روزی روزگاری بدون ونگر؟؟؟ پل لمبرت؟ برندان راجرز؟

نویسنده: شایان

وبلاگ من
نویسنده: شایان
کل بازدید: 402,515 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

روزی روزگاری بدون ونگر؟؟؟ پل لمبرت؟ برندان راجرز؟

این یه حقیقته!!
روزی فراخواهد رسید که ما دیگر ونگر را با اون مانتو بلندش (حتی تو آفتاب تابستون هم میپوشدش) نخواهیم دید!!

بله!! حتما نقطه پایان ونگر در آرسنال مهر اخراج نیست!! شاید با 2 قهرمانی از آرسنال خداحافظی کنه و شاید روزی روزگاری خدا دیگه نخواست که با دانش ترین مربی دنیا امروز را به فردا برساند!!بله شایدم مرگ نقطه پایان وی در آرسنال باشد!با تمام این حرف گزینه های خاص که ممکن است روزی جایگزین ونگر شوند را بررسی میکنم که البته این گزینه ها از دید خودم است!

اولین گزینه: پل لمبرت


بله پل لمبرت اسکاتلندی که واقعا نتایج درخشانی در دو سال اخیر با نوریچ گرفته است!! نتایجی که واقعا نشان دهنده برش و صاحب سبکی یک مربی است!! کسی که توانسته در آنفیلد لیورپول را ببرد! و البت و صد البت این یک نتیجه در دریای بی کران بود!!
از نظر من این مربی جوان میتواند یکی از گزینه های هدایت آرسنال باشد! شخصی که تمش هم اکنون در میانه های جدول است و نتایج خوبی کسب کرده است! با بازیکنان جوانی که در ترکیب دارد ....وی سال قبل توانست تیمش را به عنوان دومین تیم راهی لیگ برتر کند......بله خلاصه امر من یکی از
گزینه های سودمند  برای فردای آرسنال را لمبرت میدانم!


دومین گزینه:برندان راجرز


یکی دیگر از بهترین گزینه ها برای هدایت فردای آرسنال کسی نیست جز برندان راجرز! شخصی که سال های نه چندان دور در آکادمی چلسی مشغول به کار بود و یک جورایی مربی آکادمی چلسی بود و از این نظر فاکتور مثبتی را داراست برای تیمی مثل آرسنال که به دنبال کشف استعداد هاست!! و این را هم راجرز در سوانسی سیتی نشان داده است!!!

هنگامی که 2 فصل پیش اسکات سینکلایر را از ویگان با رقمی ناچیز به خدمت گرفت همه انگشت بی سلیقه گی روی وی گذاشتند!!!
اما اسکات سینکلایر توانست در فصل گذشته بیش از 20 گل برای سوانسی به ثمر برساند که  اصلی ترین عامل صعود این تیم به لیگ برتر بود!

بله این مربی ایرلندی استعداد های فراوانی دارد که این در حالی است که کمتر از40 سن دارد! و این فصل هم نتایج بسیار خوبی با سوانسی گرفته است!! رکورد 14 بازی در خانه و فقط2 شکست یک رکورد خیره کننده برای آنهاست!!
این 14 بازی و 2 شکست شاید همگان تصور کنند که 12 تاش مساوی بوده!! اما نه  برد آرسنال و سیتی و تساوی مقابل تاتنهام و چلسی هم شامل این نتایج است!!
لازم به ذکر است سایت اسکای اسپورتس بعد از اخراج ویاس بواس یک نظر سنجی قرار داد که یکی از گزینه ها برای فردای چلسی راجرز بود!!


با همه این صحبت ها امیدوارم ونگر سایه اش بالای سر تیم باشد حالا حالا ها... اما این دو گزینه بسیار مناسب برای فردای آرسنال هستند
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

JUGGLER 98 در 22/12/1390 | 12:18 گفت:

اخر خود ونگر هم از دست سیاست باشگاه خسته میشه میذاره میره

ولی شوخی کردم ونگر که بچه نیست(نصری)دل هوادارا رو نمیشکنه رئیسه

hamed در 22/12/1390 | 11:30 گفت:

فقط ونگر...

تا وقتی که هست نباید به فکر مربی دیگه ای بود...

حمید فرازی در 22/12/1390 | 11:07 گفت:

خیلی هم خوب.موفق باشن

javad sbo در 22/12/1390 | 11:01 گفت:

لوییس فنخااااااااااااااااااااااااااااال یا دیوید مویسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسس

JUGGLER 98 در 22/12/1390 | 08:57 گفت:

ونگر هیچ جا دیگه نمیره این سبک مربی گری به درد باشگاه های دیگه و طرفدار های بقیه تیمها نمیخوره

mohsen در 22/12/1390 | 08:37 گفت:

فقط مارسلو بیلسا!!

مهران کاظمی در 22/12/1390 | 08:29 گفت:

جمله هات یه جوریه که انگار خواننده ها با خوندن هر جمله شوک زده میشن!!!!!!!!!! (((:

اولین گزینه: پل لمبرت


بله پل لمبرت اسکاتلندی که واقعا نتایج درخشانی در دو سال اخیر با نوریچ گرفته است!!

اما نه برد آرسنال و سیتی و تساوی مقابل تاتنهام و چلسی هم شامل این نتایج است!!

این یه حقیقته!!
روزی فراخواهد رسید که ما دیگر ونگر را با اون مانتو بلندش (حتی تو آفتاب تابستون هم میپوشدش) نخواهیم دید!!

بله!! حتما نقطه پایان ونگر در آرسنال مهر اخراج نیست!! شاید با 2 قهرمانی از آرسنال خداحافظی کنه و شاید روزی روزگاری خدا دیگه نخواست که با دانش ترین مربی دنیا امروز را به فردا برساند!!بله شایدم مرگ نقطه پایان وی در آرسنال باشد!

شوخی کردم جدی نگیری ((((((:

پويان در 22/12/1390 | 03:18 گفت:

اولا كه دردوبلاى ونگر بخوره تو سر من
دوما با اينكه از بارسا متنفرم از گوارديولا خوشم مياد.

ramin kazemi در 22/12/1390 | 03:11 گفت:

بهترین گزینه برای فردای آرسنال اینکه همه سرشون تو کار خودشون باشه تو کاری که نه تخصص دارن نه کسی ازشون سوال میکنه دخالت نکنن نظر کارشناسیشون رو برای خودشون نگه دارن.این دوتا آدم موفق هم در اینده یکیشون میره رئال اون یکی میره بارسا جون عمه شون.

علی ارشدی در 22/12/1390 | 01:35 گفت:

رضا برو تو پستم! جوابتو دادم