آرسنال و دیدگاهی مثبت برای بالانس مثبت!!

نویسنده: شایان

وبلاگ من
نویسنده: شایان
کل بازدید: 435,857 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

آرسنال و دیدگاهی مثبت برای بالانس مثبت!!

بعد از خروج نصری و فابرگاس و خروج های سال های گذشته هم اکنون به نظر میرسد مدیران آرسنال اهداف خاص و تقریبا مثبتی را دنبال میکنند!!



هرچند قضاوت آن از الان زود است اما آرسنال نشان میدهد که با ورودی های  جدید امثال:پودولسکی و.. قصد تحول در باشگاه رادارد!

اما به نظر میرسد امسال جز حفظ ونپرسی چیزه دیگه ای برای خروج نداریم!!

اما به هر اگر من هم اکنون مدیر عامل آرسنال بودم چند تغییر سودمند انجام میدادم اول آن که پودولسکی رو قطعی میکردم در فاز دوم با افزایش دستمزد رابین وی را برای 2  فصل دیگر در تیم نگه میداشتم(یک قرار داد 3یا4) ساله امضا میکردم و در فاز سوم آرشاوین را به تیم دیگر واگذار میکردم!! و در فاز آخر برنامه های تیمی در  پنجره نقل و انتقالات پرسه میزدم و به دنبال یک مدافع آخر یا یک هافبک دفاعی تمام عیار میگشتم!!

تمام این انتقالات 40 تا 45 میلیون دلار برای آرسنال هزینه میبرد اما از فروش آرشاوین و مبلغی که از سوی اتحادیه لیگ برتر دریافت میکرد رقمی معادل 70 میلیون دلار میباشد!! که در این حالت یک بالانس بسیار مثبت در تیم به وقوع پیوسته!!

امیدوارم شرایط به خوبی پیش بره

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شما



نظرات پیشین

علی ارشدی در 26/12/1390 | 22:34 گفت:

vishka@ :))))

Vishka در 26/12/1390 | 20:38 گفت:

پودولسکی که خودش گفت این خبر کذب محضه که بیاد آرسنال البته من از فقط شنیدم اینو . علی ارشدی شانس آوردی رضا شاماخ این پستو ندیده نظرتو بخونه مگه نه...

(Hooman sam (Dark metal در 26/12/1390 | 20:00 گفت:

98 JUGGLER این یه جورایی یه علامت اختصاریه...
اون موقع ها که فیس بوک شده بود شام و نهارم این رو همیشه بعد از کامنت هام مینوشتم...
اگه زشته دیگه ننویسم؟؟

حمید فرازی در 26/12/1390 | 16:36 گفت:

البته از یه طرفم باید توجه کنیم که بعد از اتمام فصل بلافاصله یورو و المپیک رو داریم و عملا تیما فقط یک ماه برای خرید فرصت دارن و معتقذم یکی از دلایل اصلی مذاکره زودهنگام با پودولسکی همینه و امیدوارم اینبار در بازار موفق عمل کنیم.

سید امین هاشمی در 26/12/1390 | 16:17 گفت:

اگه کرونکه بذاره پول خرج کنن

علی ارشدی در 26/12/1390 | 16:16 گفت:

خوبه میگم مدیر عاملت کنن =))

جدا از شوخی منم معتقدم باید رابینو حفظ کنیم شاماخ پارک اسکیلاچی ژورو و ... رو بفروشیم به جاشون دو تا بازیکن خوب بگیریم یه بازی ساز و یه مدافع که بتونه هافبک دفاعی هم بازی کنه

JUGGLER 98 در 26/12/1390 | 16:05 گفت:

مرسی رضا خوب بود
هومن سام عزیز این like like که مینویسی یعنی چی؟

محسن در 26/12/1390 | 15:11 گفت:

ایشاالله امسال تو نقل و انتقالات موفق عمل می کنیم

hamed در 26/12/1390 | 15:00 گفت:

امیدوارم همینجوری که میگی باشه...

واقعا همه ی جوانب رو در نظر گرفتی...

توپچی جنوب در 26/12/1390 | 14:28 گفت:

مرسی شایان جان دستت درد نکنه درسته اگر باشگاه این اهداف رو دنبال کنه بدون شک ما بیشتر از فوتبال لذت میبریم

(Hooman sam (Dark metal در 26/12/1390 | 14:27 گفت:

خدا کنه این فصل نقل و انتقالات رو دست خالی تموم نکنیم...
درست میگی رفیق...
like like