امیدوارم اسکلت اصلی حفظ بشه!!

نویسنده: شایان

وبلاگ من
نویسنده: شایان
کل بازدید: 440,923 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.

📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.
📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.

📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.
سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد. سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد.
 آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد. آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد.
آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است. آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است.
بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد. بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد.
به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند. به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند.
غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست. غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست.
به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است. به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است.
فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است. فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است.
تبلیغات توپچی

     

امیدوارم اسکلت اصلی حفظ بشه!!

دیدید با وجود ونپرسی و والکات و دیگر بازیکنان توانستیم بازی 2-0 باخته را 3-2 ببریم و یک داینامیک مچ رقم بزنیم!! من راضی ام!!!!!


اگر آرسنال هرسال تو پریمر لیگ چهارم هم بشه!!

بین اف ای کاپ و کارلینگ کاپ یکی شم ببره!!

تو جام باشگاه ها تا جمع 8 تیم هم بره!!

میترکونه!!!!!!!!

بله ما برای این ابزاری لازم نداریم!!!!!! فقط اگر رابین رو حفظ کنیم!!
و دیگر بازیکنان!!!

ایرادی نداره بذارید بازهم ونگر بچه داری کنه تو تیم!!!

باور کنید نتیجه میگیریم!!!

برای دیدن مطلب کامل تر این لینک را مطالعه کنید:
http://arsenal.ir/Blog/post.aspx?PostID=1979&BlogId=17
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

حمید فرازی در 10/11/1390 | 10:36 گفت:

چالش اصلی هر تیمی در درجه اول حفظ اسکلت اصلی تیمش هستد که البته در چند سال اخیر با ظهور تیمای متمول مثل سیتی و چلسی تیمای دیگه دارن به سختی با مشکل مبارزه میکنن

ali jamshidi در 10/11/1390 | 10:07 گفت:

اره واقعاً. به خدا اگه نخریم به شرط اینکه نفروشیم مشکلی پیش نمیاد.

محتشم تمیزی در 10/11/1390 | 09:25 گفت:

شرمنده میدونم پستم ربطی به این مطلب نداره ولی میخواستم بگم دم بچه های هایبوری گرم دیشب ترکوندن با اطلاع رسانی و گزارش به موقع

♥Arsenal♥ در 10/11/1390 | 06:15 گفت:

آفرین قبولت دارم

شایان در 10/11/1390 | 02:07 گفت:

امسال دست بردار نیستم تا به گوش ونگر برسونم که فصل بعد اگه خرید نداریم لطفا فروش هم نداشته باشیم