چند حرف دل!!+گذشته!! به علاوه تئو والکات

نویسنده: شایان

وبلاگ من
نویسنده: شایان
کل بازدید: 405,502 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

چند حرف دل!!+گذشته!! به علاوه تئو والکات

نمیدونم چرا اما خوش به حال 3 سال پیش!!اون روز ها خبری از جام نبود... و مهم هم نبود! اون روزا هر هفته 2 بازی از لیگ انگلیس پخش میشد از شبکه 3 که هر 2 هفته یکبار یک بازی از آرسنال پخش میشد!! اون زمان نمیدونم چرا اما اون آرسنال خیلی بهم میچسبید!! همون 4-4 با لیوردووووووغ با 4 گل آرشاوین!! اون روزا یک طعم دیگه داشت!! الانم خوبه نمیگم بده 5 گل به مرغ ها چسبید! اما اون روزا یادمه ساعت 3.30 شب میشستم بازی آرسنال و یارئال رو میدیدم چون تکراریشو میداد شبکه 3 با 2 ساعت تاخیر! ..... اون روا میومدم تو این سایت وسط آفتاب سوزان تابسوووون اون گوشه سایت یک عکس ونوشته اومده بود تعطیلات به سبک نصری... عکس های لب دریاش بود!! یادش به خیر!! روزها میگذره!! اما حیف!! واقعا عاشق 4 سال پیش هستم!!اون موقع رو مبل خونه مون نشسته بودم روزنامه خبر ورزشی رو میخوندم یک مصاحبه از والکات که گفته بود لب به مشروب نزدم!! یادش به خیر!! چه روز های شیرینی بود!! یک چیزایی دیگه هم کنار این فوتبال داشتم که الان ندارم و تو حسرت اونا هستم و افسوس میخورم!!! خدایا این حق من نبود!! اینجاس که شاعر میگه : لعنت به کسی که چنینمان میخواست!! اما بازهم شکرت... شب خوش
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

arash در 26/1/1391 | 01:10 گفت:

آره واقعا چه روزايي بود ياذش بخير تا نصف شب ميشنستيم تا بازي آرسنالو نگاه كنيم. و اگر آرسنال ميبرد كه تا صيح از خوشحالي نميخوابيديم و اگر هم ميباخت بازم از شدت ناراحتي بازم تا صبح بيدار بودم.مخصوصا توي همون بازي آرسنالو بارسا كه آواتارتم همون بازيه هر وقت نگاه ميكنم اشك تو چشام جمع ميشه.درباره شبكه 3 هم فقط به حالشئن بايد تاسف خورد همين.

aida در 25/1/1391 | 21:46 گفت:

منم شبایی که تا دیر وقت با برادرم بیدار میموندیم تا بازیا رو ببینیم یادمه! زندگی دیگه! کاش بفهمیم هر چه پیش آید خوش آید

سالار لاری در 25/1/1391 | 15:34 گفت:

دوباره یاد غصه هام افتادم.تمام دقدقه زندگیم شده آرسنال اطرافیان هم یه جورایی بالاخره سرزنشمون میکنند

علی ارشدی در 25/1/1391 | 13:46 گفت:

مرسی به خاطر آواتارت

نچ!! حرفاتو قبول ندارم آرسنال هر روز برای من لذت بخش تر میشه
فقط حسرت یه چیزو می خورم:

یه زمانی همه بازی ها از شبکه 3 پخش میشد لیگ انگلیس جام حذفی انگلیس بوندسلیگا سری آ اون لا به لا شاید لالیگا رو ه مپخش می کردن اما از وقتی این پارسلونای بی همه چیز شاخ شده(مثلا) فقط لالیگا فقط لا لیگا
ای تف

شایان در 25/1/1391 | 13:23 گفت:

ایت آواتار... چهره واقعی بارسلونا رو نشون میده!!!!!!

شایان در 25/1/1391 | 13:17 گفت:

آقا کمیل گفتم.. درباره مشروب نخوردن تئو بود دیگه!!! گفتم یا نگفتم؟؟؟ گفتم یا نگفتم؟؟؟؟ گففتم یا نگفتم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ جییییییییییگرم!!!!!!!

ehs در 25/1/1391 | 12:56 گفت:

اين نيز بگذرد....!

حسین در 25/1/1391 | 12:32 گفت:

رضا همه ما اینجوری هستیم.وقتی به یه حدی از بالغ و عاقل شدن میرسیم تازه یاد خاطرات روزهای گذشته که فکر میکردیم مشکل داریم (ولی در اصل هیچ غم و اندوهی نداشتیم) میفتیم و افسوسش رو میخوریم.این به نظر من قانون زندگیه.در همه موارد هم همین هست چه فوتبال و چه امور دیگه زندگی.

reza در 25/1/1391 | 12:12 گفت:

چه خسته دل . خسته نباشی

کمیل رحیمی در 25/1/1391 | 11:47 گفت:

آقا رضا حرف دلتو گفتی اما در مورد تئو والکات چیزی نگفتی، یادت رفت؟

مجتبی عابدی در 25/1/1391 | 11:35 گفت:

رضا عکس اواتارتو میبینم خوار ننه ی بارسا و ابیدال و میبندم به انواع و اقسام فحش های عجیب !!!

مجتبی عابدی در 25/1/1391 | 11:32 گفت:

رضا عکس اواتارتو میبینم خوار ننه ی بارسا و ابیدال و میبندم به انواع و اقسام فحش های عجیب !!!

شایان در 25/1/1391 | 11:23 گفت:

..لطفا حرف های سیاسی نزنید... اصلا این پست من ربطی به این مسائل نداره.... هی وایه من گذشته!!

hamed در 25/1/1391 | 10:54 گفت:

عیبی نداره مهم اینه که چهره ی واقعی شبکه ی لیگ اسپانیا ( شبکه ی 3 ) رو شناختیم...

عشق است آرسنال...

farhood در 25/1/1391 | 09:10 گفت:

به نکات خوبی اشاره کردی

M o o r I در 25/1/1391 | 08:43 گفت:

رضا جان چی شده ک دلت اینقد خونه ؟ چیذیرو از دست دادی داداش ؟

آرمان الهیاری در 25/1/1391 | 07:23 گفت:

من که دارم از نوجوونیم نهایت استفاده رو میکنم؛بهترین دوره هست؛البته اگه رفیق پایه داشته باشی

مجتبی عابدی در 25/1/1391 | 05:27 گفت:

من از تنها چیزی که واقعا از 9 سالگیم تا حالا لذت بردم ارسناله . کلا ماها چوب گند بودن دوره ی به اصطلاح گذار این مملکت و خوردیم . نه این وره پلیم نه اونور . اما فکرشو میکنم تو هرجا و هر شرایطی هم بودیم دیوونه ی ارسنال بودیم مث الان . نکیر و منکر ازم هرچی راجع به ارسنال و ارسنالی بپرسن 3 سوت جواب میدم اما بقیه چیزا ... !!!

mahdi rajaei در 25/1/1391 | 02:50 گفت:

رضا جون هنو جوونی عزیزم.زود بریدی.ولی منم با هات هم دردم من که دلم میخواد برمی گشتم دوران نوجوانی هیچی نمی فهمیدیم از این دنیای......!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mahdi rajaei در 25/1/1391 | 02:50 گفت:

رضا جون هنو جوونی عزیزم.زود بریدی.ولی منم با هات هم دردم من که دلم میخواد برمی گشتم دوران نوجوانی هیچی نمی فهمیدیم از این دنیای......!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mahdi rajaei در 25/1/1391 | 02:50 گفت:

رضا جون هنو جوونی عزیزم.زود بریدی.ولی منم با هات هم دردم من که دلم میخواد برمی گشتم دوران نوجوانی هیچی نمی فهمیدیم از این دنیای......!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

توپچی جنوب در 25/1/1391 | 01:49 گفت:

رضا چته چی شده تحت تاثیرم قرار دادی از چی دلت گرفته!!!!!!!!!
با با بیخیال آرسنال که داره خوب بازی میکنه 10بازی 9برد خیلی خوبه که دلت از یه جای دیگه پره؟؟؟؟

ما رو هم دپرس کردی اخر شبی.......

فرهاد در 25/1/1391 | 01:45 گفت:

ایول واقعا اون زمان عالی بود

احسان در 25/1/1391 | 01:30 گفت:

حرف دلات لایک مث خودمی!!!!!!!

شایان در 25/1/1391 | 01:30 گفت:

کلا اون زمان... یک چیزایی خوب بود!!

شایان در 25/1/1391 | 01:28 گفت:

عشق؟؟ به نظر من وجود نداره!! حداقل تو این دوران که عشق ها شده به آرایش و... یک ناظم داشتیم پارسال میگفت که دختری که بخواد به شلوار لی پا بده .... سه نقطه!! خلاصه امر عشق وجود نداره حداقل تو این دوران

سید امین هاشمی در 25/1/1391 | 01:25 گفت:

ولی بهت حق میدم.زندگی گذشته با اون سادگی هاش به زندگی ماشینی امروز میچربید

سید امین هاشمی در 25/1/1391 | 01:23 گفت:

عاشق شدی؟ راستشو بگو

سید امین هاشمی در 25/1/1391 | 01:22 گفت:

ببین رضا جان این سختیا و افسوسها برا همه هست.گذشته ها گذشته

شایان در 25/1/1391 | 01:21 گفت:

سید.. دلم پر نیس!!! خونه!! خون!!

سید امین هاشمی در 25/1/1391 | 01:20 گفت:

دلت پر بودا رضا جان!

شایان در 25/1/1391 | 01:19 گفت:

هست اما اون زمان به من خیلی میچسبید!!

mohammad ali در 25/1/1391 | 01:17 گفت:

ولی به نظر من هنوز همون شور و هیجان هست