4دیدار حساس این هفته لیگ برتر و چمپیونشیپ

نویسنده: شایان

وبلاگ من
نویسنده: شایان
کل بازدید: 441,270 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.

📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.
📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.

📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.
سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد. سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد.
 آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد. آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد.
آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است. آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است.
بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد. بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد.
به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند. به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند.
غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست. غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست.
به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است. به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است.
فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است. فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است.
تبلیغات توپچی

     

4دیدار حساس این هفته لیگ برتر و چمپیونشیپ

نگاهی میندازیم به 4بازی حساس و سرنوشت ساز این هفته لیگ برتر و یک دسته پایین تر از آن چمپیونشیپ!!از هفته چهلم سری بازی های ان پاور چمپیونشیپ 2 بازی حساس برگذار خواهد شد که هر کدام تاثیر زیادی در راهیابی تیم ها به طور مستقیم یا غیر مستقیم(پلی آف) به لیگ برتر دارد!


وستهام-ریدینگ


حمله شاگردان سم الاردایس به قلعه بیسکویت ساز ها!! یکی از حساس ترین بازی های این چند هفته است زیرا هم اکنون ریدینگ با 73 امتیاز دوم(سهمیه صعود مستقیم) و وستهام با 72 امتیاز(سهمیه بازی در پلی آف) را دارند و برد وستهام میتواند مهر صعودی باشد بر صعود شاگردان آلاردایس به کاپیتانی کوین نولان! هرچند همچنان 6 هفته از این بازی ها باقی مانده است.


بلکپول-ساوتهمتون


نبرد سخت برای شاگردان یان هالووی در ورزشگاه بلومفیلد رود! ساوتهمتون تیم سال های قبل چمبرلین و تئو والکات هم اکنون با 78 امتیاز صدرنشین لیگ چمپیونشیپ است و کاندیدای اصلی صعود به لیگ برتر است آنها ریکی لمبرت را دارند که هم اکنون بیش از 25 گل در رقابت های مختلف که 24 گل آن در چمپیونشیپ بوده برای آنها زده است!! و برد ساوتهمتون در این بازی میتواند صعود این تیم قدیمی فوتبال انگلیس رو قطعی کنه از طرفی بلکپول با 60 امتیاز در رده هفتم قرار دارد و بیرمنگام و میدلزبورو و برایتون را با 62 امتیاز میبیند..آنها برای کسب سهمیه صعود به پلی به حتی 1 امتیاز این بازی هم احتیاج دارند!!!


لیگ برتر فوتبال انگلیس:


کوئینز پارک رنجر-آرسنال


حفظ جایگاه یا ادامه نتایج خوب کوئینز پارک رنجرز در خانه؟؟ بله شاگردان هیوز توانستند دو هفته پیش در خانه بازی ای را که تا دقیقه 80 با حساب2-0 از لیورپول عقب بودند را 3-2 ببرند! آنها ترکیب قوی ای دارند هرچند به نظر میرسد که خرید میلیونی نیم فصلشان جبرئیل سیسه را در اختیار ندارند!! زیرا وی در بازی قبل از بازی اخراج شد!! آرسنال با پیروزی در این بازی میتواند فرار بزرگی داشته باشد و در مقابل کوئینز پارک به تک امتیاز این بازی هم راضی است تا از لبه تیغ جدا شود و سقوط نکند!! 


ولورهمتون-بولتون


آخرین فرصت... بله آخرین فرصت برای شاگردان تری کانر!! عجله مسئولان ولوز کار دست آنها داد و اخراج مک کارتی به ضرر آنها تمام شد زیرا بعد از اخراج وی کانر 4 بازی و 3 شکست بد داشته!! این بازی 6 امتیازی است و برنده 6 امتیاز خواهد گرفت!! به طوری که هم 3 امتیاز به حساب خود واریز میکند و هم 3 امتیاز یا با تیم دیگر نزدیک میشود یا 3 امتیاز از او فاصله میگیرد!! هم اکنون ولوز با 22 امتیاز در رده بیستم و بولتون با 26 امتیاز در رده هفدهم قرار دارد!! برد ولوز رقابت های ته جدول را داغ و داغ تر میکند زیرا در آن صورت 3 تیم 25 امتیازی و 2 تیم بالای این 3 تیم تنها با 2 امتیاز اختلاف وجود خواهند داشت!! واقعا امیدوارم ولوز پیروز شود تا 7 هفته پایانی در اوج حساسیت برای این 5 تیم:بلکبرن..بولتون..کوئینزپارک..ویگان..ولورهمتون برگذار شود


 


تهیه و تنظیم:رضا شرافتیان

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

شایان در 12/1/1391 | 01:18 گفت:

آقا احسان بازی های باقی مانده آرسنال: به ترتیب: ماه مارچ: کوئینز پارک ماه آپریل: منچستر سیتی..ولورهمتون..ویگان...استوک ماه می:نوریچ.. وستبروم

اگه بحث بازی با 5 تیم ته باشه..ولورهمتون و ویگان هستند.. ولوز واسمون زیاد دردسر ساز نبوده اما تو این چند سال ویگان گربه سیاهمون بوده!!

احسان در 12/1/1391 | 00:02 گفت:

من دوست دارم ساوت همتون و وستهم بیان بالا

بازی خودمونم ایشالا با تک گل رابین میبریم

حال که جدال ته جدولی ها رو گفتی میگی ما با کدومشون بازی داریم؟؟ چون احتمالا بازی ها سخت تره با این تیمها

شایان در 11/1/1391 | 22:50 گفت:

واقعا

شایان در 11/1/1391 | 22:49 گفت:

واثعا بازی های پلی آف بسیار با هیجانه!! شاید بازی هاشو لایوو گزارش کردم براتون!! البته اگه یه پاش بلکپول باشه!!

شایان در 11/1/1391 | 22:47 گفت:

آره آقا فرهاد یک بازی در خونه خودی و یکی در خانه حریف!! پیش بینی میکنم که ساوتهمتون و وستهام مستقیما اصعود کنند و ریدینگ با بیرمنگام و میدلزبورو با بلکپول بازی پلی آف برگذار کنند و بعد از این هم تیم سوم سخته پیش بینیش اما به نظر من با تفکرات الن هافتون بیرمنگام میاد بالا!! البته بازهم میگم من عاشق نارنگی ها(بلکپول) هستم!! کاش اونا بیان بالا

فرهاد در 11/1/1391 | 20:21 گفت:

آقای شرافتیان حالا بازی تیمای سوم و چهارم و پنجم و ششم رفت و برگشت هست؟ ومبلی رو میدونم که تک بازیه.

سید امین هاشمی در 11/1/1391 | 19:46 گفت:

مرسی رضا جان

(Hooman sam (Dark metal در 11/1/1391 | 18:54 گفت:

مرسی....
بازیمون فوق سخته اما من به تیممون امیدوارم...
دعا کنید ببریم و مصدوم ندیم...
LIKE LIKE

شایان در 11/1/1391 | 17:01 گفت:

من دوست دارم نارنگی ها(بلکپول) از طریق پلی آف بیاد بالا

شایان در 11/1/1391 | 17:00 گفت:

دو تیم اول و دوم مستقیما صعود میکنند به لیگ برتر و 4 تیم سوم و چهارم با هم و پنجم و ششم هم با هم بازی میکنند.. برنده دو دیدار دو تیم سوم و چهارم و پنجم و ششم در ومبلی دیدار فینال را برگذار خواهند کرد..آقا فرهاد

فرهاد در 11/1/1391 | 16:26 گفت:

چمپیونشیپ چند تا میرن پلی آف؟ از رده ی دوم تا چندم؟

علی ارشدی در 11/1/1391 | 16:14 گفت:

تهیه و تنظیم:رضا شرافتیان

خیلی باحال بود مرسی :)

alireza 9 در 11/1/1391 | 16:00 گفت:

خوب بود

amir reza در 11/1/1391 | 15:57 گفت:

مرسی....بازی ما مساوی میشه