4دیدار حساس این هفته لیگ برتر و چمپیونشیپ

نویسنده: شایان

وبلاگ من
نویسنده: شایان
کل بازدید: 402,735 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

4دیدار حساس این هفته لیگ برتر و چمپیونشیپ

نگاهی میندازیم به 4بازی حساس و سرنوشت ساز این هفته لیگ برتر و یک دسته پایین تر از آن چمپیونشیپ!!از هفته چهلم سری بازی های ان پاور چمپیونشیپ 2 بازی حساس برگذار خواهد شد که هر کدام تاثیر زیادی در راهیابی تیم ها به طور مستقیم یا غیر مستقیم(پلی آف) به لیگ برتر دارد!


وستهام-ریدینگ


حمله شاگردان سم الاردایس به قلعه بیسکویت ساز ها!! یکی از حساس ترین بازی های این چند هفته است زیرا هم اکنون ریدینگ با 73 امتیاز دوم(سهمیه صعود مستقیم) و وستهام با 72 امتیاز(سهمیه بازی در پلی آف) را دارند و برد وستهام میتواند مهر صعودی باشد بر صعود شاگردان آلاردایس به کاپیتانی کوین نولان! هرچند همچنان 6 هفته از این بازی ها باقی مانده است.


بلکپول-ساوتهمتون


نبرد سخت برای شاگردان یان هالووی در ورزشگاه بلومفیلد رود! ساوتهمتون تیم سال های قبل چمبرلین و تئو والکات هم اکنون با 78 امتیاز صدرنشین لیگ چمپیونشیپ است و کاندیدای اصلی صعود به لیگ برتر است آنها ریکی لمبرت را دارند که هم اکنون بیش از 25 گل در رقابت های مختلف که 24 گل آن در چمپیونشیپ بوده برای آنها زده است!! و برد ساوتهمتون در این بازی میتواند صعود این تیم قدیمی فوتبال انگلیس رو قطعی کنه از طرفی بلکپول با 60 امتیاز در رده هفتم قرار دارد و بیرمنگام و میدلزبورو و برایتون را با 62 امتیاز میبیند..آنها برای کسب سهمیه صعود به پلی به حتی 1 امتیاز این بازی هم احتیاج دارند!!!


لیگ برتر فوتبال انگلیس:


کوئینز پارک رنجر-آرسنال


حفظ جایگاه یا ادامه نتایج خوب کوئینز پارک رنجرز در خانه؟؟ بله شاگردان هیوز توانستند دو هفته پیش در خانه بازی ای را که تا دقیقه 80 با حساب2-0 از لیورپول عقب بودند را 3-2 ببرند! آنها ترکیب قوی ای دارند هرچند به نظر میرسد که خرید میلیونی نیم فصلشان جبرئیل سیسه را در اختیار ندارند!! زیرا وی در بازی قبل از بازی اخراج شد!! آرسنال با پیروزی در این بازی میتواند فرار بزرگی داشته باشد و در مقابل کوئینز پارک به تک امتیاز این بازی هم راضی است تا از لبه تیغ جدا شود و سقوط نکند!! 


ولورهمتون-بولتون


آخرین فرصت... بله آخرین فرصت برای شاگردان تری کانر!! عجله مسئولان ولوز کار دست آنها داد و اخراج مک کارتی به ضرر آنها تمام شد زیرا بعد از اخراج وی کانر 4 بازی و 3 شکست بد داشته!! این بازی 6 امتیازی است و برنده 6 امتیاز خواهد گرفت!! به طوری که هم 3 امتیاز به حساب خود واریز میکند و هم 3 امتیاز یا با تیم دیگر نزدیک میشود یا 3 امتیاز از او فاصله میگیرد!! هم اکنون ولوز با 22 امتیاز در رده بیستم و بولتون با 26 امتیاز در رده هفدهم قرار دارد!! برد ولوز رقابت های ته جدول را داغ و داغ تر میکند زیرا در آن صورت 3 تیم 25 امتیازی و 2 تیم بالای این 3 تیم تنها با 2 امتیاز اختلاف وجود خواهند داشت!! واقعا امیدوارم ولوز پیروز شود تا 7 هفته پایانی در اوج حساسیت برای این 5 تیم:بلکبرن..بولتون..کوئینزپارک..ویگان..ولورهمتون برگذار شود


 


تهیه و تنظیم:رضا شرافتیان

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

شایان در 12/1/1391 | 01:18 گفت:

آقا احسان بازی های باقی مانده آرسنال: به ترتیب: ماه مارچ: کوئینز پارک ماه آپریل: منچستر سیتی..ولورهمتون..ویگان...استوک ماه می:نوریچ.. وستبروم

اگه بحث بازی با 5 تیم ته باشه..ولورهمتون و ویگان هستند.. ولوز واسمون زیاد دردسر ساز نبوده اما تو این چند سال ویگان گربه سیاهمون بوده!!

احسان در 12/1/1391 | 00:02 گفت:

من دوست دارم ساوت همتون و وستهم بیان بالا

بازی خودمونم ایشالا با تک گل رابین میبریم

حال که جدال ته جدولی ها رو گفتی میگی ما با کدومشون بازی داریم؟؟ چون احتمالا بازی ها سخت تره با این تیمها

شایان در 11/1/1391 | 22:50 گفت:

واقعا

شایان در 11/1/1391 | 22:49 گفت:

واثعا بازی های پلی آف بسیار با هیجانه!! شاید بازی هاشو لایوو گزارش کردم براتون!! البته اگه یه پاش بلکپول باشه!!

شایان در 11/1/1391 | 22:47 گفت:

آره آقا فرهاد یک بازی در خونه خودی و یکی در خانه حریف!! پیش بینی میکنم که ساوتهمتون و وستهام مستقیما اصعود کنند و ریدینگ با بیرمنگام و میدلزبورو با بلکپول بازی پلی آف برگذار کنند و بعد از این هم تیم سوم سخته پیش بینیش اما به نظر من با تفکرات الن هافتون بیرمنگام میاد بالا!! البته بازهم میگم من عاشق نارنگی ها(بلکپول) هستم!! کاش اونا بیان بالا

فرهاد در 11/1/1391 | 20:21 گفت:

آقای شرافتیان حالا بازی تیمای سوم و چهارم و پنجم و ششم رفت و برگشت هست؟ ومبلی رو میدونم که تک بازیه.

سید امین هاشمی در 11/1/1391 | 19:46 گفت:

مرسی رضا جان

(Hooman sam (Dark metal در 11/1/1391 | 18:54 گفت:

مرسی....
بازیمون فوق سخته اما من به تیممون امیدوارم...
دعا کنید ببریم و مصدوم ندیم...
LIKE LIKE

شایان در 11/1/1391 | 17:01 گفت:

من دوست دارم نارنگی ها(بلکپول) از طریق پلی آف بیاد بالا

شایان در 11/1/1391 | 17:00 گفت:

دو تیم اول و دوم مستقیما صعود میکنند به لیگ برتر و 4 تیم سوم و چهارم با هم و پنجم و ششم هم با هم بازی میکنند.. برنده دو دیدار دو تیم سوم و چهارم و پنجم و ششم در ومبلی دیدار فینال را برگذار خواهند کرد..آقا فرهاد

فرهاد در 11/1/1391 | 16:26 گفت:

چمپیونشیپ چند تا میرن پلی آف؟ از رده ی دوم تا چندم؟

علی ارشدی در 11/1/1391 | 16:14 گفت:

تهیه و تنظیم:رضا شرافتیان

خیلی باحال بود مرسی :)

alireza 9 در 11/1/1391 | 16:00 گفت:

خوب بود

amir reza در 11/1/1391 | 15:57 گفت:

مرسی....بازی ما مساوی میشه