چرا اینجاییم؟؟

نویسنده: شایان

وبلاگ من
نویسنده: شایان
کل بازدید: 435,810 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

چرا اینجاییم؟؟

خیلی رک یگم... لازم نیست تو سروکله هم بزنیم... ما همه(آرسنالی ها) همه از یک خانواده هستیم!! لزومی نداره به جوون هم بیوفتیم... دنیا 2 روزه! امروز و فردا...


دیدید چه راحت رضا چاماخ ...محمدرضا نزدیک بود از جمع مون جدا بشه... برای همیشه؟؟


بیایید با هم مهربون تر.. یا لااقل تو سر هم نزنیم!! با هم خوب برخورد کنیم


لزومی نداره کسی بره.. خوب البته اگه اینجا واسش تکراریه میتونه یم هفته نیاد یک مقدار آروم شد برگرده!! خوده من یکیش یه مدت از نظرات دوستان به نقطه انفجار رسیدم... رفتمو برگشتم!! لزومی هم نمیدیدیم کسی نازمو بکشه!! چون ماا با هدف آرسنالیزیشن اینجا هستیم!! حداقل من... اما خب بیایید یک چهره خوب از خودمون به جا بذاریم.. من که نبودم... لااقل شما باشید..


خلاصه امر بییاید دو تا بحث تحلیلی از بازی های آینده بنویسید... بهتره اینه که بیایم از هم شکایت کنیم...


ما اینجا هستیم که فقط به آرسنال فکر کنیم... و این که نشون بدیم بهترین کانون هواداری یک تیم اروپایی تو ایران یا حتی تو آسیا رو داریم.

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

سعيد توپچي در 19/1/1391 | 13:51 گفت:

آقارضا خوشحالم کردي که اين بلاگو اصلاح کردي. بي‌توجهي به برخي مسائل بهترين واکنشه، اميدوارم که هميشه سالم و موفق باشي

شایان در 19/1/1391 | 12:03 گفت:

امیدوارم سیاست تغییر بدی

شایان در 19/1/1391 | 12:03 گفت:

باید تغییر سیاست ... بدم تو برخورد با بعضی ها

♥Arsenal♥ در 19/1/1391 | 11:14 گفت:

like

♥Arsenal♥ در 19/1/1391 | 11:14 گفت:

like

arash در 18/1/1391 | 23:33 گفت:

ما اینجا هستیم که فقط به آرسنال فکر کنیم... و این که نشون بدیم بهترین کانون هواداری یک تیم اروپایی تو ایران یا حتی تو آسیا رو داریم.

hamed در 18/1/1391 | 23:21 گفت:

عشق است آرسنال و آرسنالی...

(Hooman sam (Dark metal در 18/1/1391 | 22:13 گفت:

ایشالا سایت ما هم مثل صاایران میشه هرروز بهتر از دیروز !!!!
like like

کمیل رحیمی در 18/1/1391 | 21:54 گفت:

من چند ماهه میام تو این سایت اما خداییش کمتر حرفهای حاشیه ای زده میشه و اکثر بحث ها در مورد تیم بوده، بچه ها همه با تعصبن و فقط آرسنال براشون مهمه، اگه هم بعضی وقت ها یه حرفهایی زده میشه مشکلی نیست، یه چیز عادیه دم همه آرسنالی ها گرم

سعيد توپچي در 18/1/1391 | 21:52 گفت:

آقا بنظرم هيچ‌کس ديگه حق نداره، يعني نبايد بلاگهاي تحريک‌آميز بزاره و احساسات بقيه رو به قول آقاي شرافتيان به نقطه انفجار برسونه

HAMED toopchi در 18/1/1391 | 21:28 گفت:

راس ميگه، چرا تو سر و كله هم ميزنين؟ بچاي خوبي باشين

آرمان الهیاری در 18/1/1391 | 21:13 گفت:

ای ول رفیق؛حرف منم همینه

مهناز پرتوی در 18/1/1391 | 21:00 گفت:

آرسنال و بحث راجع به آن داره جاش به خاله زنک بازیهای بچه گانه میده...

مهناز پرتوی در 18/1/1391 | 20:57 گفت:

به نظرم سایت از مسیر اصلیش کم کم داره منحرف میشه هر حرف کوچیکی را الکی کشش میدن و وارد حاشیه میکنن...

شایان در 18/1/1391 | 20:42 گفت:

یه سایت هست که اسمشم نمیبیرم.. نتایج زنده رو اطلاع رسانی میکنه... یه قسمتی داره که به طور زنده همه درباره اون بازی صحبت میکنن.. کار به جایی میرسه بعضی وقتا که به هم فوهش های بووووووووووووووق میدن و حتی قرار دعوا میذارن!! آخه واسه چی؟؟؟ آدرنالین خونتون انقد میزنه بالا

حسین در 18/1/1391 | 20:40 گفت:

وضعیت رضا چجوری هست کسی میدونه حتما بگه.بهتر شده به امید خدا؟

حسین در 18/1/1391 | 20:37 گفت:

بی خیال رضا مهم نیست هرچی بود گذشت ولی بعضی ها اگر بتونن مودبانه تر(منطقی و منصفانه حرف زدن پیشکش!) حرف بزنن هیچوقت جو اینجا بهم نمیریزه.شک نکن.