زمان پخش برنامه های شبکه 3!!! بخونید تعجب کنید!!

نویسنده: شایان

وبلاگ من
نویسنده: شایان
کل بازدید: 436,114 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

زمان پخش برنامه های شبکه 3!!! بخونید تعجب کنید!!

واقعا نمیدونم چرا نباید بازی آرسنال-منچستریونایتد پخش بشه!!!!!!!---------------------------------------------------------------

 

-مسابقات فوتبال لیگ ایتالیا – اینتر و لاتزیو   
زمان پخش : یکشنبه 2/11/90-ساعت 23:15
-مسابقات فوتبال لیگ اسپانیا  –بارسلونا و رئال مادرید     
زمان پخش : پنجشنبه 6/11/90-ساعت 00:30 بامداد
-مسابقات فوتبال لیگ انگلیس  – آرسنال و منچستر یونایتد  (ضبطی   )  
زمان پخش : دوشنبه 3/11/90-ساعت 1:00 بامداد
-مسابقات فوتبال لیگ انگلیس  –منچستر یونایتد وبلکبرن (ضبطی   )  
زمان پخش : چهارشنبه 5/11/90-ساعت 00:00 بامداد


 


تمام مطلبی که بالا مشاهده میکنید زمان پخش برنامه ها از شبکه 3 سیما است که واقعا چیز های عجیبی در اون درج شده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

برای این که باور کنید میتونید به سایت:

WWW.TV3.IR

رجوع کنید
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

hamed در 2/11/1390 | 21:43 گفت:

faghat arsenal

مجید در 2/11/1390 | 19:27 گفت:

اخ

سید سجاد حسینی در 2/11/1390 | 17:59 گفت:

تف به این ذکایی بی ناموس

رضا در 2/11/1390 | 17:47 گفت:

هاف تایم
بدون گل

رضا در 2/11/1390 | 17:38 گفت:

دقیقه ۳۸
السیتی ۰ مرغ ها۰

HAMED toopchi در 2/11/1390 | 17:02 گفت:

آقاي برادر تي تي، ميشه خط دفاعي، ( البته نقطه چين بهتر تا خط) تيم رو واسه امروز تو ذهنتون مرور كنيد. بعدش اگه خندهت نگرفت يه نگاهي به خط هافبكمون هم بكن!

جواد تی تی در 2/11/1390 | 16:57 گفت:

وات ؟
اتفاقا امروز روز برد ارسناله اخه شش تاییا شدن تیم ؟
پیش بینی از نوع تی تی :
آرسنال 3 یونایتد 0

♥Arsenal♥ در 2/11/1390 | 16:56 گفت:

خنده داره محرم در ایران رو واسه ایرانیا میخوان پخشش کنن!!!:)

امام حسین علیه السلام شفاشون بده!!البته شفای ما هم بده!!شفای همه حاجت مندان رو بده!!!آمین

HAMED toopchi در 2/11/1390 | 16:51 گفت:

بهتر بابا، نگاه كنيم حرص بخوريم! بعدش ميايم تو سايت ميبينيم گند زديم. اينجوري كمتر ميسوزيم. سوزشش لحظه ايه!

جواد تی تی در 2/11/1390 | 16:34 گفت:

تو دو سه پست قبل گفتم این خط سوم میخواد گلدن گلوب بگیره به خاطر همین پخشش حیاتیه

محسن شعبانی در 2/11/1390 | 16:32 گفت:

بازی منچستر با نیوکاسل رو زنده پخش می کنن ولی .........

aso در 2/11/1390 | 16:25 گفت:

کجاش عجیبه!
تلویزیون خودشونه، هر چی دوست داشته باشن پخش میکنن، آخر سرم خودشون میشینن نگا میکنن، ملتم به چیزشون نیست!

شایان در 2/11/1390 | 16:25 گفت:

فقط سریال!!!!!!!!!!!!!!

شایان در 2/11/1390 | 16:25 گفت:

فقط سریال!!!!!!!!!!!!!!

saeed در 2/11/1390 | 16:23 گفت:

از اول فصل تا حالا 1 بازی آرسنال تو لیگ نشون داده