سرنوشت آرسنال در دستان خود آرسنال است..اگر...!!

نویسنده: شایان

وبلاگ من
نویسنده: شایان
کل بازدید: 435,971 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

سرنوشت آرسنال در دستان خود آرسنال است..اگر...!!

هم اکنون با توجه به جدول لیگ برتر انگلیس و اختلاف 6 امتیازی آرسنال و چلسی و 1 امتیازی آرسنال و تاتنهام میتوان گفت...


قبل از وارد شدن به هفته سی ام لیگ برتر انگلیس جدول بالا را مشاهده میکنیم جایی که اختلاف آرسنال با تاتنهام 1 امتیاز و +1 تفاضل بهتر و با چلسی 6 امتیاز و +4 تفاضل بهتر را نشان میدهد!


 


بله الان میدونم این حرف من شاید کیلیشه ای و احمقانه باشه اما واقعیت داره و اونم اینه که سرنوشت تمیمون (آرسنال) فقط در دست خودش است! البته این حرف فقط در مورد سوم ماندن صدق میکند نه دومی و در خوشبینانه تریت حالت اول شدن!! بله 6 امتیاز اختلاف با تیم پنجم خیلی نکته مثبتی است!! اما نکته منفی اینه که امروز چلسی و تاتنهام با هم بازی دارند و اگر چلسی پیروز شود بازی 3 هفته آینده آرسنال-چلسی حکم فینال را خواهد داشت!! زیرا آرسنال یک بازی هم با من سیتی خواهد داشت!


 


با تمام این صحبت ها اگر در بازی امروز نتیجه تساوی رقن بخورد و آرسنال هم بتواند با تفاضل گل خوب از سد ویلا عبور کند شاید دیگه به هفته های آتی فکر نکنیم!!


 


اما مهم ترین نکته که میشه گفت اینه که الان سرنوشت مون دست خودمونه!! و اگر همه بازی هارو ببریم سومی را کسب کردیم!! درست مثل من یونایتد که تمام  9 بازی پیش رو را پیروز شود قهرمان خواهد شد و سرنوشتش دست خودش است

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

مهناز پرتوی در 5/1/1391 | 20:14 گفت:

فکر کنم آرسنال هیچ وقت منتظر امداد غیبی نبوده منظورم اینکه خیلی وقت که میدونه سرنوشتش دست خودشه....

شایان در 5/1/1391 | 19:16 گفت:

بله تاتنهام و چلسی 0-0

El Pistolero در 5/1/1391 | 18:14 گفت:

بزرگترین حریفمون خودمونیم!!!!!!!!!!

مجتبی هانری در 5/1/1391 | 17:22 گفت:

امروز چلسی ببره بهتره !!!!

♥Arsenal♥ در 5/1/1391 | 17:09 گفت:

بازی خوبی خواهیم داشت ولیــــــی نباید به بازی بقیه تگاه کنیم باید خودمون سرنوشت خودمون رو رقم بزنیم......

دانیال در 5/1/1391 | 16:55 گفت:

اگه آرسنال با همین سبک و هجومی بازی کنه چلسی که هیچ السیتی رو هم میبره ولی اگه افت کنه باید واسش دعا کنیم.

ولی من فکر میکنم امسال با چند امتیاز کم تر از سیتی سوم میشیم و تمام.

(Hooman sam (Dark metal در 5/1/1391 | 16:53 گفت:

خدا کنه که ببریم..., ومصدوم هم ندیم...
جالب گفتی...مرسی...
like like