ونگر=دیوار سیمانی!!

نویسنده: شایان

وبلاگ من
نویسنده: شایان
کل بازدید: 440,519 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست. غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست.
به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است. به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است.
فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است. فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است.
اورنشتین: "من فکر می کنم که آرسنال هنوز روی به دست آوردن کایسدو یا کسی با آن سطح تمرکز می کند. فکر نمی کنم آنها در این مقطع زمانی تسلیم شده باشند." اورنشتین: "من فکر می کنم که آرسنال هنوز روی به دست آوردن کایسدو یا کسی با آن سطح تمرکز می کند. فکر نمی کنم آنها در این مقطع زمانی تسلیم شده باشند."
🗓 زمان برگزاری دیدارهای نیمه نهایی کانتیننتال کاپ مشخص شد 

آرسنال نوزدهم بهمن ساعت ۲۲:۴۵ از منچسترسیتی میزبانی خواهد کرد
🗓 زمان برگزاری دیدارهای نیمه نهایی کانتیننتال کاپ مشخص شد آرسنال نوزدهم بهمن ساعت ۲۲:۴۵ از منچسترسیتی میزبانی خواهد کرد
بالوگون در اینستاگرام: "قبل از بازی با تیری صحبت کردم! فقط من احترام خود را نشان می دادم" بالوگون در اینستاگرام: "قبل از بازی با تیری صحبت کردم! فقط من احترام خود را نشان می دادم"
هال، دستیار سرمربیان جو مونتمورو و یوناس ایدوال پس از ۵ سال همراهی با باشگاه آرسنال، امروز از تیم خداحافظی کرد هال، دستیار سرمربیان جو مونتمورو و یوناس ایدوال پس از ۵ سال همراهی با باشگاه آرسنال، امروز از تیم خداحافظی کرد
مارکینیوش وینگر آرسنال در آستانه پیوستن قرضی به نوریچ سیتی تا پایان فصل است.

انتقال مارکینیوش گزینه ای برای خرید ندارد و احتمالا در ۲۴ ساعت آینده تایید می شود.

مارکینیوش وینگر آرسنال در آستانه پیوستن قرضی به نوریچ سیتی تا پایان فصل است. انتقال مارکینیوش گزینه ای برای خرید ندارد و احتمالا در ۲۴ ساعت آینده تایید می شود.
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
تبلیغات توپچی

     

ونگر=دیوار سیمانی!!

 در این چند سال اخیر بازیکنان زیادی نامشان در اطراف باشگاه آرسنال پیچیده اما هیچ گاه به آرسنال نپیوستند!!!آرسنال تیم فقیری نیست!!! سوانسی و بلکبرت و ویگان نیست!

بودجه داریم اما دلسوز واقعی نداریم!!!!!!!!!!!!!! من شخصا مانع بزرگ نپیوستن ستاره ها به آرسنال را آرسن ونگر و چند تن از اعضا باشگاه میدانم!!اما مهمترین شخص ونگر است اگر مربی به مدیریت فشار بیاورد برای خرید های بزرگ مدیریت مجبور است که خرید کند اما این وسط اختیار تام به دست ونگر سپرده شده است و اوست که پیشنهاد هارا تنظیم میکند!!!


نمونه بارز آن: پارسال سر خرید گری کیهیل از بولتون:


پیشنهاد آرسنال3/5 میلیون پاند!!
قیمت درخواستی بولتون بین 12 تا14 میلیون پاند!!
ارزش واقعی کیهیل از نظر من 11 میلیون پاند!!

هیچ تیمی نمیاد مسائل و پیشنهاد هایی که دریافت میکند را رسانه ایی کند اما مسئولان بواتون آمدند با چند سایت و خبرگذاری مصاحبه کردند!!
گفتند:

رقم پیشنهادی  آرسنال یک جوک بود!!و حتی مقداری به رقم درخواستس ما هم نزدیک نبود!!

خب حق با بولتونی هاست!!3/5 میلیون پاند قیمتی بود که ونگر
جورو را از  بیرمنگام آورد نه بازیکن باکیفیتی مثل کیهیل!!


این یک حقیقت تلخ است!!!


شخص ونگر مانع بزرگی برای ورود بازیکنان باکیفیت است!!

آرسنال هر سال با چهارم شدنش حدودا بین 20تا25 میلیون پاند پاداش میگیرد+حق پخش تلوزیونی و... تقریبا سالی 40 میلیون پاند!!!!این رقم کمی نیست+ فروش فابرگاس+کلیشی+نصری!!!مجموعا 100 میلیون پاند!!! بیش از 100میلیون پاند!! اما این رقم کجاست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟// آرتتا؟؟مرتساکر؟؟ نه خداییش کل ورودی های این فصل 25 میلیون هم هزینه نداشت!!!!اما حیف که پول هست اما بازیکن نیست!!!!!!!!

جا تره اما بچه نیست!!!!!!!!!!
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

شایان در 15/10/1390 | 23:52 گفت:

کولاک کردم!!!!!

♥Arsenal♥ در 15/10/1390 | 23:46 گفت:

از بس خرید بزرگ نکردیم بازیکن بزرگ نمیاد اصلا و بازیکنای بزرگمون هم میرن!!:(

mahdi jannati در 15/10/1390 | 23:40 گفت:

همون گری کیهیل با 4 میلیون پوند و دستمزد 100000پوند در هفته داره میره چلسی.

رضا در 15/10/1390 | 22:53 گفت:

به هر حال من نظرم را گفتم !!
و علت اصلی حالت فعلی ارسنال مدیران هستند و یک کمی هم ونگر تقصیر داره!!!

رضا در 15/10/1390 | 22:50 گفت:

In Arsen We Trust

رضا در 15/10/1390 | 22:46 گفت:

ولی با تمام این حرف ها ونگر بهترینه که با یک تیمی که فقط سه و یا شاید هم کمتر ستاره داره اینقدر خوب کار کنه!!!

حمید فرازی در 15/10/1390 | 22:40 گفت:

ونگر خوب یا بد مطمئن باشید تا چندسال دیگه میمونه.خدایی مدیرای تیم هم کم مقصر نبودن.سام وقتی ونگر گفت به هر قیمتی میخواد نصریو نگه داره ولی مسولین گفتن نمیتونن از پیشهاد سیتی بگذرن دیگه چیکار باید میکرد.وقتی چندروز مونده به نقل و انتقالات تازه بهش میگن بودجه واسه خرید فراهم شده میتونست کاری انجام بده؟ مگه چندسال پیش تصمیم نگرفت به رئال بره ولی هوادارا همه ریختن جلو باشگاه.شما بودی میرفتی؟ آره خدایی ونگرم کم اشتباه نداشته و من شخصا با خیلی کاراش مخالفم ولی انصافا کم زحمت نکشیده و خیلی بی انصافیه بخوایم اینقدر همه چیزو به گردن اون بندازیم

رضا در 15/10/1390 | 22:37 گفت:

اق سام ! امیدوارم که اگه تند حرف زدم منو ببخشید!!!

رضا در 15/10/1390 | 22:25 گفت:

و شما گفتید قشنگ بازی نمیکنیم درسته من قبول دارم که نسبت به فصل قبل کمی بدتر بازی میکنیم اما هنوز هم قشنگ بازی میکنیم و شخصا من لذت میبرم !!!!
البته تمام اینها نظر شخصی من بود!!!

رضا در 15/10/1390 | 22:22 گفت:

و من این که گفتم از دسته یک مربی میارن این حرف من به این معنی نیست که اگه ونگر بره چنین چیزی اتفاق میفته بلکه این حرف کن جنبه انتقادی داشت و یک جور تیکه انداختن به مدیران ارسنال بود!!!!

رضا در 15/10/1390 | 22:19 گفت:

به نظر من ونگر بهتربن مربی جهانه اما سیاست هاش یک کم غیر منطقی ست!!!

رضا در 15/10/1390 | 22:14 گفت:

اقا سام!! ونگر در لیگی مربیگیری میکنه که کاملا حرفه ای است و این کار که ونگر بیاد پته مدیران را بریزه رو اب به نظر من این کار غیر حرفه ای که تنها در لیگ ایران اتفاق میفته و باعث میشه تیم به بحران بره نمونش هم همین پرسپولیس به نظر من این حرف شما منطقی نیست

sam baygan در 15/10/1390 | 21:15 گفت:

آقا رضا آرسنال تیم بی هوادار و مثل تیمای ما خلق الساعه نیست که این اتفاقا توش بیفته و کسی دم نزنه.مطمئن باش سریع میکشنش پایین داداش من.
آقا شاهین بازی قشنگ برا سالای قبل بوده داداش.اون زمان حداقل میگفتیم نتیجه نمیگیریم بازی قشنگی میکنیم ولی ونگر اونم از ما گرفته.
درضمن این جواب نیس که چون آرسنال زندگی ونگره هرکاری میخواد انجام بده.این میشه دوستی خاله خرسه...
ونگر اگه مقصر نیست کافی با یه مصاحبه پته مدیرا رو بریزه رو اب،چرا نمیکنه؟مطمئن باش اگه اینکارو بکنه مدیرا هیچ غلطی نمیتونن بکنن چون اونوقت جلوی هوادارا قرار میگیرن.پس ونگر این وسط کم تقصیر نداره و متهم اوله ماجراست

شاهین فدوی در 15/10/1390 | 19:17 گفت:

ونگر بهترین مربی جهانه کدوم مربی میتونه با این بازیکنا تیمشو بالا نگه داره وبازی قشنگ کنه؟؟؟کدوم تیم مث ارسنال بازیکناش مث خانواده میمونه؟؟؟انقدرهمدل هستن که شسنی پای رابین رو بوسیدکاری که من تا حالااز هیچ بازیکنی ندیده بودم
ونگرمگه از جام بدش میاد؟؟؟ونگر دوست نداره قهرمان اروپا بشه؟؟؟؟؟؟ونگر رئال نرفت چون زندگیش ارسناله هیچ تیم دیگه ای هم نمیره مشکل اصلی مالکان پول پرست ارسناله هیچ علاقه ای به باشگاه ندارن به باشگاه فقط به عنوان منبع درامدنگاه میکنن چیزی که ارسنال نیاز داره مالکان ومدیران عاشقه
تنها عاملی که باعث شده بارسا و رئال پیشرفت کنن داشتن مدیر ومالکان عاشقه

رضا در 15/10/1390 | 18:10 گفت:

اقا hamed مدیرا عوض بشن فایده نداره باید مالکان عوض بشن!!!!

hamed در 15/10/1390 | 18:03 گفت:

باید مدیرای باشگاه هر چه زودتر عوض بشند........

رضا در 15/10/1390 | 17:59 گفت:

خوب اگه ونگر بره مالکان احمق ارسنال که هستند میرند از دسته یک انگلیس یک مربی پیدا میکنن تحویل ما میدن تا این مالکان احمق هستند باید ونگر هم باشه مالکان احمق که عوض شدن باز ببینیم چی پیش خواهد امد!!!

علی ارشدی در 15/10/1390 | 16:29 گفت:

من به شخصه اصلا قبول ندارم که ونگر معصومه ولی حرف من اینه ونگر که همون ونگره! مدیرا که عوض شدن سیاست باشگاهم عوض شد اگه قرار به رفتنه این مدیرا هستن که باید برن نه ونگر

sam baygan در 15/10/1390 | 15:54 گفت:

دوستانی که میگن ونگر معصومه و هیچ نقشی نداره،من یه سوال ازشون دارم،چرا ونگر از آرسنال نمیره؟مگه نمیگین ونگر پول داشته باشه بازیکن میگیره؟مگه از رئال پیشنهاد نداشت؟چرا نرفت؟چرا نمیاد بگه این مدیرا هستن که پولی بهش نمیرسونن؟چرا با روی کار اومدن علیشیر مخالفت کرد؟
اگه پاسخی به این سوالات من بدین ممنون میشم.
ونگر تو این قضیه کم مقصر نیست . این خود ونگره که با اوردن نونهال و نوجوانای تیمای دیگه تمام وقت و هزینه باشگاه رو صرف پرورش اونا میکنه و وقتی حسابی تجربه کسب کردن و اسمی دست و پا کردن به قیمتی چن برابر به راحتی به تیمای مثل سیتی و بارسا هدیه میکنه.حالا این وسط اگه همشون ستاره میشدن خوب بود . جالبه از توشون کم نخاله در نیومده که اونام میان تو ترکیب اصلی خود ما!
تابستون درحالیکه همه میگفتن ونگر باید یه مدافع باتجربه رو بگیره رفت با یه میلیون جنکینسون رو اورد که یه بازیم تو لیگ نداشته!
یا پارسال که همه منتظر یه خرید درست و حسابی تو فاز هجومی تو ژانویه بودن رفت میایچی 18 ساله رو پیدا کرد اورد!
پارسالشم رفت شاماخ رو به صورت فری! با کلی ناز کشیدن از بوردو اورد که الان به این روز افتاده(قرار بود شاماخو سال قبلش بگیریم که ونگر بهش گفت بذار این یه سالم از قرار دادت تموم شه تا بدون هیج خرجی راحت بگیریمت !)
امسال رو که دیگه هیچی راجع بهش نمیگم اینقد گند بالا اوردن تو نقل و انتقالا...مربی که بعد 8 تا گل خوردن میره تو روز آخر 4 تا بازیکن میاره نشون میده خودش اشتباهاشو پذیرفته و عملا به این قضیه اعتراف کرده...
گازیدیس میاد میگه ونگر برای خرج کردن مشکلی نداره و وضع مالی باشگاه رو عالی توصیف میکنه.جناب ونگرم میاد به این قضیه صحه میذاره(تو نشستی که امسال با مدیرای تیم داشت) و وضع مالی باشگاه رو تایید میکنه درحالی که تو فقر بازیکن و ستاره یه بازیکن درست و حسابی نمیتونه بیاره و مثل هر سال میره بازیکن منجل از یه گوشه پیدا میکنه و هواداراشو مثلا راضی میکنه.این یعنی ونگر معصومه؟؟؟

علی ارشدی در 15/10/1390 | 14:27 گفت:

کی گفته ونگر اختیار تام داره؟ حرفای این کرونکه و هیلوود رو گوش نکنین

عليرضا عمراني در 15/10/1390 | 14:17 گفت:

منم اصلا قبول ندارم.ونگر به همه هر چقدر حقشه مي پردازه

رضا در 15/10/1390 | 13:44 گفت:

ونگر بیچاره تقصیر نداره!!!!!!
وقتی بهش پول نمیدن چجوری بازیکن بخره !!!!

حمید فرازی در 15/10/1390 | 10:28 گفت:

تیم ما این سالا خیلی سیاست کثیفی رو در پیش گرفته و داره با احساس هوادارا بازی میکنه

ali jamshidi در 15/10/1390 | 10:23 گفت:

داداش اینا دارن به جای باشگاه آرسنال ، بانک آرسنال رو اداره می کنن !!!!

فرهاد در 15/10/1390 | 10:04 گفت:

هر چی میکشیم از دست ونگره این رو وقتی می فهمید که از ارسنال بره

رضا در 15/10/1390 | 09:55 گفت:

باز هم میگم ونگر بی گناه است هر چی میکشیم از دست این مالکان احمق ارسنال!!!!!

رضا در 15/10/1390 | 09:47 گفت:

خدا !!!!!
کهیل کجا مرتساکر کجا!!!!!
رفتنه ۱۰ ملیون بالای ساکر مصرف کرده اونوقت به کهیل ۳ ملیون پیشنهاد میده باور کنید در تابستون چون یک سال از قراداد کهیل باقی مونده بود میتونست با هشت یا چیزی بیشتر اونو بخره واقعا که!!!!!!!!

توپچی جنوب در 15/10/1390 | 01:45 گفت:

هیچ مربی از بازیکن بزرگ تو تیم بدش نمیاد اما اوضاع مدیریتی و شخصی که خرید و فروش میکنه و کسی که بازیکنان رو جذب میکنه در ارسنال اصلا معلوم نیست.لا اقل واسه من یکی معلوم نیست

مثلا ونگر هازارد و گوتزه و پودلسکی رو میخواست ولی فقط به پودولسکی 10 میلیون یورو پیشنهاد داده شدو مثالهای دورتر ژاوی الانسو یا اشنایدر یا......... ولی من نمیدونم واسه نقل و انتقالات کی به کیه و هیچ اطلاعات دقیقی هم از اینکه مسئولش کیه از طرفباشگاه ذکر نمیشه!!!!!!!!!!

اما تو باشگاه های دیگه مربی(((مورینیو,فرگوسن,مانچینی,الگری)))لیست میده مدیر عامل یا همون رئیس باشگاه جذبش میکنه با پول اما در ارسنال...........!!!!!!
به نظر من ونگر مقصر نیست اگر هم باشه خیلی خیلی خیلی کمتر از بقیه مسئولان.

hesam در 15/10/1390 | 01:37 گفت:

ونگر براي چه هدفي بايد اينکارو بکنه؟به نظر من ونگر اعتباره خودشو با پول باشگاه عوض نميکونه.نظر شما هم محترم.

شایان در 15/10/1390 | 00:57 گفت:

آقا حسام عیبی نداره اما انصافا ونگر یک مانع بزرگه بیاید واقع بین باشید

شایان در 15/10/1390 | 00:57 گفت:

آقا حسام عیبی نداره اما انصافا ونگر یک مانع بزرگه بیاید واقع بین باشید

hesam در 15/10/1390 | 00:54 گفت:

سسک تو 10 ديقه 2 تا زده,حالا ارتتا کجا سسک کجا!شرمنده ازاين که بي ربط با پست ميگم,جاي ديگه نبود!

hesam در 15/10/1390 | 00:49 گفت:

قبول ندارم.نيوکاسل 2-0 از يونايتد جولوست!