جورو و انتقام از یونایتد!!!جیب مارو نزن برد پیشکش!

نویسنده: شایان

وبلاگ من
نویسنده: شایان
کل بازدید: 436,024 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

جورو و انتقام از یونایتد!!!جیب مارو نزن برد پیشکش!

جورو تو فکر انتقام از یونایتد!!!!!!این رو خوندم خندم گرفت!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! حالا باید به جورو گفت: تو جیب مارو نزن!!! انتقام از یونابتد پیشکش!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


تو الکی اخراج نشو نمیخواد به فکر انتقام باشی
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

احسان در 1/11/1390 | 15:23 گفت:

به جورو امیدوار باشید به عقیده ی خیلیا بهترین بازیکنمون تو بازی سوانسی بود

محمد اصغری در 29/10/1390 | 00:09 گفت:

زدی تو خال دادا.......

محتشم تمیزی در 28/10/1390 | 20:55 گفت:

این قدیمیا خوب گفتن ..........
امیدوار بود آدمی به خیر کسان .............. مرا به خیر تو امید نیست شر مرسان

حمید فرازی در 28/10/1390 | 20:06 گفت:

کی گفته ژورو 20 سالشه؟ اصلا مگه نباید یه پیشرفت کم کرده باشه.مدفعین هم سن ژورو کم نداریم که عالی هستن: هولمز فیل جونز واران(مگه تونی آدامز چند سالش بود که تو ترکیب آرسنال فیکس بازی میکرد؟)

sam baygan در 28/10/1390 | 18:47 گفت:

در بیابان لنگه کفشم نعمتی ست...

♥Arsenal♥ در 28/10/1390 | 18:29 گفت:

بابا همینم نداریم اگه اخراج بشه!!!!
جورو فقط 20سال سن داره 4سال از من بزرگتره!!!معلومه اینقدر باید بد باشه و وقت میبره تا خوب بشه!!!!
بعدم شما چندتا دفاع 20ساله میشناسین که اینقدر خوب باشه یا اینقدر بدباشه؟

hamed در 28/10/1390 | 17:16 گفت:

حداقل جورو دیگه باید از آرسنال اخراج بشه.......

علی ارشدی در 28/10/1390 | 17:14 گفت:

چه کار دارین به طفل معصوم اصلا خدا وکیلی دیدن قیافه جورو برای من عین ادخال سرور و وقت خوش کردنه البته بعد از بازی نظرم کلا 360 درجه!!!!!(با یادی از ژنرال قلعه نویی) عوض میشه

حمیدرضا در 28/10/1390 | 17:13 گفت:

بچه ها درست یکم شاس میزنه ولی خداییش خیلی از مرتساکر بهتره

محسن آزاده در 28/10/1390 | 16:43 گفت:

جای رضا شاماخ خالی بیاد یکم از این بنده خدا دفاع کنه :) ، دیوار کوتاه تر از جورو پیدا نکردین ؟!؟!

HAMED toopchi در 28/10/1390 | 16:38 گفت:

الهي قانغاريا بگيره، مردك ملعون. نطق هم ميكنه. عجب رويي داره

aso در 28/10/1390 | 16:09 گفت:

خدا کنه دقیقه نود کارت قرمز مستقیم بگیره، سه بازی از دستش راحت میشیم