفت:

به امید قهرمانی آرسنال توی این فصل برای اینکه پوزه ی این یونایتدی ها رو به خاک بمالونیم.............

این یونایتدی ها دیگه واقعا شاخ شدند...................

رضا در 12/10/1390 | 08:56 گفت:

البته کلیچی رفت ناراحت نیستم چون از دست سوتی هاش راحت شدیم و الان سانتوس خیلی بهتر از کلیچی است!!!
ولی حیف که مصدوم شد!

رضا در 12/10/1390 | 08:53 گفت:

اگه قهرمان بشیم دوست دارم صورت نصری و کلیچی را ببینم اون خیلی چهره شون دیدن داره

sam baygan در 12/10/1390 | 01:22 گفت:

دید مثبتت به تیم قابل ستایشه ...

El Pistolero در 12/10/1390 | 00:12 گفت:

با این که از سیتی حالم به هم میخوره ولی مثل اینکه از رو بد شانسی باخته.
همون بهتر تا باشه از این بدشانسی ها برای بقیه.

اميرحسين اباذري در 11/10/1390 | 23:59 گفت:

چرا بايد يه تيمي كه پولداره قهرمان بشه

Saeed Milani در 11/10/1390 | 23:31 گفت:

اگه مثل اکثر سال های اوج ، تو کورس قهرمانی بودیم می شد رو این حرف مانوور داد اما برای اولی ، دومی یا حتی سومی کار خیلی سخته.

آرمان امیراحمدی در 11/10/1390 | 23:30 گفت:

:D

حمید فرازی در 11/10/1390 | 23:20 گفت:

خاک بر سر مانچینی که با این همه ستاره بازم باید اینجوری نتیجه بگیره

mohammad ali در 11/10/1390 | 23:18 گفت:

منم دلم یه چیزایی میخواد... ولی میدونم نمیشیم

علی ارشدی در 11/10/1390 | 23:07 گفت:

دلش که خوشه حبیب جون ولی مگه اشکالی داره؟ منم امیدوارم که قهرمان بشیم حالا تهش اینه که نمی شیم

مجید در 11/10/1390 | 23:07 گفت:

اخ

حبیب در 11/10/1390 | 23:03 گفت:

داداش خیلی خوشی یعنی میگی 90 % امتازا رو جمع کنیم؟ :)