پودولسکی با آرسنال به توافق رسید!!

نویسنده: شایان

وبلاگ من
نویسنده: شایان
کل بازدید: 435,808 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

پودولسکی با آرسنال به توافق رسید!!

نشریه بیلد نوشت: لوکاس پودولسکی با آرسنال به توافق رسید و در پایان فصل به آرسنال خواهد پیوست!!این مهاجم آلمانی تنها یک فصل دیگر با کلن قرارداد دارد و کلن ای ها دوست ندارند بازیکنشان را به طور بازیکن آزاد از دست بدهند!!
هرچند از نظر من کمین ونگر روی همین نکته است که بتواند وی را به طور بازیکن آزاد به آرسنال بیاورد اما از طرفی خوده ونگر علاقه زیادی به این بازیکن دارد تا جایگزینی برای آرشاوین کم کار بدهد!!!

تیم شالکه آلمان هم بسیار علاقه مند به جذب وی است!! و پیشنهاد 6 میلیون یورو ای به باشگاه صادر کرده است!! اما گویا پیشنهاد آرسنال مناسب تر است!!

از نظر من وی میتواند جایگزین خوبی برای آرشاوین باشد و ونگر هم در همین فکر است!!!!

امیدوارم فصل آینده این ستاره را در ترکیب آرسنال ببینیم!! و قدرت شوت زنی آن مهم است!!!!
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

milad foadiyan در 10/12/1390 | 19:48 گفت:

Be salamat:-)man ke midunam to dobare barmigardi

kimia ketabchi در 10/12/1390 | 19:32 گفت:

omadam bazi chizaro az blogam pak konam ke az ounjaii ke man tarafdare teamaye almaniyam akhbare movasagheshouno daram va delam naymad ke in khabaro dar in post ke marbout be haman nazaram
in ham az akharin comente man

milad foadiyan در 10/12/1390 | 19:27 گفت:

Shayan(sina khorram)to ke khodahafezie dramatici kardi chera bargashti!!!?

kimia ketabchi در 10/12/1390 | 19:01 گفت:

سولباکن مربی کلن اعلام داشت جدایی پودولسکی در حال شکل گرفتن است ومن نمیتوانم ان را انکار کنم.

نقل از شبکه rtl المان سرمربی کلن اضافه نمود ان طور که به نظر میاید پولدی فقط تا اخر فصل با ما خواهدبود وسپس ما را در تابستان ترک خواهد کرد او با ارسنالیها تقریبا به توافق رسیده است ما نهایت تلاش خود را کردیم تا او را راضی کنیم تا در کلن بماند ولی ظاهرا او این را نپذیرفته است.

به هرحال این تصمیمی است که او گرفته وما نیز به ان احترام می گذاریم.من میدانم او بازیکن حرفهای است واین موضوع تمرکز او را برای بازیهای باقی مانده تا اخر فصل را بهم نمی زند.

به گزارش این شبکه پرمرته ساکر دوست صمیمی پودولسکی وبازیکن ارسنال بیشترین سهم را در این ماجرا داشته است وحتی گفته می شود ونگر برای جذب پودولسکی ار مرته ساکر هم کمک خواسته بود.

پويان در 10/12/1390 | 17:20 گفت:

ايشالا كه شايعه نباشه.اميدوارم تيم سال بعد مقتدر باشه و با ثبات

HAMED toopchi در 10/12/1390 | 15:13 گفت:

به توافق رسید!!
--------------------------------
امیدوارم فصل آینده این ستاره را در ترکیب آرسنال ببینیم!!
-------------------------------------------------------------------
اين دوتا حرف خودت رو جمع بزن ببين، نتيجه رو بگو ما هم بفهميم كه به توافق رسيد، يا نرسيد، يا ميخواد برسه و يا نميخواد كه ميخواد برسه!!!

محسن شعبانی در 10/12/1390 | 15:01 گفت:

ایول

علی ارشدی در 10/12/1390 | 14:45 گفت:

چند تا نکته هست: منم حرف سعید رو تایید می کنم سعید یادشه خودش یه زمانی خیلی خبر تکراری میذاشت مگه نه سعید؟ :-)

نکته بعدی اینه که سپهر قبل از سایت این خبرو گذاشته ولی تو مثل اینکه بعد از سایت گذاشتی
نتیجه اینکه پاکش کنی بهتره

Saeed Milani در 10/12/1390 | 14:40 گفت:

میل خودت آقا رضا ، به هر حال این فضا در اختیار شما قرار گرفته که ازش به بهترین نحو استفاده کنید ، من فقط پیشنهاد دادم و خواهش کردم ، چون برای وجهه سایت مناسب نیست. نهایتا تصمیم گیرنده خود شما هستی. موفق باشی.

شایان در 10/12/1390 | 14:39 گفت:

من هم اصلا از حرف کسی ناراحت نمیشم نمونش حرف آقا شروین که اصلا بهش فوهش یا بد دهنی ای ندادم ونکردم!!

فقط نکته عذاب دهنده اینه که همه میان میگن پاک کن!!!
تیتر هارو خوب بزنیم این مشکل ها پیش نمیاد

شایان در 10/12/1390 | 14:35 گفت:

من خیلی کم پیش میاد پست های دیگران رو بخونم آقا سعید هم نوشته پودولسکی!!! اگه مینوشت که پودولسکی با آرسنال به توافق رسید یا.... من این پست رو نمیدادم!!!!

حمید فرازی در 10/12/1390 | 14:30 گفت:

رضا سعید حرف بدی نزده که بخوای ناراحت نشی.اگه چند تا پست پایین ترو نگاه کنی سپهر این خبرو گذاشته و یادم نمیاد سعید تو این چندت پست اخیرت نظری داده باشه و گفت پاکش کن که حرفشم درسته.اینو به همه تذکر میده

شایان در 10/12/1390 | 14:22 گفت:

آقای میلانی شما به دنبال چی هستید؟؟؟؟؟؟؟؟

کی من گفتم که دنبال آمار بازدید هستم؟؟؟؟

اصلا این پست رو کی داده بود؟؟؟؟

خبر سایت رو ندیده بودم اینو گذاشتم!!!!

تقریبا تو همه پست هام میبینم شما میای این حرفو میزنی!!!!

شایان در 10/12/1390 | 14:21 گفت:

آقای میلانی شما به دنبال چی هستید؟؟؟؟؟؟؟؟

کی من گفتم که دنبال آمار بازدید هستم؟؟؟؟

اصلا این پست رو کی داده بود؟؟؟؟

خبر سایت رو ندیده بودم اینو گذاشتم!!!!

تقریبا تو همه پست هام میبینم شما میای این حرفو میزنی!!!!

Saeed Milani در 10/12/1390 | 13:53 گفت:

تذکر برای هزارمین بار اخبار تکراری نذارید ، لطفا پست رو خودت پاک کن . اصلا شما نهایت آمار بازدید ، این راضیت می کنه؟!

حمید فرازی در 10/12/1390 | 13:45 گفت:

البته تا قرارداد نبسته نمیشه گفت و قطعا ابا این مصدومیت اگه در یورو خوب کار نکنه آرسنال از خریدش منصرف میشه.
ولی اگه با همون روند قبلی باشه از این جهت به دردمون میخوره که هم یه بازیکن چند پسته هست و هم قدرت شوت زنی خیلی خوبی داره(چیزی که در تیم ما خیلی کم دیده میشه)

Vishka در 10/12/1390 | 13:43 گفت:

راستی مصدومم که هست. واقعیت داره؟ولی خب بازم از خیلی های دیگه که الان تو تیمن سرتره و یه اسم بزرگ و باتجربه برای تیم ما.

Vishka در 10/12/1390 | 13:34 گفت:

آره راست میگی من در کل موافقم که بیاد آمارخوبی داره و خب انگیزه تیمم بالا میبره.ولی ببخشید نگرفتم چرا میگی به آرسنال سبک بازیش میخوره؟تو با بازیکن بومی موافق نیستی؟؟_اگه سوالم بچه گانس ببخش چون من فقط بازی های لیگ انگلسیو میبینم و فقط بازی هاشو تو تیم ملی دیدم.مرسی از رهنماییت رضا

شایان در 10/12/1390 | 13:28 گفت:

نکته مهم درباره پودولسکی اوج پختگی و تجربه ای که داره هست و آمار گلزنی ای که در این فصل داشته!!
و از همه مهم تر که آرسنال با کمتر از 10 میلیون یورو این ستاره رو مال خود میکنه!!!

شایان در 10/12/1390 | 13:26 گفت:

ویشکا جان اتفاقا کاملا مخالفم با حرفت چون سبک بازی پودولسکی فقط به در آرسنال و مخصوصا لیگ برتر است و تنها بعد از 3...4 بازی تو بازی های پیش فصل تو ترکیب جا خواهد افتاد

Vishka در 10/12/1390 | 13:24 گفت:

خوبه خوشحال شدم اما فکر نکنم به شرایط لیگ انگلیس و آرسنال راحت عادت کنه تا بیاد جا بیوفته تو تیم خیلی زمان میبره من بیشتر با بازیکن بومی موافقم.