بازم باختیم!بازهم جمله تکراری ازونگرحمایت میکنیم

نویسنده: شایان

وبلاگ من
نویسنده: شایان
کل بازدید: 435,581 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

بازم باختیم!بازهم جمله تکراری ازونگرحمایت میکنیم

چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟


بابا این سوازیه!!!!!!!!!!!!


به بیرمنگام باختیم بس نبود؟؟؟؟؟؟؟؟با ولورهمتون مساوی کردیم بس نبود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟


8 تا از یونایتد خوردیم بس نبود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟


به سیتی+تاتنهام+بیرمنگام تو فینال باختیم بس نبود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟جمله کلیشه ایی we trust wenger!!!!!!!!!!!!!


من از ونگر حمایت میکنم!!!!!!!!!


حالم دیگه از این جمله به هم میخوره!!!!!!!!!!خواهشن نگید چرا این پست رو گذاشتم!!!!!!!!!
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

حمید فرازی در 26/10/1390 | 12:54 گفت:

نظر همه یه جورایی درسته.ونگر هم زحمات زیادی کشیده و اصلا نمیشه نادیده گرفت و هم لج بازیای زیادی کرده که هنوز نمیدونم مقصر خودشه یا مدیرا.ولی کاش هوادارایی که الان اینقدر منتقد هستن موقع پیروزی هم بیان اینجا و کامنت بذارن

میلاد کشوری در 26/10/1390 | 03:08 گفت:

ناامیدی آخه تا چه حد؟ انشالا سال دیگه اگه هیچکی نره، یه 11 نفر جدید همه ستاره و فوق ستاره از اینور اونور بیاریم، هیچ بازیکنی حتی یه روز هم مصدوم نشه و همه تو همه ی بازیا تو بهترین روزشون باشن و سوتی ندن، داوری هم کاملا به نفع ما باشه و ... و منسیتی،منیونایتد، تاتنهام، چلسی، لیورپول، نیوکاسل، و حتی استون ویلا و اورتون و ... همش مصدوم های بالای 6 ماه بدن و بازیکناشون برن و کسی نخرن و داور علیهشون سوت بزنه و بد شانسی بیارن و بازیکنا کلا بد بازی کنن، شاید تفکرات ونگر جواب بده و سال دیگه جام اتحادیه رو ببریم. شاید!

ali در 26/10/1390 | 01:49 گفت:

Meysam Kor جان کی جوسازی کرد؟!؟کدوم جوسازی؟؟نکنه بچه باعث و بانی این باخت ها بودن؟!واین وضعیت بحرانی ارسنال!؟!؟
این جو رو ونگر درست کرد نه بچه ها.
حال هم این جو بر علیه خودش هست.هیچکی به اندازه اون فوتبال نمی فهمه حتی مورینیو
**************************************************
خوب شد اومدی گفتی.اره هیچ کس به اندازه ونگر فوتبال رو نمی فهمه.
مگه نمی بینی توی چه اوضاع خوبی هستیم.بخاطر همین درایت مربی خوبی مثل ونگر که حتی خدا هم اینقدر شعور فوتبالی نداره که ونگر داره.
اصلا اسم وازه فوتبال رو باید عوض کنن و بذارن ونگربال!!!
نظرت چیه!؟چون اصلا فوتبال مال ونگر.چون هیچ کس نمی فهمه که چی تو سر ونگر!؟!
ونگر پروردگار فوتباله.!!!!مورینیو باید بیاد جواب پس بده پیش ونگر؟؟باید بیاد شاگردی ونگر رو بکونه تا بلکه چیزی از فوتبال فهمید!؟؟!!
درست میگم آقا میثم!؟!


Meysam Kor در 26/10/1390 | 01:41 گفت:

اینقدر علیه ونگر جوسازی نکن اون تونسته با این بازیکنا تیمو تا این رده بالا بکشه مگه چلسی رو نمیبینی با این همه هزینه حال و روز خوشی نداره فقط اینو بگم ارسنال بدون ونگر دیگه ارسنال نیست . هیچکی به اندازه اون فوتبال نمی فهمه حتی مورینیو

شاهین فدوی در 26/10/1390 | 00:59 گفت:

اگه ونگر بد بود اون تیم شکست ناپذیر رو درست نمیکرد تنها مشکل باشگاه فروش بازیکن وخریدبازیکنای بی کیفیت

محسن آزاده در 26/10/1390 | 00:55 گفت:

@ ali: من الان حرف از حمایت از ونگر زدم؟! من الان خلاف اون یعنی کوبوندنش رو نفی کردم ، حرف من اینه که بیایم دیگه در مورد این شخص حرف نزنیم ، چون علاوه بر این که ممکنه اعصاب خودمونم خرد کنیم ، این بحثا فایده ای هم نداره . . .
می دونم الان واسه این نظر منم جواب داری ، جواباتم قابل احترام و خوبند، اما ازت خواهش می کنم که لحظاتی با خودت فکر کن و به جای پیش کشیدن منطقت ، این دفعه احساستو دخیل کن . . . خداییش فضای دوستانه نو سایت قشنگ تره یا این که دائما جواب همدیگرو بدیم ؟!

ali در 26/10/1390 | 00:42 گفت:

محسن آزاده شما چی بهت میرسه؟!شما کی این چند سال دارید از ونگر حمایت می کنید چی بهتون رسیده!؟؟!
این همه اینجا رو به قول دوستمون کردید اکیپ هواداران ونگر ، آخرش چی شد؟!؟!آخر حمایت از ونگر چی شد؟!!
دوست عزیز فضای باشگاه آلوده هست.اونا هستن که دارن به ما توهین میکنن.
بیان به ما فحش بدن بهتر از اینه که دروغ تحویلمون بدن.ما رو بی شعور و خر به حساب میارن.
خوب وقتی آدم چنین چیزی می بینه زورش میاد که یه نفر بلندش از این آقایون پست حمایت کنه.
هیچی بدتر از دروغ نیست؟!؟!
هیچی بدتر از این نیست که ما رو اصلا به حساب نیارن.
شما این هم حمایت کردید ، مگه چی شد ، مگه اوضاع بهتر شد؟!؟!
حالا بذار یه چند روزی هم هوادار اینا رو بکوبن.

محسن آزاده در 26/10/1390 | 00:22 گفت:

اصلا ونگر بد . . . بی شعور . . . حمال . . . اصلا سه نقطه
حالا شما ها میاین اینجا شروع می کنین به انتقاد از ونگر اونم خارج از اخلاقیات و با الفاظ زشت، چیزی تو تیم عوض میشه، مالکای باشگاه به نظرات شما جامه ی عمل می پوشونن و ونگر رو برکنار می کنن ؟!
آیا این نظرات شما و بحث های دنباله دار شماها نتیجه ای جز آلوده شدن فضای سایت و ایجاد یه محیط نا آروم در سایت داره ؟!
ما هواداریم ، نه سهامدارای باشگاه که بخوایم سر این موضوعا با هم بحث کنیم و سعی به هر قیمتی همدیگرو متقاعد کنیم . . .

ali در 25/10/1390 | 23:27 گفت:

asoجان اگه میشه عکس آواتارت رو عوض کن.دیگه حالم از این پیرمرد بهم میخوره.
شما که ضدش هستید بیاید و اواتارتون رو عوض کنید.
این پیرمرد خیلی وقت که دیگه نه تنها کارد رو به استخون رسونده ، بلکه الان نزدیک به چندسالی هست که دیگه کارد رو از استخون هم گذروند.
دیگه بالاتر از سیاهی رنگی نیست.

ali در 25/10/1390 | 23:21 گفت:

نه خوش اومد.هنوز کسانی هستن که بیدار باشن.
لعنت به این ونگر که مارو به اینجا کشونده

محمد رستگار در 25/10/1390 | 22:32 گفت:

اسم اين كانون رو عوض كنين بذارين "كمپين حمايت از ونگر"
اينم نتيجه ونگر دوستي شما!!

aso در 25/10/1390 | 22:05 گفت:

... تو دهن ونگر حرومزاده!!!
میگن پیری زوال عقل میاره،واسه همینه،پیرمرد خرفت دست بردارم نیست،آقا ما سیاست کثیفتو قبول نداریم.
پس لطفا یا سیاست احمقانتو عوض کن یا فاک شو برو.حرومزاده ونگر

امیررضا در 25/10/1390 | 22:00 گفت:

من خودمون میکشتم شبکه ی 3 بازی های ارسنال پخش کنه..الان پخش کنه زنگ میزنم پخش نکنه!!!!فقط رابین و هانری خوبن بقیه....

hesam در 25/10/1390 | 21:58 گفت:

شانس نداريم که!اين مرتساکر اينجوري بود تو المان؟؟الان بايد ژورو رو بزاره جاش اون پسره ياريس هم بزاره راست

رضاشاماخ چوک بندر در 25/10/1390 | 21:53 گفت:

ماجام نمیخوایم مافقط تساوی مقابل سوانسی میخوایم

سروش در 25/10/1390 | 21:53 گفت:

من حرفم رو تو دو پست قبلی نوشتم...

Saeed Milani در 25/10/1390 | 21:45 گفت:

به هرحال به وضوح معلومه هر کسی یک تاریخ مصرفی داره ، حتی فرگوسن که گفته بعد از من نوبت مورینیو هست که بیاد توی منچستر ، کاش همه جرات فرگوسن رو داشتن...