آرسن ونگر!!مردی برای همیشه!!...مدیران منفور!!

نویسنده: شایان

وبلاگ من
نویسنده: شایان
کل بازدید: 435,345 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

آرسن ونگر!!مردی برای همیشه!!...مدیران منفور!!

مرد دوست داشتنی آرسن ونگر!!!

آیا فرگوسن و مورینیو و گواردیولا و... میتونن با یک تیم که هرسال یک جوان 18 ساله در آن رونمائی میشن نتیجه بگیرن؟؟؟؟
 
بله حقیقت تلخه!!!

سبک بازی زیبا!! روان... آمار میگه فصل قبل که بارسا چمپیونزلیگ رو برد بالا تنها شکستش جلو ارسنال بوده!!!

لطفا چشمامون رو نبندیم!!! فابرگاس کی بود!!!؟؟؟؟
ونگر بزرگش کرد!!!
درسته آدم خونش بعضی وقت ها به جوش میاد اما نتایج بد دلیلی بر بد بودن ونگر نیست!!!

حقیقتا وقتی ایوان گازیدیس میگه چرا هواداران از این که ما سالی یک ستاره بسازیم ناراحت میشوند اعصابم خورد میشه!!!

آره تیم باید به ونگر فضا بده تا کنار 3 ستاره و 4 بازیکن متوسط سالی 1 ستاره بسازه!! آرسنال الان 1 ستاره داره!! رابین ونپرسی و 2.3 بازیکن متوسط و الباقی ضعیف!!!

بنابر این آقای گازدیس ما از ستاره ساختن بدمان نمیاد!!!

این وسط آرسن ونگر را قرار دادند مدیران آرسنال و مالکین و مالک روسی آن که الان اسمش در خاطرم نیست!!همون مدیر که چند سال به جرم پول شوئی تو زندان بوده!!!!!!مدیر آرسنال رو میگم!!

خلاصه ونگر شخصیت بزرگی دارد که ما الان آن را درک نمیکنیم!!
خوده آقا ونگر هم تقصیر کاره اما 1% و الباقی به مدیران بستگی دارد که یک مربی معصوم دارند که هرسال به بودجه ناچیز تیم را به جام باشگاه ها میبره و حتی تا مرز قهرمانی تو لیگ هم میره!!!

بنابر این من به عنوان یک آرسنالی رسما از ونگر حمایت میکنم و اعلام میکنم که همه نتایج مربوط به مدیرا ن آرسنال است!!!!

شب خوش
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محمد اصغری در 19/11/1390 | 23:44 گفت:

واقعا به این هوادارا باید افتخار کرد.
تو این چند هفته وقتی نظرات رو خوندم و با نظرات امشب مقایسه کردم دیدم اکثر بچه ها نظرشون ربطی به نتیجه های هفتگی ارسنال نداره.
معلومه بچه های ما دیدشون فراتر ازیک هواداره.
من خودم به شخصه تا اخرین لحظه حامیه ونگرم.

توپچی جنوب در 19/11/1390 | 23:06 گفت:

درود بر حمید قبول دارم حرفات رو ونگر تا اخر عمر مربی گریش درارسنال خواهد ماند

masoud mahmudpur در 19/11/1390 | 21:59 گفت:

اقا میلاد سعی کن یه بار نظر مثبت هم بدی!

♥Arsenal♥ در 19/11/1390 | 20:30 گفت:

ونگر عالیه...


دلم میخواد آرسن بمونه و قهرمانی بیاره یا اصلا نیاره فقط بمونه و قیافه بعضیا رو ببینم اینجا... *خنده زیاد*

amir mohebbi در 19/11/1390 | 19:58 گفت:

این سعید که میگه مربی که 8 تا از منچستر خورده
فرگوسن هم 6 تا از سیتی خورد و از لیگ قهرمانان هم خذف شد
ولی هواداراشون این رفتاری که ما با ونگر کردیم رو نکردند.


ونگر یک مربی مار بلد تمام عیاره

امیدوارم هیچ وقت از آرسنال نره

علی ارشدی در 19/11/1390 | 15:46 گفت:

آفرین حمید حرفای دل منو زدی

حمید فرازی در 19/11/1390 | 15:37 گفت:

در مو.رد استعدادیابی هم نمیدونم رو چه حسابی میگی ما خوب کار نکردیم.الان استیو راولی بهترین استعدادیاب جهانه که همه تیما دنبالشن و ما یه آکادمی فوق العده رو داریم.از طرفیم بهضیا میگن اگه میدرا مقصرن چرا ونگر تیمو ول نمیکنه بره؟ مثلا در همین سیستم ایران شما از همه چیز راضی هستید؟ من که از بعضی چیزا ناراضیم ولی اینجا بعضیا میرن و بعضیا میمونن.حالا منم ناراضیم ولی واقعا نمیخوام برم چون میدونم که هیچ وقت شرایط ثابت نمیمونه و میهش تغییرش داد فقط کتفیه که صبر و ایمان داشته باشی

حمید فرازی در 19/11/1390 | 15:33 گفت:

در مورد این حرفم که میگن چهارمی چیز خاصی نیست یه مثال قبلا زدم و بازم تکرارش میکنم.اگه شما تو ایران 1 گیگ فایلو دانلود کنید همه تحسینتون میبکنن و به نظرشون یه کار عجیب میاد ولی اگه بری تو ژاپن و بگی من 4 گیگ فایل دانلود کردم اصلا از نظرشون عجیب نیست و یه چیز عادیه چون امکاناتشون با ما فرق داره.حالا دقیقا تیم ما هم همین شرایطو داره.اگه ما به هوادرای تیمی مثل بارسا بگیم چندفصل چهارم و سوم شدیم شاید مسخره هم بکنن چون از شرایط آرسنال زیاد خبر ندارن ولی ما که خبر داریم نبادی اینو بگیم.میلاد جان ما بالای ساندرلند هستیم ولی یه امسالو زیر تاتنهام قرار گرفتیم که اگه بخوای مقایسه انجام میدم که تاتنهام حتی فصل پیشم بازیکناش بهتر از ما بودن تازه مصدومیت زیادی هم نداشتن ولی ما همیشه بالاشون بودیم و لیگ جزیره هم مثل بقیه لیگا نیست و همه تیما خوبن

hesam در 19/11/1390 | 15:30 گفت:

ايووووووول!!!!!!!!

حمید فرازی در 19/11/1390 | 15:28 گفت:

قطعا در فوتبال هرکسی اشتباهاتی داشته و منم منکر این نمیشم که ونگر اشتباه نکرده.ولی من دلیل ناکامی تیمو فقط ونگر نمیدونم حتی میگم ونگر خوب کار کرده.قبلا در مورد این بحث کردیم ولی حاضرم هزاربار دیگه بحثو انجام بدم.نمیدونم چرا بعضیا نمیخوان قبول کنن ما مشکل مالی داریم.بله ما در رده چهارم ثروتمندترین باشگاه های جهان هستیم ولی اینو فکر نمیکنیم که شاید یکی از بدهکارترین تیمای جهانم هستیم.آرسنال این سالا هدف اصلیش درآمد زایی بوده تا هرچه زودتر بدهی هاشو پرداخت کنه.حالا ما میگیم چرا خرید گرون قیمت نمیکنیم.بله ولی اینم فکر کنید که حرف میلیون ها دلار پوله و یه اشتباه کوچیک برای تیمی مثل آرسنال که هم بدهی داره و هم درآمد زایی داخلی جبران ناپذیر تموم میشه.الان چلسیو ببینید واقعا رو تورس یه ضرر بزرگ کردن و از این اشتباهاتم کم انجام ندادن.چندوقت پیش تو خبرگزاری این تیم مدیرایش اعلام کرده بودن باشگاهشون به شدت ضرر کرده و مشکل مالی داره که شاید بودجه کم امسالشون این حرفو تایید کنه ولی تیمی مثل سیتی که میلیاردها دلار پول نفت پشتشه وقتی میاد آدبایورو با یه مبلغ کلان میحره و براش مفید نیست ضرر آنچنانی نمیکنه

محمدرضاجاشي در 19/11/1390 | 15:22 گفت:

کاشکی بعضیا انصاف هم داشتن

میلاد کشوری در 19/11/1390 | 10:56 گفت:

نکنه انتظادر داشتین پایین ساندرلند و استون ویلا باشیم! لابد بازیکنامون اینقدر درب و داغونن و تماشاچی واسه تشویق تیم نمیاد می بایست الان دوازدهم می بودیم که حالا به خاطر ونگر شیشمیم.
حتی ونگر بهترین مربی تمام اعصار باشه و از ابتدای تاریخ فوتبال روی دستش مربی نیومده باشه و تا انتها هم نیاد، باز هم دورانش تو آرسنال سر رسیده. دیگه برای آرسنال جواب نمیده، کسی بهش اعتماد نداره، حتی خودش؛ نمی تونه به عنوان مدعی مطرح بشه و ...
فرض کنین رابین به جای 22 تا 14 15 گل زده بود، در حد گلزن دوم سوم لیگ. می دونین چند رتبه پایین تر بودیم ؟؟؟
من نمی دونم چی توی ونگر دیدین آخه!

میلاد کشوری در 19/11/1390 | 10:47 گفت:

دورویی مقابل هوادارا و تقصیرات در مورد یه سری نقل و انتقالات و استعداد یابی نه چندان قوی و .... به کنار. بابا ونگر حتی توی مربی گری هم اونقدرا فوق العاده نیست که شما در موردش اظهار نظر می کنین. تیم فرگوسن رو با تیم مانچینی مقایسه کن؛ با اینکه مانچینی مربی بزرگیه، اما فرگوسن با بازیکنایی که در حد بازیکنای سیتی نیستن و تازه نصفشون هم مصدومن داره شونه به شونه ی سیتی جلو میاد. این رتبه ی ششم هم که داریم مدیون هوش و استعداد رابینیم نه استراتژی های فوق العاده ونگر.
نکنه انتظار داشتین پایین سانر

ali jamshidi در 19/11/1390 | 09:35 گفت:

کاملاً موافقم.
البته ونگر یه ایرادی داره و اون اینه که با هوادارا رو راست نیست.

mohsen در 19/11/1390 | 05:06 گفت:

اوي اوي اوي اين مربي تحت حمايت منه تحت نظر منه حالا بهتون كفته باشم

علی ارشدی در 19/11/1390 | 02:30 گفت:

رضا خودتی؟؟؟؟؟؟؟؟

arash در 19/11/1390 | 02:11 گفت:

تا حدودی درست میگی ولی تقصیر ونگر از 1% بیشتره
یادم نمیره ترس دوست بارساییم از آرسنال خیلی بیشتر از من بود به بارسا
میگفت این فصل تنها تیمی که ممکنه جلوی بارسا رو بگیره همین آرسناله اگه آرسنالو بزنه قهرمانه!

توپچی جنوب در 19/11/1390 | 02:09 گفت:

واقعا حقیقت محض همینه ,کاملا حرف دل من رو زدی اقا رضا دمت گرم منم تا اخر پای تیمم و ارسن ونگر این بزرگ مرد وایمیستم به هر قیمتی شب خوش

saeed در 19/11/1390 | 02:03 گفت:

6 سال بی جامی 8تا گل از منچستر خوردن و....... اون وقت میگی ونگر فقط 1% مقصره و 99% مدیرای آرسنال مقصرند
آقا رضا به نظر شما چیزی از فوتبال ومخصوصا باشگاه آرسنال درک نکردی.شب خوش

mohsen abbasi در 19/11/1390 | 01:48 گفت:

ونگر عالیه